Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Вицове, смешки и куриози.


Anthony

Recommended Posts

Семейство вечеря в ресторант, когато към масата им се приближава красиво момиче и нежно целува съпруга.

- Коя беше тази? - пита жената.

- Любовницата ми - отговаря съпругът.

- Любовницата ти ли?! Искам развод.

- Сигурна ли си, скъпа? Наистина ли искаш да се откажеш от голямата къща, басейна, мерцедеса, бижутата, кожените палта и вилата в Мексико?

През следващия половин час на масата цари ледена атмосфера. После жената сръгва мъжа си и пита:

- Онзи там не е ли Ричард? С коя е?

- С любовницата си - отговаря съпругът.

- Ха - възкликва тя и лапва лъжичка десерт. - Нашата е много по-готина.

-----------------------------------

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 9,3k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    864

  • alex.7777

    663

  • algor

    449

  • asko44

    445

2050 година.

- Бабо, изпей ми някоя песен от твоята младост.

- Опа Гангнам стайл! Оп! Оп! Оп! Опа Гангнам стайл!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писмото:

Доче!

Вярно е, че съм умрял, душице моя, ама като те знам каква си притеснителна порода, и реших да ти драсна два-три реда, че да не се тровиш за мене. От Пъклото ти пиша, душке, и да знаеш, че тук е рахат и половина. Не само защото тебе те няма, гълъбче, да ми трополиш на главата като керванджийска кобила. Изобщо обстановката тук е перфектна и хората са много добри, нищо че са рогоносци до един. А и да си кажа честно, от моите рога, пиленце, никой няма по-големи. Освен това е все тъмно и мрачно, тъкмо ракиено време, та си къркаме с колегите денонощно. Откъм данъци и сметки – господ здраве да им дава, ама съвсем сме облекчени. Не знам каква им е системата, ама вече два месеца откакто съм тука, една стотинка никой не ми е поискал. Това НОИ, ТЕЦ- МЕЦ, Здравна каса, Правна каса... даже и не са чували за тях. А пък е хем топло, хем сме здрави като чукове, само дето малко сме умрели. Питам вчера един Дявол:

– Как, бе колега, се оправяте със сметките за тока и парното?

Обаче тоя тарикат зъб не обели, душко, та по тази линия не мога да съм ти полезен. Дочке, пиле, ако съм знаел, че тука е толкоз хубаво, да съм умрял още на втората година, като се оженихме. Отначало аха-аха – да ме запишат в Рая, ама като разбрах, че и майка ти е там, напцувах свети Петър и свети Илия и набързо ме изритаха в Пъкъла.

Едно само не харесвам – няма кьорава партия. И като се натаралянкаш до ушите, няма кого да напопържаш.

Да знаеш, Дочке, и да не търсиш парите от лозето, дето го продадохме тази пролет, защото съм ги изпил всичките. Обаче като те знам каква си чума, казах ти, че съм ги скрил.

Имаш много здраве от Иван и от Пешо – и те са тука. И недей да се чудиш откъде ги знам, гълъбице моя, нали от тях са ми рогата. Ама са големи пичове и пият като за последно, особено Иван. Пешо ме помоли да ти кажа да не се пръскаш много с Арманито, дето ти го подарил за рождения ден, защото е отсипал повечето от шишето и го долял с чист спирт и като нищо може да те удари в главата.

Бъди жива и здрава и не бързай да умираш, че още си млада и хубава и да не се мъчиш тука. Ние с Иван и Пешо криво-ляво ще се държим. И недей да раздаваш на гробищата разни сладки работи, ами сложи малко кисели краставички и по-дебело мезе, щото много трудно върви ракията с лукчета.

Целувам те, пиленце, и да се пазиш поне още двайсет години!

Твой завинаги: Танас

---------------

Съпруг се прибрал от работа, свалил си обувките и какво да види: целият апартамент грее от чистота - нито петънце, нито прашинка, дрехите изпрани, чиниите измити, готвено за вечеря.

- Скъпа, това е чудо!

- Да... Интернетът спря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жена към продавач

-Имате ли картички от типа "за единствения мъж в живота ми"

-Да

-Дайте ми шест...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

55555555555555.gif

Ако човек го ухапе вампир, ще се превърне във вампир. По тази логика, имам чувството, че някои хора са били хапани от овца...

Една блондинка отива на конкурс и я питат:

- Коя от следните птици не си прави гнездо? Щъркел, кукувица, фазан?

- Кукувица! - уверено отговаря блондинката и взима наградата.

Нейна приятелка я пита:

- Е, ама много си умна! Как разбра, че е кукувицата?

- И дете знае, че кукувицата живее в часовника!

Призив: Моля, пишете на кирилица,защото не е едно и също "Пенка отиде на къра." и "Penka otide na kura."
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как се казва - "Вие ли сте Орешарски на английски"?...

- "Are you nuts?"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

563410_2963137858087_282186223_n.jpg1002960_600069240024368_573242749_n.jpg

Бай Пешо среща Иванчо и му казва:

-Цяло село говори, че си спал с Марийка.

-А, спал съм. Цяла нощ не ме остави да мигна.

Шкумбалумпен Продъкшънс Ви представят трейлъра на ГАДНИ БГ ЛУМПЕНИ В ролята на БОЛЕН -- Адолф. Njoy :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Събрали се българските политици и си говорят:

- След 50 години България ще е богата страна!

- Ех, жалко че нас няма да ни има тогава…

- Не “жалко”, а “защото”.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На светофара:

- Извинете, а при престрояване сексуалната ориентация ли не ви позволява да дадете сигнал?

- Какво, извинете?

- ДАВАЙ МИГАЧ, БЕ, ПЕ*ЕРAСТ!

:))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо циганчетата плачат като ги хване рядкото?

- Защото мислят че се разтапят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямат правооо...хааахахахахахахаха

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Кажи ми истината - мислиш ли, че съм красива?

- Виж, важното е да си жива и здрава..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз не съм го мяркал тука бре...

Може да го затрием...ама се изкъъъртих...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...