Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Вицове, смешки и куриози.


Anthony

Recommended Posts

Черен Хумор.

Красива мацка умира и попада в рая.На вратата пита Свети Петър:

- Мъжът ми трябва да е тук, къде да го намеря умря преди 10 години?

- Име?

- Иван Иванов.

- Тук има хиляди такива.Нещо по-така ?

- Амииии, помня, че на смъртният си одър ми каза, че ако му изневеря след смъртта му, ще се обърне в гроба.

- А-а-а-а, Ванката Пумпала ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 9,3k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    864

  • alex.7777

    663

  • algor

    449

  • asko44

    445

1924865_736298099722276_336366966_n.jpg?oh=26defa318eea14cb048e1b5cc4aeb746&oe=548A845C

Пернишка приказка за лека нощ:

Имало едно езеро с лековита вода. От цял свят идвали хора. Слепите си миели очите и проглеждали. Немите пиели от водата и проговаряли. Сакатите прохождали и т.н. Докарали един дядо с инвалидна количка. Бухнали го заедно с количката във водата. Извадили го след малко и какво да видят - количката била с лети джанти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да разберете проверява ли ви джобовете жена ви, сложете в някой от тях презерватив.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Как направи това прекрасно тяло?

- С плуване.

- Е, да си беше топнала и главата поне...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Какво, не спиш ли ?

- Не. Из фейса си джъткам.

- Добре... а аз съм на гости.

- На кого ?!?

- На теб !!

- Баси, съвсем те забравих.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продавам Опел, модел 99'. С всички документи. Актуална снимка:

10710677_1487186408200484_7386936129040273606_n.jpg?oh=b3e45d63a8db520eec68a435479e5776&oe=54C7DCD7&__gda__=1418153149_30591984205538a570266aae31f6bca3

http://www.youtube.com/watch?v=DF-3nXe2XTU

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Две цици си говорят : ако стопанката ни продължи още месец с тази диета ще заприличаме на ташаци.

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Народа масово оглупява…

Само, като се замисля, за какво се ползват технологиите, а ние спорим за иновации, ядра и др. глупости.

:crushed:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Дай ми го… Цялата съм мокра, дай ми го…",

крещеше тя.

Оставих я да крещи колкото си иска. Чадърът си

беше мой…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В един завод новите шефове решили да стегнат дисциплината и забранили на работниците да псуват. Изведнъж производителността на труда рязко спаднал. Мениджърите викат спешно бай Ставри, началника на производствения отдел.

- Абе, бай Ставри - попитали го мениджърите - защо така спадна производителността на труда? Вие да не спряхте да работите?

- Аааа, няма такоа нещо, гусин началник - отговорил бай Ставри - целата работа е за дека ни забранихте да пцуеме...

- Е как така? - попитали мениджърите..

- Е па те така - обяснил бай Ставри - преди ми беше лесно и се не губеше време. Казвах му на стажант-фрезиста: "Абе, педерyнгел, я земи тая хуйовинa и я занеси на майка си у путкaтa" а сега, докато се сетя как му беше името на педерyнгела, как й се викаше на хуйовинaта и дека требе да се занесе, сума ти време утрепваме...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Alxx®

Не така с опелите - тамън мисля да си взимам една Астричка... :afraid:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До нова година тръгвам за щатите и ми трябва за два три месеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо нема те е яд :tooth:

Прави впечатление, че навсякъде по света цените на петролът падат, а в България - растат...

Сигурно поскъпва материала, с който го разреждат?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скъпи съпруже,

Пиша ти това писмо, за да ти кажа, че те напускам завинаги. Бях ти добра жена седем

години, но няма за какво да ти го доказвам. Последните две седмици бяха истински ад. Шефът ти ми се обади, за да ми каже, че си напуснал работа днес и това беше последната капка,която преля чашата на търпението. Миналата седмица ти се прибра и не забеляза, че съм си остригала главата и изрязала ноктите, че съм сготвила любимото ти ястие и дори, че бях

облякла чисто нов халат.

Като се прибра, яде две минути и отиде право да спиш, след като изгледа мача. Не ми каза, че ме обичаш, не ме докосна или каквото и да е. Или ми изневеряваш или не ме обичаш повече, каквото и да е, напускам те.

P.S. Ако се опитваш да ме откриеш, недей. С брат ти се местим заедно в друг град. Пожелавам ти страхотен живот Бившата ти съпруга

Писмо на съпруга:

Скъпа бивша съпруго,

Нищо не може да направи деня ми толкова страхотен колкото писмото, което ми изпрати. Вярно е, че бяхме женени седем години, макар че добра жена е далече от това, което ти беше.Гледам спортни програми прекалено много, за да избегна постоянното ти натякване. За съжаление това не дава резултат. Забелязах кога си острига косата миналата седмица и първото нещо, което ми изникна в съзнанието беше: Изглеждаш точно като мъж. Майка ми ме е учела да не казвам нищо лошо, ако не мога да кажа нищо хубаво. Когато ми сготви любимото ядене сигурно си ме сбъркала с брат ми, защото аз спрях да ям свинско преди седем години.Легнах си веднага, когато ти си беше сложила новия халат, защото етикета с цената беше все

още на него. Молех се да е съвпадение, че брат ми бе поискал 50 долара назаем тази сутрин,а цената на твоето халатче бе 49,99 долара!

Въпреки всичко това аз все още те обичам и мислех, че би могло да се получи между нас. Така че, когато открих, че съм спечелил от лотарията 10 милиона долара, аз напуснах работа и купих два билета за Ямайка. Но когато се прибрах вкъщи ти вече си бе тръгнала.Предполагам че всичко си има причина. Надявам се, че ще имаш пълноценния живот, който

винаги си искала. Моят адвокат каза, че заради твоето писмо няма да получиш нищо от мен.

Така че проблемът си е твой!

P.S. Не знам дали съм ти казвал някога, но Карл, моят брат, се роди Карла! Надявам се, че това не е проблем за теб.:)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днеска един човечец в ЕКОНТ пращаше iPhone 5S в кутия на Samsung с фенерче. Специално излязох за да се нахиля :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама това е висша форма на камуфлаж бе, как ще се смееш... :D :D :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

-Що та изгониха от работа?

-Бях на касата и виках "минети при мении, минети при мении" и шефа ма чу...

:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Две журналистки чули от колежката си, че овчарите били много надарени... И взели че отишли при тях. Хванали двама да си приказват и по едно време питали:

- А как издържате толкова време без жени?

Овчарите ги посграбчили и им казали дяволито:

- Ами нали идват журналистки...

- То хубаво, ама за да не забременеем - трябва да сложите ето тези нещица (презервативи).

Ония двамата се почесали... па ги сложили и оправили журналистките.

След няколко месеца - седят, пушат табак и единият казва:

- Абе брато - на тебе пука ли ти дали ония двете ша забременеят?

- М'чи не. Що да ми пука.

- Ми кво ша кайш да земем да ги свалим тия гуми вече..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"МОМЧЕ Е, МОМЧЕ Е, ОЩЕ НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ!!!", крещеше той, а в очите му напираха сълзи, и знаеше че повече никога няма да стъпи отново в Тайланд. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Учителката:

-Иванчо, колко е един грам?

-20 лева.

-Седни си, двойка.

Петърчо се обажда:

-Госпожо, в Дружба има и по 15, май...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...