Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Вицове, смешки и куриози.


Anthony

Recommended Posts

Което би обяснило защо операторите от 112 напускат през седмица ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 9,3k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    864

  • alex.7777

    663

  • algor

    449

  • asko44

    445

Две приятелки си споделят

- Муци, аз разкарах моя.

- Защо?

- Тича след всяка пола.

- Е, те всички мъже са такива.

- Да, ама моя го прави и в Шотландия.

В първата брачна нощ футболния съдия показа на жена си жълт картон за симулация, а тя на него червен картон за игра с ръка.

:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обяснения, писани след катастрофи

"Тръгвайки на работа в 7 тази сутрин, изкарвайки колата от гаража на улицата, се сблъсках с автобус. Автобусът беше подранил с 5 минути."

"Инцидентът стана, защото с едното око наблюдавах камиона отпред, с второто - пешеходеца, и с другото - колата отзад."

"Започнах да намалявам скоростта, но колите отпред бяха по-неподвижни, отколкото мислех."

"Не знаех, че ограничението на скоростта е валидно след полунощ."

"Колата пред мен блъсна пешеходеца, но той се изправи, затова го блъснах и аз."

"Другият автомобил се сблъска с моя, без да даде предупреждение за намерението си."

"Ударих се в неподвижен камион, който идваше отсреща."

"Пешеходецът ме блъсна и отиде под колата ми"

"В опит да убия муха, се ударих в стълб."

"Невидим автомобил се появи от нищото, удари колата ми и изчезна."

"Бях изхвърлен от колата, когато тя се отклони от пътя. По-късно бях намерен в канавката от някакви крави."

"Мислех, че прозореца е свален, но открих, че е вдигнат, когато подадох глава през него."

"Бях карал автомобил от 40 години, когато заспах на волана и катастрофирах."

"Когато наближих кръстовището, изведнъж се появи знак на място, където знак "стоп" никога не се беше появявал преди."

"За да избегна удар в бронята на колата отпред, ударих пешеходец."

"Казах на полицаите, че не съм пострадал, но след като махнах шапката си, открих, че имам фрактура на черепа."

"Бях сигурен, че старецът няма да успее да стигне до другата страна на пътя, когато го блъснах."

"Пешеходецът нямаше представа накъде да бяга, докато го прегазвах."

"Непряката причина за инцидента беше нисък човек в малка кола с голяма уста."

"Стълбът се приближаваше. Опитах да го избегна, но ударих предната му страна."

'"Изкарвах колата от гаража на задна, както обикновено, когато бях ударен от другата кола на същото място, където бях удрян няколко пъти преди."

"Когато видях, че не мога да избегна сблъсъка, натиснах газта и катастрофирах в другата кола."

"Инцидентът стана, когато предната дясна врата на колата зави без да подаде сигнал."

"Никой не беше виновен за инцидента, но той никога нямаше да стане, ако другият шофьор беше внимавал."

"Пешеходецът побегна към тротоара, но аз го уцелих."

"Инцидентът стана, когато опитвах да си възвърна контрола над колата, насочвайки я към другото превозно средство."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Озвучаване на разводи :yikes: това ще е делбата вероятно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Английски лорд излиза от заведение и вижда просяк на тротоара:

- Ето ти 5 лири да си купиш пура.

- Но господине аз не пуша.

- Ето ти 10 тогава за бутилка хубаво вино.

- Но господине аз и не пия.

- Вземи тогава 50 лири и отиди в бардак да си поръчаш мацка.

- Господине в тая криза изобщо не ми е до мацки, а и съм стар.

- Тогава вземи тези 1000 лири и отиди на този адрес и се покажи на милейди да

види как ще изглежда човек, който не пие, не пуши и не ходи по жени...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някакъв пич отишъл в църквата да се изповяда. Влязъл в изповедалнята. Седнал. И свещеникът го пита:

-Кажи синко? Какво те мъчи? Сподели!

-Искам да се изповядам, отче.

-Добре, сине. Давай. Облекчи душата си.

-Ами имам много грехове, отче. По-миналата седмица една моя бивша съученичка ме покани у тях да и помогна да сглоби един шкаф. Помогнах и. Сглобих шкафа. И тъкмо да си тръгна и заваля силен дъжд. Тя ми вика: „Не си тръгвай. Остани да изчакаш докато престане дъжда.” И аз останах. Чакаме да спре дъжда. Чакаме. И понеже няма да какво да правим. От скука, взех че я оправих. Миналата седмица една приятелка на жена ми ме извика у тях да и помогна да залепи нови тапети. Помогнах и. Залепихме тапетите. И тъкмо да си тръгна и пак заваля силен дъжд. И тя ми вика: „Не си тръгвай още. Виж какъв силен дъжд вали. Остани да изчакаш, докато престане дъжда.” И аз останах. Чакаме да спре дъжда. Чакаме. И понеже няма да какво да правим, от скука, взех че я оправих и нея. Оня ден съседа ме извика в неговия гараж, да му помогна с акумулатора на колата. Помогнах му и тъкмо да тръгна и пак заваля дъжд. И той ми вика: „Седи тука, докато престане дъжда.” И аз пак останах. И докато чакам да спре дъжда, го оправих и него. К’во да правя отче? Много съм грешен.

-Я веднага да се махаш от тука. Че както се е смрачило навън, ще вземе всеки момент да завали...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един дядо влиза в магазина и казва:

- Дайте ми от онуй "Бръснети Мъдети" !

- Дядо,казва се "Брускети Марети"... :tooth: :tooth:

Мъж си купил бутилка шампанско , решил да си я изпие сам и я скрил в казанчето на тоалетната. Легнали си вечерта с благоверната, изчакал той 20-тина минути и леееко се опитал да я прекрачи за да отиде в тоалетната. Тя, разбирайки го погрешно:

- Недей, скъпи. Детето още не е заспало..

Почакал той още половин час и опитал пак да я прелази.

- Недей, детето още е будно!

След час жената най-после заспала. Той тихичко отива в тоалетната, взима бутилката, отваря я, и се чува "Бууум ..."

От детската стая излиза детето и тича в спалнята със сълзи на очи:

- "Недей, недей...." - сега доволна ли си?! Tати се самоуби в тоалетната!

Иванчо се прибира от училище и

баща му вика:

- Иванчо, иди в на сестра си стаята

и ми донеси чехлите.

Той влиза в стаята на сестра си и

кво да види -две красиви момичета. Иванчо им вика:

- А пък тате каза да ви оправя и двете..

Сестра му потресена възкликнала:

- Иванчо как може така да

говориш на приятелките ми?

А той и казал: - Искаш ли да питаме тате ?

Отворил Иванчо

вратата и вика:

- Татеее едната ли ?

- И двете бе, простак !!!

Жената подмята:

- Много обичам кучета, да си вземем вкъщи едно...

Мъжът:

- И дума да не става!

- Ама защо? Та аз ги обожавам

- Бе, то и аз обичам к@рвите, 'ма да си ме видяла да ги мъкна у дома?!

Влиза обратен в аптеката...

- Добър ден, вазелин имате ли?

- Да, последната опаковка е останала!

- Идеално...направо ми спасявате задника!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

България е много живописна страна...на всичко живо взе да му писва от нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вратарят Ники Михайлов не може и ебола да хване...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На първа среща:

- Ти с кво ше са облечеш ?

- Ще ме забележиш, с розова блузка на Victoria Secret съм, с надпис "I Love You" ....ами ти ?

- Я ше съм с бела тениска, на неги пише "ауспуси и грънета - Баце Венко"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И тихо плачеше момата, в новата кола. Колко лоша бе съдбата, три педала, а краката- два...

HahHAhhaHAHAHHA :tooth: :tooth:

Ако сте чули новата си приятелка, когато говореше по телефона, да казва "Аз моята си я мия на всеки пет дена", надявайте се да става въпрос за косата й...

Говори ми членоразделно... и въобще или д*хай или да си говорим...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"След поредния провал Николай Михайлов не издържал на критиките и решил да се самоубие. Дълго умувал как да го направи и накрая решил да скочи пред експреса София - Бургас. Отишъл на линията и започнал да чака. Когато чул сирената на приближаващия влак той се приготвил и скочил, но за съжаление и влака минал под плонжа му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Китай "ремонтират" джобовете ви пред магазина за телефони, ако нoвата Ви 6-ца не се събира вътре. Подробности: http://www.cultofmac.com/300208/store-will-enlarge-pockets-fit-new-iphone-6/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между Паркинсон и Алцхаймер, предпочитам Паркинсон! По-добре е да разлееш малко ракия, отколкото да забравиш къде е шишето!

:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продавам Москвич Алеко от Бързи и Яростни 7. Много добър автомобил с предно , задно и странично предаване. 4х8 , блокаж на диференциала.Стерео инжекция с газ,мас и оцет. Летни джанти + Зимни джанти и пролетни джанти ПОДАРЪК! Цената е без кормилото и двигателя с тях цената е 18 000лв. М-броня М-огледала спортно окачване Ловато ,Бордови комп TOSHIBA с 2gHz RAM! Газовата бутилка на мястото на предна лява гума! Спортна тапицерия. Колата е по принцип 200 коня, но съм сложил Дискета за Терминатор на бордовия компютър и сега е 390 коня като не броим спортния филтър от кафе машина Индезит! Олекотени валове , олекотени спирачни дискове , олекотен радиатор , резервоар и спортни плафони ! Много запазен за годините си автомобил с леки забележки по ходовата част , боята , двигателя , окачването , светлините , спирачната система , запалването,купето и др. Колата е перфектна за дрифт , драг , оранйе , тесане , асвалтиране , трамбоване , сеенйе и да плаши ората по улицата. Може бартер за IPhone 5s или инкубатор с доплащане от Ваша страна. Моля само за сериозни обаждания!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иначе знаете како вмровци се претставуваат у Џемс Бонд стил?

Овци. Вмровци!

:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...