Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Вицове, смешки и куриози.


Anthony

Recommended Posts

  • Отговори 9,3k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    864

  • alex.7777

    663

  • algor

    449

  • asko44

    445

Мислих в коя тема да си пусна снимката направена с телефона и реших да е в тази. Преди бях пуснал един ... не точно виц :

"Днес ми спряха интернета за час, най-накрая намерих време да си изхвърля елхата."

Е човека явно са му спрели интернета. Снимката е от днес сутринта :smile:

867d40f8.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Луд маниак поръсил със силна отрова купчина пари и ги дарил на домовете за сираци в България. В резултат са загинали 20 депутати, 3 кмета и 12 общински съветници. Пострадали деца няма.

п.с. кофти, но такава е действителността.

Зима. Детска градина. Следобед. Децата се подготвят за тръгване и възпитателките и лелките помагат при обличането. Четиригодишния Ради нещо се бави с обувките и една от лелките идва на помощ. Високите обувки на хлапето влизат с мъка, сякаш са с поне два номера по-малки, но накрая, потънала в пот жената се справя, само за да чуе: - Ама те са на обратно!... Поглежда и се вцепенява - наистина дясната и лявата са разменени. Оказва се, че процесът на сваляне е почти толкова трудоемък, колкото и слагането. В края на краищата, обувките заемат полагаемите им се места, а Ради съобщава: - А това не са моите обувки!... Лелката буквално се изприщва, нервно (но далеч по-бързо, благодарение на натрупания опит) ги сваля е пита: - А къде са твоите? - Вкъщи. Татко ги залепи, а аз днес съм със старите обувки на батко Влади. Едва сдържайки се да не закрещи, лелката подновява усилията по поставянето на зимното снаряжение. Когато най-после приключва, оглежда детето, после разравя и шкафчето му и със смес от надежда и отчаяние пита: - А къде ти са ръкавичките? - Като дойдох сутринта, ги сложих в обувките...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Германия.2039 година. Полицейски патрул спира самотно вървящ мъж, който е и бедно облечен. Карат го да се легитимира.Мъжът си подава документите. Единият полицай чете, а след малко казва на другия: - Виж, Ахмед, какво смешно име – Мюлер!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Станах жертва на ИЗМАМА на паркинга на Била-та до нас (чувам че се е случвало и на други из цялата страна)

Пазете се, да не ви дойде на главата и на вас. Ето каква е схемата:

Тъкмо си подреждах покупките в багажника (стекче минерална вода Горна Баня от малките), и ми се залепиха две супер мацки. Рекламираха някакъв специален препарат за миене на авто стъкла. Почнаха да ми мият... (безплатно) стъклата. Едни сочни, едни напращели деколтета, едни изпънати копчета - ум да ти зайде...

Пълен абсурд да не се загледа човек. Та както и да е - свършиха, предложих им бакшиш - отказаха, но ме помолоха за сметка на това да ги закарам до другата Била, за да продължели промоцията там.

Викам им - няма проблем.

Качиха се с мен в колата, и по пътя стана страшно. Почнаха да ме опипват, да се събличат, да ме целуват, да се целуват... После по-хубавата мина на предната седалка, наведе се и ме започна с едни неземни френски специалитети...

През това време обаче другата тихомълком ми отмъкна стекчето Горна Баня !!!

С две думи - внимавайте ! Пазете се ! Това може да се случи и на вас !!!

Същото ми се случи и миналия понеделник, единия от вторниците, два пъти в сряда, още веднъж в четвъртък, и отново тази сутрин.

Утре пак ще ходя. Свърши ми водата.

Горкият човечец, да вземем да отидем до Била а?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То, това не е кражба, трябва да преглъщат с нещо все пак...:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера по btv ми направиха реклама на магазина :) Ето шот на размазания от леден къс мерчок и магазина ми отзад :D

imageysr.jpg

И логото на BGiPhone, се вижда за секунда:)

Ето и репортажа с една от магазинерките ми :D

http://btvnews.bg/bulgaria/incidenti/snezhen-blok-smachka-leka-kola.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера по btv ми направиха реклама на магазина :smile: Ето шот на размазания от леден къс мерчок и магазина ми отзад :biggrin:

imageysr.jpg

И логото на BGiPhone, се вижда за секунда :smile:

Ето и репортажа с една от магазинерките ми :biggrin:

http://btvnews.bg/bu...-leka-kola.html

Ха! Ти си ми бил комшия! Не знаех,че магазина е твой. :smile: Редовно пазарувам от там. :smile:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А така де :) Сервиза е в същата кооперация :)

Ти май си на Кукуш :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...