Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

JailBreakMe - iPod 1/2/3G, iPhone 3G/3GS/4 и iPad от FW 3.1.2 до 4.0.1


liberti

Recommended Posts

Прочети внимателно първия пост - сайтовете са два :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено , че пробвах и двата . Та бях на 4.0 и джейлнах от първия път , но след инстал на разни неща от сидия , влязох в сейфти мод и не можах да излезна . Та реших да ъпдейтна до 4.0.1 и пак джейл!!!

и тук проблем - излиза ми едно съобщение - oops... и така нататък . Какво правим сега ? Дайте идеи .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм на 4.0.2 , но и не съм правил чист рестор , понеже ме мързи да връщам музика и филми за 16 GB , но ако това е решението ще направя . Благодаря ви , но ми е чудно , как вчера джейлнах за секунди , а днес - ядец !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не пропускам нещо ?

Ако беше казал и по какъв начин си стигнал до 4.0.1, тези 3-4 поста нямаше да ги има и ти щеше вече да си джиткаш на новата OS. Омръзна ми да се повтаря едно и също нещо във всяка тема за джейл/ънлок. Като близнаци са и понякога ми иде да ги събера в едно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами понеже съм ФО и съм спокоен - ъпдейтнах си от айтунес - оригиналния ъпдейт . Да не съм сбъркал нещо ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Объркал си, в момента ако не се лъжа си с 4.0.2. Ако имаш запазени файлове в Cydia (което е най-вероятно така) се опитай да свалиш до 4.0.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

О не, писна ми! Толкова ли е трудно да закачиш телефона към iTunes и да видиш с коя iOS си?

Edit: И си чети личните, а не бъдете коне с капаци. Не се обиждай ама се нервя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора , не се бъзикам - 4.0.1 съм , това е елементарно все пак имам iPhone от 2 G . Имам в предвид , че ъпдейтвам от тунеса оригинални ъпдейти и после чинно си чакам да излезе джейл . А сега случая е

следния - джейлнах 4.0 без проблем , после се пойвиха проблеми - не можах да излезна от "сейфти мод" , та реших да мина на 4.0.1 и пак да джейлна , но бях дотук .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе кви глупости говориш– ъпдейтнал уж, не ресторнал, и то вчера, след излизането на 4.0.2, че пък и най–вероятно върнал бекъп...

Колко трябва да се обяснява в милион от темите как да направиш чист рестор ползвайки запазени SHSH за предходен фърм, и тогава да джейлнеш, след докладваните новости около JailbreakMe.com и новия FW 4.0.2...

Аман!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...но и не съм правил чист рестор , понеже ме мързи да връщам музика и филми за 16 GB...

Избийте си го от главата, веднъж завинаги!!! Хакнат телефон се обновява САМО С РЕСТОР, за да се заличат остатъците от предния джейлбрейк!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MuscleNerd

Please use www.jailbreakme.com instead of jailbreakme.com for the time being (temporary DNS issue)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Днес направих една глупост да ъпдейтна 3GS новия буут до 4.0.2 и сега немога да го джейлна.

Върнах го до 4.0 и до 4.0.1, но така и немога да го джейлбрейкна.

Отварям сайта с www отпред, защото другия не се отваря заради проблема с dns-ите от предния пост, зарежда ми всичко, слайд-вам и започва да даунлоудва, но момента с даунлоуда е много кратък (около 1 секунда), прекратява даунлоуда и ми изписва: Oops ... File received was invalid. -> давам няколко пъти retry, но все същото ми изписва.

Правих какво ли не, но все същото.

Ресетвах сафарито, рестартирвам -> пак същото, връщам заводски настройки, рестарт -> пак същото.

Това става на версия 4.0.1

На версия 4.0 при опит да го джейлбрейк-на Сафарито крашва ...

Някакви идеи?

Телефона е купуван от Франция и съм с картата, към оператора, на който е закупен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам същия проблем ! С 4.0.1 съм и доживях да дочакам сим карта днес ,активирах го Айфона ,но като слайдна да джейлбрейквам и ми излиза това "Oops , file received was invalid" . Пробвах всичко ,което се сетих ,трих кешове ,кукийс ,хистори ,ходих на друг интернет ,вслучай ,че моя има някакви защити ,за които четох някъде из форумите ,ресетвах нетуърк настройките на Айфона ... и нищо ! Давах "ретрай" поне 100 пъти. Моля помогнете ,ако знаете на какво се дължи това . Аз само се надявам -дано да е някакъв временен краш на сайта ,който да бъде оправен възможно най-скоро ...

Редактирано от Tzvetandacov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема навярно е в сайта, тъй като не само вие се оплаквате от това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ех, как всички очакваме някой да ни сервира готово, и да ни преразкаже....

MuscleNerd

The www.jbme workaround isn't working for most, please be patient. (Would be "funny" if ATT DNS srvrs were the culprit!)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, значи да се успокоя, че проблема не е в това, че първо съм го упдейт-нал до 4.0.2 или поне се надявам да е така ...

Утре ще пробвам отново, да видим дали няма да има пак проблем, че телефона не е мой и се получи малко конфузна ситуация с това ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отворете през сафарито на Айфоните си или Айподите си http://jail.alleon.name/ Тази магия действа за тези ,които неможахме днес да джейлбрейкнем през www.jailbreakme.com заради ерора ,който получавахме ... братята руснаци са се погрижили да моднат хубавия хак на Комекс и да инсталират "блекрейн" апликация ,от която може да се инсталира Сидия ,ултрасноу ,апсинк ,опен ш и какво ли още не ... и най-хубавото е ,че работи ,интерфейса на сайта е същия ,като на оригиналният сайт на Комекс ,има си слайд за джейлбрейк и после се отваря блекрейн-а и оттам се инсталира сидия и който иска и повече ... Надявам се да помогна ,на който се е ядосвал като мен днес без успех ...

П.П Ето и един полезен линк за тези ,който си активират Айфоните с фоунбуук сим катра ,както на мен ми се наложи ,да не берат ядове http://www.redmondpie.com/fix-different-sim-detected-emergency-mode-problem-in-iphone-4-3gs-3g-after-jailbreaking-with-jailbreakme/Успех !

Sladichuk: А вместо "береш ядове" и редактираш пост след отговор да видя, че това отдавна е разнищено в отделна тема тук? Че и не само, ами деб на лекарството има даден?

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кажи му името на туула, поне де...

Това е всеизвестният "Самогон" (в превод – лют домашен първак, посръбчено – пърцуца)... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за ъпдейта на информацията колега ,аз не му и запомних името ,предпочитам да си го помня ,като руска кражба и модификация на Комекс "джейлбрейкми" .Той заслужава уважението ни ,а руснаците .... също ,но по-малко ! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От днес отново работи www.jailbreakme.com.

Тази сутрин като се събудих, това беше първото нещо, което направих!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес успешно успях да jailbreak-на iPod-а си, но все още имам големия проблем, заради който изобщо jailbreak-вах - всякакви игри, свалени от тук не могат да се качат. Казва ми, че има проблем и толкоз. Направих всичко, което ме посъветва гайда на Apple, но пак не става... Някой има ли представа какъв може да е проблема? Надявам се накрая да не се окаже, че съм Jailbreak-вал за нищо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

cydia.hackulo.us : Source

Appsync /в зависимост от iOS-a/

Инсталираш през Cydia... и грешка няма да имаш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам проблем с телефон 3GS ресторнах до 4.0.1, активирах телефона с универсална карта за всички оператори пуснах YouTube, jailbreak-нах, инсталирах ultrasn0w и като сложих M-Tel-ска карта ми излиза itunes с кабелчето както при recovery mode и ми изписва надписа Different SIM detected Please connect to iTunes, интересното е че горе вляво където изписва оператора изписва М-Тел! Моля за помощ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...