Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Спецификация и дата на излизане на новия iPhone?


Severus

Recommended Posts

iClarified цитира свой източник с добра репутация

- 32GB и 16GB

- $199 и $299 - с договор

- 3.2 Megapixel камера

- Възможност за запис и обработка на видео

- Изпращане на снимки и видео с MMS

- Непрекъсната метална обвивка по краищата на телефона (предпазва от нараняване)

- OLED технология екран

- Един път и половина по издържлива батерия и процесорна мощност

- Вграден FM трансмийтър (вярно предположих, че няма да е радио :( )

- Светещо лого на гърба (при запалване на дисплея)

- Гумиран гръб

- По-обтекаем дизайн

- Вграден компас

- Революционна комбинация от камера, компас, GPS, и Google maps позволява да идентифицира направената от вас снимка и да ви определи местоположението!!!

- Turn by turn навигация

- 17 юли 2009 дата на излизане

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 113
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Severus

    19

  • mupo

    13

  • slaf

    6

  • ThUnDeR

    6

Топ автори в тази тема

Ще дочакаме ли 17 юли 2009 :gotpics: И това че е с OLED технология екран най ме радва :razz:

Саше почвай да организираш спедицията че този път скачам и с двата крака :dreads: :dreads: :mytwocents:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е първата смислена и добре подредена спецификация. Силно се надявам да се окаже вярна! :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И Аз,но доста от изброените неща до тук се припокриват с излязлата по-рано информация.И специално за OLED дисплеите наскоро изтече информация от Samsung (Според руски сайт) че вече са пройзведени 5 милиона бройки от новата OLED технология на компанията,по-поръчка на Apple :( Дано всичко се окаже истина :cyan:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еее :( Това е добре! Щом потвърждава тези факти. ГнусМас са номер едно при дисплеите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Непрекъсната метална обвивка по краищата на телефона (предпазва от нараняване)

- Вграден FM трансмийтър (вярно предположих, че няма да е радио :D )

- Гумиран гръб

- По-обтекаем дизайн

Какво ще речат тия неща? :(

- Тази обвивка нещо не я разбирам и не мога да си я представя.

- С трансмитера ще излъчва музика на някаква честота, която ще се хваща от радио също както тия боклуци които ги има за 20-30лв. Така ли да го разбирам?

- Този гумен гръб нещо не ми се връзва. Представям си го грозновато, но при Apple думата грозно отсъства.

- Обтекаем?

Който предизвиква най-малко съпротивление в средата, през която преминава (за форма на автомобил, лодка, самолет и др.)

Ще лети ли тоя телефон?

На мен сякаш ми се ще да е aluminum unibody, дано това се има предвид с "обтекаем" :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вярно определение си намерил за "обтекаем". Точно такъв дизайн би следвало да има. Като тръгнеш да го изваждаш от джоба на панталона си, да не закача никъде...да няма ръбове, формите му да са заоблени.

Между "гумен" и "гумиран" има лека разлика.

Външният пласт на гърба ще има частично гумено покритие, което първо ще го предпазва от наранявания като го поставяш върху твърди повърхности и второ, ще го прилепва към тях.

Да. Трансмитерът е точно такъв и е чудесна екстра за мен. Ще мога да си слушам музиката от телефона на всяко едно радио в автомобил или офис.

Що се касае до тази метална обвивка, или по-скоро външен кант, то и настоящият модел я има, но не обхваща напълно ръбовете. И за съжаление, точно там се напуква пластмасата при изпускане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

OLED е по-модерна технология от LCD. Има предимства пред нея, че не и е необходима подсветка (по-малка консумация, пести батерия), по-тънка технология (намалява дебелината на телефона), по-чист и контрастен образ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

OLED дисплеите предлагат много по-дълъг живот и една десета от консумацията на енергия в сравнение с дисплеите, създадени по други технологии, са създали Toshiba Matushita Display Technology и Idemitsu Kosan. Основният проблем на OLED дисплеите е материалът, от който се изработват - наблюдава се загуба на способността на екрана да отделя светлина след непродължителна работа (няколко хиляди часа). Новата разработка показва, че нещата се подобряват. Компаниите очакват животът на OLED дисплеите да достигне 60 000 часа при консумация на енергия само 100 mW. Те твърдят, че новото устройство е най-ефективното решение за 2,2" QVGA дисплеите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По AM OLED се правят 40" телевизори ...Вече е я усъвършенстваха :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето един с дебелина 0,02 милиметра с резолюция 320 x 220. Направен е и модел с по-голяма резолюция (960 x 540), наистина дебел в сравнение с по-малкия модел, но пък 10 пъти по-тънък.

p7rs7.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е 40" на Самсунг. Номер едно са в тази технология. Както писах в предишния си пост, именно възможността да се правят много тънки дисплеи с ниска консумация, ги прави изключително удачно решение за мобилни устройства. Таблетът на Apple гарантирано ще е по тази технология.

1916782813512113.JPG?0.22168877981029533

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя по тънък. :mrgreen:

п.п. телевизора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

320х200 срещу HD 1920x1280 :( Хак да му е, че е по-тънък...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това съм се чудил, метала пречи ли на GPSa?

Ако е така, вярвам, че все пак могат да измислят някакъв начин?!

Да е метално е супер яко :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това съм се чудил, метала пречи ли на GPSa?

Ако е така, вярвам, че все пак могат да измислят някакъв начин?!

Да е метално е супер яко :Wink:

Метала не пречи само на GPSa а пречи на всичко, поради това 3G-то е пластика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

[youtube:13yx9fsy]

[/youtube:13yx9fsy]
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста ми допадна този дизайн, но ми се струва, че няма да се различава много от сегашния.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така ли ми се стори или видях камера за видео разговор ? Или се бъркам и това е сензора ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...