Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

CallTell


BANNN

Recommended Posts

CallTell е напредък в iPhone комуникациите. Чуйте кой се обажда преди да погледнете телефона си. CallTell казва кой ви се обажда, преди да звънне телефона.Също така работи с текстови съобщения, които може да прочете на глас. Повече настройки в Settings.app.

CallTell 4.0

Свали

Depends: mobilesubstrate, preferenceloader

For iPhone 3GS or iPhone 4. Now supports Verizon iPhone!

9d4e6ff8d26a6004.png

026fcbbaaf796069.png

xSellize

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали забеляза, но е само за 3Gs и iPhone4, които имат гласов контрол.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Случайно някои да е тествал програмата ,защото при мен се чува много много слабо... !?!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си го закупих и върви идеално. Хората са казали, че силата на звука е тази на айпода не на рингера. Та трябва да си увеличиш звука през айпод и тогава ще ти се чува силно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Пробвах да увелича през ипода както каза liomojo но уви не се получи и на рингера и на ипода волумето е на макс и пак е тихо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай после да влезеш в Recents и кликни на даден абонат на синята чертичка и ще забележиш другия проблем :) .Изхвърля те от страницата :angry: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами при мен , сега съм на 3.1.3 ,а и когато бях на 4 нямах такива проблеми.

Неол , дНес след доста играчка ми се случи и на мен този проблем със сейф моуд. Сега ще пиша на разработчика да си го оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се ама някой може ли да ми обясни точно как да го инсталирам този файл или трябва да има инсталирана друга програма? прдварително благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 4 месеца по-късно...

Има антикрак защита, затова не работи както трябва. Закупена си работи. :) Пробвайте с iCallAnnounce.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Любопитно ми е докато те предупреждава за предстоящо звънене , дава ли някакъв сигнал на абонатът който ви набира.В смисъл мога ли да откажа на някой разговор без набиращия да разбере ,че на мен ми е звъннал телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона няма как да разбере, че някой те търси преди този някой да се е свързал с него нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

За жалост основния бъг все още си стои. Ако телефона ви е в тих режим, вибрацията не работи, ако CallTell е активна, а е малко тъпо да деактивираш всеки път програмката като включваш на тих режим angry.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи чудесно и на 4.3.3 ... Досега бях с iCallAnnounce, но ме дразнеше факта, че няма регулиране на скоростта на говора :angry: и още куп неща които тук ги има !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

CallTell 4.0

What's new:

- Updated for iOS 5!

- Customize the speech language!

- Pick your language voice (when Apple adds more) to match your likings.

- Integration with Ryan Petrich's Activator

- Silence speaking by the action of your choice. Want a message to stop being read, choose one of Activator's many actions to silence it!

- Enable speaking of third-party apps individually! No longer do you have to have EVERY app speak notifications, just pick and choose the one's you'd like!

- Redesigned interface for iOS 5!

Bug Fixes:

- Fixed the bug where phone wouldn't ring

- Fixed crashing when receiving text from non 10-digit numbers

- Fixed crash when multiple calls/notifications/messages received at the same time

Линк

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте,инсталнах си приложението което е от Cydia версия 4.0,но въобще не иска да ми говори...може да ми е сърдита :))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвай Aloud.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...