Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Skyfire - Flash видеото възможно на iPhone


don Baro

Recommended Posts

Сигурен ли си, че не работи? Не съм ползвал скоро време symbian, ако е истина си е голяма тъпня. :smile:

Иначе по темата, вече е потвръдено в неофициалния сайт на Apple, че ще се появи на 4 ноември и ще струва US$2.99.

Флаш игрите няма да работят. Американците ще трябва да отделят и 10$ за гледане телевизия през Hulu.

Май е само за iPhone засега .. нищо не се чува за iPad :blink:

Ще има и за iPad.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според CNN, браузърът Skyfire за iOS ще бъде пуснат в App Store четвъртък сутрин и ще се предлага на цена 2.99 долара. Браузърът позволява Flash видео да се показва на устройствата на Apple като HTML5, благодарение на сървърите на Skyfire. Когато потребител с Apple iPhone отвори страница с Flash съдържание, той ще види картинка, чрез която съдържанието може да се покаже като HTML5.

Назад към месец май, когато Android 2.2 с поддръжката на Adobe Flash Player 10.1 не беше наличен за някои устройства с Android, браузърът Skyfire 2.0 беше изтеглен повече от 1,500,000 пъти от телефони, които са захранени с операционната система на Google с отворен код. Въпреки тази огромна популярност, не всички Flash видеота могат да се отворят със Skyfire. Например, приложението за гледане на телевизия Hulu е блокирано и няма да работи с браузъра.

Заради отказа на Apple да поддържа Flash, много сайтове започнаха да преобразуват видео съдържанието си, така че да може да се гледа в Flash и HTML5 вид. Скорошно проучване показва, че повече от 50% от видеотата в интернет могат да се гледат в HTML5. Част от това ново търсене на HTML5 може да се дължи на изказването на директора на Apple - Steve Jobs, който заклейми софтуера на Adobe като нестабилен.

източник: AppleInsider

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече са го пуснали в Installous но не е кракнат добре и не тръгва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо се зарадвах на браузера и си казах "Ееееееее най накрая Vbox 7" и греда. Не конвертира нито един от клиповете там. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ехееееееее не конвертира и клиповете на sportal.bg .; За какво ми е тогава като и един футболен репортаж не мога да гледам?!? :biggrin:

Да им имам и конвертора на flash клипове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и не само vbox, същото е с тези, които са на страницата на my.skyfire.com.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не забравяйте горе на колелцето (сетингс) да дадете "as iphone" и интернета трябва да ви е добър.

Пусках за проба бен тен, рекламата на молфикс итн.

Грешка имам извинете, явно от търсачката се отварят но от самия сайт не. Простете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересен феномен се случи с тоя браузер. Реших да го купя и се логнах с нашенския ми акаунт и го купих. Инсталира се , но реших да го махна и прейнстлирам, и аз незнам защо, но за моя най-голяма изненада, при повторното теглене от аппстора, ми се казва да вие сте го купили тоя продукт , но него вече го няма за даунлоад. И найстина като го търся в търсачката вече го няма като продукт в бг стор. Какво правим от тук нататък се пита в загатката???? И как го имаше а сега не???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно, няма какво да се тревожиш и без това пусковият срок си беше 4ти ноември, вероятно до края на деня ще го пуснат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple премахва Skyfire от App Storа ^^ тва му беше..

It was just a couple of minutes when we reported about the release of Skyfire web browser for iPhone, iPad and iPod touch. The app works as a Flash player for iOS devices by converting Flash content into HTML5 and sending to your device to work as HTML5 content.

NoSkyfire.jpg

Unluckily, Apple started to remove the app for some reason we don't know! as the reports on Twitter form users live in other countries as Saudi Arabia, Sweden, Italy, and Greece can't get Skyfire web browser for iPhone as it's been removed. In case Apple remove Skyfire from all countries, it may get on Cydia for the same price or something cheaper. Stay tuned as we'll cover the news about that one!

UPDATE 1: According to some Twitter followers, Skyfire is no more available in Australia, Norway, Switzerland, Denmark, Germany, Portuguese, Spain, Norwegian.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

НЕ става въпрос само а вибокса, а за многото български сайтове.

Мен най ме грее това с футболните репортажи че по никакъв начин не мога да ги гледам нито в спортал нито в друг спортен сайт.

А и да не говоря че ако се опита да конвертира клип от youtube става с 10 пъти по скапано качество от това което реално е.

Също не запазва "имена и пароли".

Тия и 1 цент няма да им дам. Единственото което ми харесва е че има десктоп и мобилна версия ,

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поредното разочарование. Абсолютно безполезен браузър - даже и частичното съдържание на flash не се отваря, визирам сайта на Манчестер Юнайтед / http://manutd.com /. Бях сигурен, че и от този храст няма да излезе заек :cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple одобри за разпространение чрез App Store още един браузър - Skyfire. Версията на Skyfire за iOS обаче не е отделно приложение, а ще работи като надстройка вградения браузър Safari. Въпреки това обаче много потребители ще се зарадват на новото попълнение в редиците на браузърите за iOS, тъй като със Skyfire вече ще могат да разглеждат и Flash съдържание, макар и по заобиколен начин, като го конвертират в HTML5. Skyfire за iOS ще струва $2,99 и ще може да се намери в App Store от 4 ноември.

http://money.cnn.com/2010/11/02/technology/skyfire/

Ново

Приложението се появи в App Store, но скоро след това беше свалено от там от самата компания. Причината за това се крие в способността за конвертиране на Flash в HTML5 съдържание, която се е оказала толкова популярна, че е претоварила сървърите, които се занимават с това. Компанията обещава да пусне браузъра отново за изтегляне след като добави допълнителен капацитет.

http://www.skyfire.com/press/blog/68-skyfire-reaches-top-grossing-app-on-iphone-app-store-within-5-hours-sold-out

източник: www.mobilebulgaria.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май си пропуснал последните постове?! Всичко което си цитирал от "светилата" на мобилните сайтове, беше обсъдено вече! Уж няма да е отделно приложение :D а се появило в стора :cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поредното разочарование. Абсолютно безполезен браузър - даже и частичното съдържание на flash не се отваря, визирам сайта на Манчестер Юнайтед / http://manutd.com /. Бях сигурен, че и от този храст няма да излезе заек :rolleyes:

Явно не сте разбрали за какво точно става въпрос (може би за това имат вина и неразбралите журналисти). Skyfire не показва flash, той е само и единствено за flash видео!!!! Не работи с произволни сайтове, а само с такива, за които предварително е конфигурирана server-ната част при тях, т.е. ако са добавили на техните сървъри да разпознава видео-то от така желания от вас vbox, той ще си работи. Има опция за feedback където могат да се request-ват сайтове и евентуално да бъдат поддържани в скоро време.

Първо се запознайте и после се изказвайте.

Лично аз съм разочарован от качеството на видеото и скоростта с която се подава към мен - прекалено много се чака, а после не е сигурно дали ще тръгне :)

Добра идея, но слаба реализация - не знам на какви приходи се надяват за да поддържат желаното качество. Жалко, че са изхарчили толкова много пари (20 милиона) за разработката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...