Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 4.1 вече е факт!


o3Mo

Recommended Posts

Преди броени минути Apple пусна новата версия на своя iOS. Актуализацията може да бъде извършена през Itunes.

ВСЕ ОЩЕ НЯМА JAILBREAK! ВНИМАВАЙТЕ!!!

Потребителите с телефони отключени чрез ultrasn0w да стоят далеч от този ъпдейт, тъй като може завинаги да загубят възможността за отключване на телефона си!!!

Сега е последния шанс за запазване на SHSH за 4.0.2 на тези които не са го направили

Редактирано от o3Mo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благородно ти завиждам - аз не мога да си го позволя, докато не излезе джейлбрейк.... :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потребителите с телефони отключени чрез ultrasn0w да стоят далеч от този ъпдейт, тъй като може завинаги да загубят възможността за отключване на телефона си!!!

Сега е последния шанс за запазване на SHSH за 4.0.2 на тези които не са го направили

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Принципно се твърди, че за 3G и 3GS(стария буут) има джейл, но първо ще опитат да направят userland за всички устроиства. Ако не се получи тогава ще го пуснат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече го качвам както обещах по-рано. Само чаках да излезе официалната версия.:rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първи впечатления:

1. Българска фонетична клавиатура!!! Но е само такава. Което пак е кофти, защото има хора, на които не им е удобна.

2. Телефона върви може би малко по-бързо!

3. Няма HDR, но в сидия има пуснат пач за активирането му.

4. 3G-то(мрежата) ме учудва колко е подобрено.

5. GameCenter :rolleyes:

Редактирано от o3Mo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Набързо новостите в него са:

  • Нов baseband!
  • Фонетична клавиатура
  • Оправен е бъга на proximity сензора на iPhone 4?
  • Оправена е мудната работа на iPhone 3G с iOS 4.x?
  • AVRCP Audio/Video Remote Control Protocol за stereo Bluetooth - вече може да контролирате силата на звука, смяна на песните и т.н. чрез Bluetooth слушалки
  • Поддръжка на iPod Touch 4Gen и добавеното приложение FaceTime за него
    iPod-touch-4-home-screen.png
  • HD видео ъплоад директно в YouTube (изисква Wi-Fi) за iPhone 4 и iPod Touch 4Gen
    photos_hd_uploads-266x400.pngphotos_hd_uploads_select-266x400.png
  • HDR фотография за iPhone 4 и iPod Touch 4Gen
    ios_42_camera_hdr_enable-266x400.png
  • Социалната мрежа за музика Ping в iTunes.app, както и възможност за наемане на сериали
    ping_iphone_signup-266x400.pngping_iphone_activities-266x400.pngios_4-1_itunes_tv_rent_show_info-266x400.png
  • Социалната мрежа за игри GameCentral
    game_center_friend_info-266x400.png
  • Опция за ограничаване на multiplayer игрите в Settings
    settings_restrictions_game_center-266x400.png
  • Възможност за спиране на Spell Check-a
    settings_keyboard_spell_check-266x400.png
  • Опция за запазване на оригиналната снимка при снимане в HDR
    settings_photo_hdr-266x400.png
  • Възможност за добавяне на FaceTime номер във Favorites
    phone_facetime_favorites_add-266x400.pngphone_facetime_favorites-266x400.png
  • Nike+ приложение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Информация от преди една седмица! :Wink: Някои хора не можаха да разберат, че 4.1GM е пълен еквивалент на излязлата в момента в Туньо версия ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е ясно, те дори и снимките и видеото от поста ми са от 4.1GM

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези с 3G го Ла.т отново. Няма GameCentral ;)

П.П. - Аз да взема да си карам с 4.1GM или да взема да си върна на вярната 3.1.3. :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз се учудих като разбрах, че iPod touch 2G ще получи Game Central, а iPhone 3G не. Не знам дали има нещо общо с RAM паметта, която на айпода е по-голяма.

Редактирано от Blurry
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с Game Central дето го няма на iPhone 3G е поредната гавра. В 4.0GM за iPhone 3G го имаше, а когато официално трябва да се пусне го няма. :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

телефонът ми е аЙфоун 4 4.0.2 фабрично заключен може ли направо да си го ъпдейтна до 4.1 или трябва да запазя тези SHSH ,което не знам как става :/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В самото заглавие си го пише: iOS 4.1 вече е факт! Потребителите с ФЗ телефони да стоят далеч от него

Редактирано от Blurry
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие сте луди хора. На какъв език да ви се каже не зная. Като ви казват не ходете там вие се натискате, като ви казват записвайте SHSH (каква хубава тема направих за това, както и за downgrade) вие се дърпате. Правете каквото искате на мен ми писна да угаждам на всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти ми викаш имаш запазени файлове - аз Не "не съм запазвал"! Е не ама да. ;) Как става тоя номер незнам.:blink:

Тая тема трябва май да се локне, че току виж някой пита с какво да джейлва.:Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

(CLAP) (CLAP) Браво! Много сте оригинални. Да не попита човек нещо. Не ги разбирам толкова нещата затова питам, а вие тука вече ''ГОЛЕМИТЕ'' разбирачи ме взимате на базик :Wink:

Редактирано от gorgior
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как се подкарва този Ping на update-нат 3GS и въобще има ли го като опция за този модел ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...