Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 4.1 вече е факт!


o3Mo

Recommended Posts

Първо трябва да активираш Ping през iTunes 10 на компютъра и май да синхронизираш телефона.

П.С. Оправи си профила щом си с 4.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли шанс GameCenter да може да се активира, по същия начин като Multitasking, Background Wallpaper и т.н. ?

Редактирано от WolfDale
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да го беше задал тоя въпрос още при излизането на 4.0.1, а? Сигурно Джовс веднага щеше да се включи в дискусията с детайлно обяснение кое как да се хакне, въпреки, че той го е забранил...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо трябва да активираш Ping през iTunes 10 на компютъра и май да синхронизираш телефона.

П.С. Оправи си профила щом си с 4.1

Аз профила си го оправих, ама Ping май в 3GS няма да се появи. :p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви не ме нападайте, но в ТОЗИ саит пише за джейл на бета версията, а до колкото разбрах от форума тя е същата като официалната. Та въпроса ми е става ли джейла и след него ънлок или да не се правя на много остроумен и да си чакам кротко :p:);)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4.02 ми е запазено в сидия. телефона ми е отключен, в момента съм на 4.01 . за мене става ли да е слагам :p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гоце, седи кротко - pwnage tool е на път...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да го беше задал тоя въпрос още при излизането на 4.0.1, а? Сигурно Джовс веднага щеше да се включи в дискусията с детайлно обяснение кое как да се хакне, въпреки, че той го е забранил...

Тази тема сигурно той лично я е написал за iOS 4.0 ?! : http://www.redmondpi...ter-on-ios-4.0/

Моля ви не ме нападайте, но в ТОЗИ саит пише за джейл на бета версията, а до колкото разбрах от форума тя е същата като официалната. Та въпроса ми е става ли джейла и след него ънлок или да не се правя на много остроумен и да си чакам кротко :tooth::D :D

Новата е същата като iOS 4.1 GM, която излезе на 1ви Септември, но е различна от всички останали. Това няма да ти помогне за джейлбрейк!

Редактирано от WolfDale
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото те разбират английски горе долу, но не могат да зададат въпрос :smile:

Все още не е излязъл джейлбрейк. Просто изчакайте, ще бъдете информирани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз и да знам не пипам нищо, без вещото участие на вас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отлични впечатления за работата на 4.1 на 3G. Просто са си свършили работата както трябва софтуеристите на Ейпъл. Скорост на работа-отлична, напълно съпоставима с версии 3.0... Много стабилна работа, никакви забавяния и замръзвания, всичко е както трябва. Приятната изненада е, че WiFi за пръв път работи абсолютно безупречно. Досега имах проблеми с WiFi-на второто зареждане на страничка просто преставаше да работи. Сега ми дава бърз, пълноценен нет със стриймване, даунлоуд и всичко, което прави всеки нормален компютър. Това, което не зная е дали няма и подобряване на чувствителността на сигнала или удължаване на времето на заряд. Още веднъж браво на Ейпъл, това вече е телефон, който мога да ползвам с години, без да помисля за друг. Горещо препоръчвам на всички 3G телефони фабрично незаключени версията 4.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това хубаво, но защо не си си оправил профила?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При 3GS всичко е супер, но за жалост няма HDR. Но пък и това ще преживеем докато дочакаме джейл, за да го активираме през сидия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен game центъра какво толкова ново, когато ъпдейтнем 3GS? Ping или е само за американци, или си е само за 4-ката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще ми подскаже ли как да активирам HDR от Сидия.Сорс,програма...?Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първи впечатления:1. Българска фонетична клавиатура!!! Но е само такава. Което пак е кофти, защото има хора, на които не им е удобна.2. Телефона върви може би малко по-бързо!3. Няма HDR, но в сидия има пуснат пач за активирането му.4. 3G-то(мрежата) ме учудва колко е подобрено.5. GameCenter :devil2:

При 3GS всичко е супер, но за жалост няма HDR. Но пък и това ще преживеем докато дочакаме джейл, за да го активираме през сидия.

На две места в настоящата тема се споменава за активиране на HDR през Сидия,затова поставих цитатите.Та въпроса беше къде да прочета повече по темата,че нещо търсачката не е е от най-прецизните

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

cdevwill който направи PDF Loading Warner вчера публикува следното съобщение в Twitter :devil2:

http://twitter.com/cdevwill/status/23191186765

Ето по темата за HDR!

Редактирано от o3Mo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледате ли си устройствата въобще? Фирмуера им?!! Ако kokobrise е с 4-ка и 4.0.1 пак питам знае ли какво точно иска?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...