Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Как да се върна от 3.0 към 2.2.1


amurcho

Въпрос

Сложих 3.0 с рестор не с ъпдейт и сега нито мога да го брейкна нито мога да го върна кам 2.2.1. След като се опитам да му дам рестор към която и да е по стара версия ми дава грешка 1604 и до там. Някой имал ли е подобен проблем, може ли някой да удари едно рамо моля? Става въпрос за 2G модела с бета 3.0 бета 5.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Answers 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters For This Question

  • Anthony

    9

  • CuMEoH

    5

  • Butthead

    5

  • JohnnieG

    5

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Е-е-е-е-е-е аз се нядявах, че като даунгрейтна до по-ниска версия ще успея да сменя и модем-а защото все още имам проблема с "unable to joint to network" и сега к'во правим...пак нищо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами аз ти казах, че не идва проблема то това...

Абе, ти нали снощи ми каза, че си на XP, сега като гледам шотчето, това не е от XP, освен, ако не си сложил някаква тема от виста или 7....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

СиМЕоН-е, хайде обясни на непросветените как я докара до 2.2.1 с модем фирмуеър от 3.1, че ми стана много интересно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За 2(3)G даунгрейда не е проблем. Единствено 3GS не подписва Ябълката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Един приятел си е взел телефон 3г обаче иска българско меню. пробвах да го даунгрейдна от 3 до 2.2.1 обаче все ми дава грешка 1600 , някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А ти обясни ли му на твоя приятел, че с 2.2.1 много скоро няма да има програма или игра, която да му тръгне... а нека си чете на български.

Иначе ти прочете ли темата от самото начало?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Изчетох я, но нищо не помогна.

Намерих метод от друго място с което стана без грешки, НО винаги има но за съжаление, не могат да се възстановят контактите от 3.0.0 запазени ръчно с айфанбокс, нито есемесите , единствено се запази call history.

Как ли не ги въртях какви ли не права им задавах и нищо нестава. Та да знаете ако на някой друг му се наложи , зашото познавам доста хора с айфон който не знаят английски и искат телефона им да е на български, че контактите е хубаво да си ги запазите по друг начин. С глупавата програма ifunambol също недейте защото не подържа 2.2.1, същото важи и за zybsync от която бях много доволен но дава грешки постоянно и неможе да се направи нов акаунт. Загубих си 20-тина часа с тия контакти и есемеси и нестава. Иначе телефона си работи добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами аз го инсталирах от апл. стор и ми дава че му е нужен 3.0 , явно е някаква нова версия която странно защо не са я направили съвместима със старите фърмуеъри, а и можеха да напрвят опция от сайта като си влезеш в контактите да можеш да ги експортираш а не само да импортваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А как мога да се върна от 5.1 към 4.3.3 защото съм с 3гс и смятам, че този 5.1 ми бави тела... Кажете начин за моето заболяване. Благодаря!!! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Асенчо, като проявяваш услужливост, поне линк му дай да чете: Как да си осигурим downgrade и съответно jailbreak чрез запазване на ECID SHSH

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...