Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

NAVIGON - Първата класна turn by turn навигация е факт!


Severus

Recommended Posts

За да ти стане, първо трябва да копираш този файл в private/var/mobile/applications/xxxxxxx/Navigon.app/smap

След това качваш make3d_1.6.deb, респрингваш и си готов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той си държи на РАМ-та сега пък и ти :) За какво му е тоя SBS освен да си гледа рама :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не мога да открия за сега. В старите версии не помня имаше ли? Ако да, не пречи да се пробва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
navigon_1.jpgnavigon_2.jpg

navigon_3.jpgnavigon_4.jpg

Един въпрос ако може?Не навсякъде ми показва по този начин терена -нормално ли е?

И от къде да сваля Landmarks.nfs?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги само да споделя че след копиране на двата файла за да стане Навигона 3D ми спря WiFi и по никакъв начин не можех да се кънекна към някой WiFi рутер. След два дена опити днес изтрих файла който се копира в Навигона и изтрих и деб файла от сидията който не искаше и да се инсталира правилно даваше ми че е 0kb. пък файлчето е 3,58мб. И сега имам Wifi и всичко е наред.

Ако някой е имал такъв проблем нека сподели как го е направил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много моля някой да шерне двата файла, много ми се ще да го тествам на АйФон4-ка, да видим резултата. Предварително Ви Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ако някой получава следната грешка при инсталацията на деб файла:

PanoramaView 3D works only

if Terrain_/var/lib/dpkg/info/makenavigon3d.postinst: line 55: plutil: command not found is installed

просто инсталирайте "Erica Utilities" от Cydia и после uninstall и reinstall make3d_160.deb

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много моля някой да шерне двата файла, много ми се ще да го тествам на АйФон4-ка, да видим резултата. Предварително Ви Благодаря

На предната страница файла си съществува, но специално ще го кача и в ДОКС.

Линкът за достъп до файла ще бъде активен до - 20.09.10г.

mrctue.png

http://itunes.apple.com/linkmaker/

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, изтеглих NAVIGON MobileNavigator Eastern Europe 1.6.0 (3-те файла от предишната страница), разархивирах, сложих .ipa в iTunes-a, започва да го инсталира но дава unknown error. Прегледах в инфото на пакета в Installous - изисква iOS 3.0 or later, предполагам под "or later" влиза и 4.0.1? Телефонът е 3GS; OS 4.0.1 ФЗ. Ще бъда много благодарен, ако някой знае и сподели защо се получава така :?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Български глас за Навигон:

1. Сваляте файла и го копирате в /private/var/mobile/Applications/.../NAVIGON.app/Sounds/

2. Избирате от Options->Voice->Default Voice

Свали

Enjoy !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да се замести предварително и да не се налага всеки път да се добавя отделно след рестор например?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че може ;)

Гласът е доста силен и ясен за разлика от Английския.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За пояснение, ако използвате iPhone-а си на друг език, трябва да подмените файла за съответния език.

Както знаете Navigon се настройва автоматично на езика на iPhone-а ви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми хареса как рутира картата. Вчера я пробвах в София и ме прекара по най-трудния и заобиколен маршрут. Иначе като глас и покритие става. Все още отстъпва на картите на ТА но пак е по-добре от това което беше преди.

П.П. При мен доста загрява телефона в сравнение с ТомТом например. Не знам как е при останалите. Също така като се сложи 3D с пача и след известно време блокира самата навигация и трябва да се рестартира. Без 3D всичко е наред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тествах я на 06.08, от Габрово, през прохода Шипка, Стара Загора...до Созопол. Имах забележки само към гадния глас(англ.) и малко кофти флашването на картината в завой.

Всичко останало е доволно добре, както откъм батерия, така и откъм точност, единствено загрява дзверски телефона :tooth:

П.П. Ползвах я само в Panorama 3D View.

П.П. 2 Има ги и камерите ;) Спаси ме от една, за която не знаех.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да вмъкна, че аз използвам програмата, в режим за изчисляване на маршрута - Scenic и мога да кажа, че нямам никакви забележки при маршрут София-Разград-Китен-София.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе за сега води в класацията :) На новото ми телефонче ще бъде платенка :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

NAVIGON е с 50% намаление заради това, че е вече една година в AppStore. Но това май само касае US версиите.

http://www.tipb.com/2010/08/12/navigon-celebrates-app-store-anniversary-50-sale/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май има и за Европа...

Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да. Намалението на Navigon за цяла Европа е около 14 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...