Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

NAVIGON - Първата класна turn by turn навигация е факт!


Severus

Recommended Posts

Navigon-v1.0 (Оставени са само картите на България и Гърция)120.9 MB

4storing

[download:34gyik8n]http://4storing.com/fpzn5k/847b521e9b7a8e914271f61a792439ef.html[/download:34gyik8n]

@-johnnybravo абе какво да го правя тоя твоя файл бе с какво да го отворя ?

Слагаш му разширение *.ipa отваряш го през iTunes и синхронизираш!

П.П. Картата е меко казано постна, МЕКО казано!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло не ми харесва програмата, в сравнение с iDA. Картата още на 1вия адрес изплези езика :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмата си е екстра. Просто БГ картата не струва. Но нали сме европейци, ще я ползваме за другите държави. :( И ще чакаме I-Go ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Българската карта е помия. :neutral:

Почвам да си играя пак с iDA, дано не опра пак до рестор :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмата си е екстра. Просто БГ картата не струва. Но нали сме европейци, ще я ползваме за другите държави. :( И ще чакаме I-Go ;)

Екстра е доста силно казано. Лично мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове защо като ми е в итунеса натискам синк и след тва нищо не е синкнало... Иконката на програмата не се появява на телефона... тва доста често ми се случва 2.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще я видим за София как е, защото иДа за София не струва. Не съм имал един верен маршрут. Не дава разрешени завои, прекарва по забранени улици и прочие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не обръщаме темата за ИДа, но обиколих с нея цяла България и не ме предаде. :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не обръщаме темата за ИДа, но обиколих с нея цяла България и не ме предаде. :mrgreen:

:goodpost:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами, който търси добра карта за БГ, TomTom също трябва да забрави. Тя дори не е на български. Само I-Go или Garmin.

Ще тествам Навигатора по Гръцко. Картата е 48МБ, което показва, че е много подробна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шаман, и най-мизерната навигация има карта, която ще те закара от Пловдив до Варна или Чапръчане. Проблемът е в града, където имаш хиляди улици, кръстовища и прочие. Ела в София и пробвай да отидеш с iDA до някой адрес. Ако не познаваш града, майка ти жална. Трябва да знаеш как да стигнеш поне в района на улицата, която търсиш, за да намериш адресът с навигацията. За други градове нямам идея как е, защото не съм я пробвал. Утре ще видя Навигон как прави маршрутите и от къде ще ме прекара. Надявам се да е добре. Надявам се също и да се намерят по-подробни карти. Адски се дразня обаче на приложенията от AppStore. По принцип съм противник на пиртатството и смятам, че всеки положен труд трябва да се заплаща, обаче да дадеш 100 долара за продукт, който не може да изпробваш преди това и не знаеш дали ще ти върши работа, за мен е престъпление. Докато за игри и приложения по 1 долар можеш да го преглътнеш, за 100 долара вече не е така. На iDA това беше голям плюс - можеше да я тестваш 7 дни и след това да прецениш дали си струва инвестицията. В закона за защита на потребителите пише, че можеш да върнеш продукт, закупен онлайн, в рамките на 1 седмица, ако той не удовлетворява очакванията ти. Не знам как стои въпросът със софтуера обаче. Ammcfc трябва да се произнесе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е. Това е класическа продажба от разстояние, с договор сключен по електронен път. Едно, че можеш да го върнеш, ако не ти хареса,

второ, договорът трябва да е на български език.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само дето нямаме официален AppStore в БГ. Как стои въпросът ако си я купим от стора на мамалигите? Те нали са в ЕС?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакво значение дали е от БГ или от друга държава в ЕС. Законът е еднакъв, и е подчинен на определена европейска директива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така , не се оправяме с iDA , NAVIGON - умряла работа , спасението ни е .... ? Нещо от тоя сорт да излиза скоро ? И дано да е простично .ipa файлче , което някой да кракне и да се кефим на слънцето :goodpost:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На този въпрос е отговорено вече. Файла е гигабайт и нещо нямаш шансове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За останалите :goodpost: megaupload.com

NAVIGON-v1.0.0.part1 - 537MB.

[download:2c41ruk6]http://www.megaupload.com/?d=RW9P6AD2[/download:2c41ruk6]

NAVIGON-v1.0.0.part2 - 537MB.

[download:2c41ruk6]http://www.megaupload.com/?d=U5E6S64N[/download:2c41ruk6]

NAVIGON-v1.0.0.part3 - 537MB.

[download:2c41ruk6]http://www.megaupload.com/?d=XPPUQY6R[/download:2c41ruk6]

NAVIGON-v1.0.0.part4 - 116MB.

[download:2c41ruk6]http://www.megaupload.com/?d=ECJ98GEY[/download:2c41ruk6]

Pass: BG_iPhone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще стане ли с Installous за софт под 3.0 ?

Човека май пита дали през Installous ще може да инсталира програми, които не са оптимизирани за FW 3.0.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...