Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

EZDecline


vasko1987

Recommended Posts

Премахва "Slide to answer" при заключен телефон и добавя стандартни бутони за приемане/отказ на обаждане.

Туикчето изисква Mobile Substrate включен в архива. Първо инсталирате него!

EZDecline 2.0

Свали

992893b4c32706e2.png

fafd1b77dcd41d92.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам !? Даже и в Setting не ми излиза негово меню за някакви насторойки (ако въобще трябва да има) ?!?

П.п - респринг и ребоот напрвих ;) и пак не иска :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време беше!

Отдавна чакам подобно приложение. Спомням си дори, че бях пуснал тема преди около година и бях нахокан, че не съм чел и било писано много по въпроса..

Изобщо не мисля, че програмката е ненужна. Напротив - смятам, че е доста удобно да има и софт бутон за отклоняване на повикване, а не само с двойно натискане на power-a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно приложение наистина.

Само дето доста често Slide to unlock ме е спасявало от случайни вдигания, представям си колко щеше да има до сега, ако беше направо с тези два бутона :wacko:

Мисълта ми е, че Slide to unlock си е доста хитро замислено като цяло.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато свикна че няма слайдер при входящи повиквания, затварях постоянно :Wink:

Приложението кефи и смятам да се задържи в телефона ми!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При моето старо желязо не тръгва......Пробвах и 1.0 и 1.1 от най-различни места и инсталация по всички начини и неможах да я подкарам :) А я исках много ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

NoGood колега , не е от "старото ти желязо" :) според мен ! а е от това че сме с стар фирм :smile: (моя даже и по стар от товя ) ! И при мен не върври , и аз е исках много ! за тва че като сложим ios 4 и ще тръгне :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще тръгне ама при теб... :pain: Аз с фирмуерите съм до тук.... ;) Ставало на всички F.W. ...Измамници :blink:

Всъщност незнам защо вече не си с iOS 4 с този 3GS... :wacko:

Редактирано от NoGood
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баце, и аз си харесвах тенекето - повече от новите модели, ама какво да правиш: "естествен" подбор...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен!Предпочитам го пред 3G и 3GS ,но просто остаря и почти не пишат apps за него....Следва четворката и това е...Някой зимен ден :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Някой може ли да ми обясни след като съм изтеглил тоя деб. файл как да го инсталирам и т. н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

При мен от 4.3.1 насам (сега съм с 4.3.2) има един гадничък проблем. Когато някой ти звънне, не се натискат хубаво бутоните. Работят само в по-вътрешната част:

04f4a6550f2515ae.png

Предполагам и при други го има проблема, но какво е решението дали някой знае?

А докато открия откъде работят бутоните, поне 3-4 разговора трябваше да откажа :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Променял си файловете на слайда 100% ! Важна роля играе тук в FW4.3.1/4.3.2 файла WellLock@2x това е файл за тъмната част по която върви стрелката за отключване/заключване и приемане на повикването. Сложи си оригиналния файл и няма да имаш проблем или виж къде си направил файла да се вижда и там натискай бутоните.:Wink:

Хвърли едно око на тази тема ТУК дори виждам, че си се отчел.

Прегледай и ТОВА.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Ако някой има проблем с приложението, след инсталация да не му работи причината е само една Callbar. Махате Callbar, и нещата ще се оправят. Възможно е двете приложения, да не могат да работят заедно.

Редактирано от zdravko hristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Това беше много хубава програма, много жалко че умря на ниво iOS5. Някой знае ли подобна алтернатива освен CallBar ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...