Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Премахване на съобщението за загуба на обхват


BardoSore

Въпрос

Как да махна системното съобщение, което показва когато телефона загуби обхват. Моята бройка е с проблема с обхвата, но му взех бъмпер и не прави вече проблем, но работя в бетонна постройка където обхвата е много труден и от време на време пак се показва въпросното и е лееко дразнещо. И с другите ми телефони се е получавало да губят обхват, но те просто си губят чертичките и не е толкова драматично колкото при iOS и неговото предупреждение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Потърси в Cydia Popup Blocker. Мисля, че ще ти свърши работа, ама все пак прегледай превю-то и.

П.П. Ето ти два шота да видиш кои съобщения блокира. Другата, която също блокира всички съобщения е LockInfo. В настройки има опция за Block Popup, но не съм го тествал поради причината, че имам тази платена и върши перфектно работата си.

3633514256af9906.png 467cdee1ff5d9cb2.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колега, Grievous, малко в страни от темата, но как се казва приложението, което ти изкарва иконката за времето и градусите горе, в десния ъгъл?

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

WeatherIcon от Cydia. След като я инсталираш трябва да влезнеш в Setting/WeatherIcon, да си направиш настройките и накрая да влезнеш в оригиналната Weather.app.

Тук има малко писано за нея: http://bgiphone.com/topic/1348-auidhin-ioiinii-weathericon/page__view__findpost__p__22726

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Най-лесно можеш да спреш досадното съобщение, като си избереш "автоматично" на избор на мрежата, а не "manual"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някаква друга програма? Тази става, но е trial. Ако няма друга ще я платя, все пак е само $0.99.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има я в репото repo.hacktouch.com излекувана и разбира се в темата. :)

Popup Blocker

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...