Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какво да очакваме днес (16.11.2010) от Apple?


strangesamedogma

Recommended Posts

apple-itunes-event.jpg

Какво може да е толкова голямо, да не се забрави и толкова голямо че да стои на първа страница?

Изчетох няколко хипотези в нета, за мен най-много прави логика ако е свързано с Ping. Може би някаква интеграция с Facebook?

E, какво мислите?

В кръга на шегата:

Mоже пък чичо Стийв да напуска ябълковата земя. Това няма да се забрави със сигурност! :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес в 17.00h българско време. В ModMyi ще се окажат най-осведомени - те твърдяха, че 4.2 ще се появи на 16-ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има предположение, че голямата работа е пускането на песните на Beatles в iTunes...

http://www.tipb.com/2010/11/15/apple-big-deal-beatles-coming-itunes/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+TheIphoneBlog+(TiPb:+iPhone,+iPad,+iPod)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Beatles ги има в айтюнс, не знам дали цялото им творчество, но има доста техни неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доскоро правата на LP-тата, с които "битълците" станаха известни, бяха притежание на Джако (RIP). Вероятно не е мелил брашно с чичко Стив и сега, след като го няма - има вероятност да е станал пазарлъкът с наследниците набързо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Досокоро правата на LP-тата, с които "битълците" станаха известни, бяха притежание на Джако (RIP). Вероятно не е мелил брашно с чичко Стив и сега, след като го няма - има вероятност да е станал пазарлъкът с наследниците набързо.

Проблема по тази тема е свързан със звукозаписната компания на Битълс - Apple, мисля че сходството в имената е очевидно. Имаха споразумение Apple Inc. да не се занимават с музика, даже се съдиха скоро.

На мен 4.2 не ми се струва толкова голяма новина, за да бъде маркирана по този начин, иска ми се да вярвам че е нещо по-голямо, голямо голямо - примерно нова линия Mac Pro, iMac също е вече за ъпдейт. Предполагам че може да е дори нова услуга или продукт

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това което се обсъжда най-вече е заравянето на томахавката между двете Apple и появата на Бийтълс в сторето, но и за мен лично това не е толкова незабравимо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поддръжката на мултитаск при 3G на IOS 4.2, и ще обявят публично, че са справедливо осъдени след като пуснаха бъгавата си OS за 3G. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Събитието е свързано с iTunes на 100%, защото ако натиснете бутона iTunes горе от менюто на сайта се вижда същото съобщение, докато при избор на друго меню съобщението липсва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За нас може би пускането на Beatles не е голяма работа, но на запад не е толкова малка. Плюс това, това е нещо, което Apple отдавна се борят да добавят в iTunes и ако накрая са успели, мисля, че е доста голяма работа за тях.

В крайна сметка iTunes са най-големия магазин за музика, а липсва толкова основно нещо от музкалния свят като Beatles.

Като добавим и часа в който става - полунощ в Токио - май съвсем се навързват нещата. Йоко Оно е японка и държи част от правата върху музикалния каталог. Ако наистина се е стигнало до съгласие да се добавят песните им в iTunes, то има логика това съгласие да е ефективно от дадена дата и тази дата да е по японската часова зона. Иначе според мен няма логично обяснение събитието да става в 7 сутринта в Калифорния.

Това си е само лично мнение :) Ще поживеем, ще видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баси и новината ще е. Битълс в iTines. А Кондьо и Азис кога, а? Ами Милко Калайджиев? Кога ще мога да си купя "Селската баня" от iTunes? Престъпници, пак се подиграват с могъщата българска раса.

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Друг е въпросът колко от почитателите на Бийтълс нямат албумите им, че да чакат със затаен дъх пускането им в iTunes Store. :)

Нейсе, ще преживеем "незабравимия ден". ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

от утре iТunes ще интегрира youp0rn-channel ... tooth.gif

Аз лично очаквам / надявам да е по-скоро нещо от сорта:

1) Streaming-Service: От месеци насам се говори, че Apple ще предложи Streaming услуга, като използва за това наскоро построения DatаCenter.

Досега беше така: Ако искаш да ползваш iTunes медии извън собствената си мрежа на няколко Мак-а, то трябваше да ги запишеш на всяко устройство;

Чрез Streaming това не би било необходимо повече. Достъпа ще е от всякъде възможен, без да е необходимо да шерваш библиотеката.

2) Push функция за iTunes съдържанието: Ако си купиш нещо от iTunes Store, би могло чрез един вид Push, да прехвърлиш покупката на друго ауторизирано устройство.

Дори и мечтаната "Wireless Sync" би била възможна в рамките на подобна функция.

3) iOS 4.2: Следващия iOS-Update чука вече на вратата. Въпреки, че 4.2 няма нищо общо с iTunes, упорито се спекулира, че Apple ще го пуснат, едва след новостите в iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги снимките:

4036c299d94e80637bfeff8.jpg

ca54e61530798ddb3a5b8f2.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Предлагам тази тема да се премести в говорилнята. Ще бъде интересно. :tooth:

Айде, Let It be :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак хвърлят трохи, а вие се радвате и показвате палци от задоволство.

С две думи, нищо ново няма, пак поредната глупост :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обожавам Епъл, ама слезнах на земята вече. Човек трябва да мисли с главата си, а не със знаете какво:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...