Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какво да очакваме днес (16.11.2010) от Apple?


strangesamedogma

Recommended Posts

Според мен iTunes вече ще поддържа Lossless

Редактирано от kdmion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След по-малко от половин час ще разберем. Подкрепям темата да се премести в Говорилнята ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето една статия на Уолстрийт Джърнъл: http://online.wsj.com/article/SB10001424052748703326204575617004052395816.html?mod=e2tw

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ура, дядо вече ще може да пазарува Бийтълс от туньо и да си синхронизира с кеф устройството. Прекрасна запомняща се новина,но за третата възраст. :wacko::guitarred:

  • Харесвам 1
  • Не харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега вземете да плюете, че Apple не са Ви угодили с пускането на iOS4.2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направо ме разочароваха. Ако това е истина то за младото поколение много от тях не са ги и чували ,ама да тръбиш че това е запомнящо се и нещо невероятно при имиджа който има Apple ...... това си е по-голяма издънка от това с 3g обхвата при iphone4

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Offtopic:

Щом не са пуснали iOS 4.2 значи има защо. А не после да стане "Имам проблем с Wi-Fi, имам проблем с това имам проблем с онова".

Надявам се да останем приятно изненадани. :)

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миии за мен тва не е чак такава изненада в смисъл, да почнат да постват за всяка група, която ще я има в Тунето в смисъл не е чак толкова интерестно. Да наистина много добра група са Биитълс имам много техни песни и свиря тяхна музика , но все пак това не е толкова величествено че да седи 2 дена някакъв надпис на началната им страница. В смисъл нито за Макове нито за Айфонове пишат еди колко си време час и такива. Както и да е със здраве, ще си слушаме Биитълс :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...