Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Отключване по IMEI за някои модели


Recommended Posts

Привет!

На мен ми даде,че устройството може да бъде откл.,ще видим след 48часа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

от няколко дена се мъча да разбера все пак дали има вероятност и каква да си отключа телефона (заключен към GloBul), но винаги получавам ето този текст,c260944524557efd.png

който не разбирам.. Ако може някой да ми каже с две думи дали ще мога и след колко време, благодаря :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бригада,

Първо - здравейте на всички. Името ми е Мишо, от доста време имам регистрация тук, но за съжаление това е моят първи пост във форума.

Значи, направих всичко, както бе описано в темата по-нагоре. Изписа ми, че телефонът ми ще бъде отключен до 48 часа. ( iphone 3g - Black) Сега, когато избрах restore - itunes изисква от мен да ресторна и ъпдейтна към версия на 4.2 на операционната система и тук идва проблема... Да вярвам ли на сайта на фашисткия оператор, че до колкото знам все още няма jailbroke & unlock за 4.2 ?!

Има ли някой с отключен телефон от този сайт, и как разбра, че джаджата му е отключена?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На кратко:

1. Включвам си джаджата в компа.

2. Паля iTunes

3. Отивам на тел-а

4. Задържам Shift и избирам фирмуера, който съм даунлоуднал?

True or false?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ресторнах минаха повече от 48 часа и не се отключи, даже си заключих телефона, качих на 4.1 обаче бутлоадера е 5.0.9 и сега си имам Ipod

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се случи същия филм ... Сега, близо 24 часа след регистрацията ми в сайта на фашистите ресторвам отново с надеждата, че има бог :D :D :D

П.С. Значи, всички, дето сме с Bootloader 5.0.9. сме, меко казано, завинаги в дупката , дето се намира под гърба на човека, така ли ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бригада, никъв х*й не стана ... Пак си ми показа кабелчето и иконката i-tunes ... Ще взема да изчакам още един ден (къде ще ида) и утре ще пиша дали се е отключил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз бях попаднал в тази дупка преди много време и наистина не беше приятно, затова ви съчувствам. Никога не предприемайте толкова хлъзгави манипулации спрямо iPhone-ите си преди да сте напълно наясно с темата и стъпките, по които процедирате. Сайтът е сигурен, но е на немски език, което ,,хич не е плюс''. Аз също наострих зъби за моя iPhone, защото ми изписа, че до 48 часа ще може да се отключи, въпреки това се замислих за последствията и реших да поизчакам, докато не се изясни въпросът около цялото това онлайн отключване.

Моят съвет:

Никога не прибързвайте, това може да се окаже фатално за машинките ви! Най-гадното е, че вече е ,,След дъжд качулка''...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам колко е читав този сайт - моя телефон е отключен от оператора още лятото, а на сайта ми изписа че ще бъде отключен на 11 февруари 2011 г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Просто някаква карта ли се поставя или карта на оператора, от който е закупена?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложих карта на Глобул, защото нямах на T-Mobile, свързах телефона към iTunes и всичко си тръгна. След това ме пита дали искам да синхронизирам, като през това време телефона се активира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2G/AT&T - греда. Онзи ден го ресторнах и ни вопъл, ни стон за активиране с карта. Молбата за ънлок е пусната отдавна, от датата на публикуване на тази тема.

Edit: Сега, при въвеждане на IMEI вече изскача съобщение, че услугата е достъпна само за уреди закупени от Т-mobile Deutchland. Моите съболезнования...

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

дам така е за моя телефон пише че ще мога да го отключа чак на 18.06.2012 голямо чакане ще падне :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес направих рестор на телефона на жена ми (3G с 3.1.2 закупен от TIM Italy) и какво беше учудването ми като се ресторна телефона постоя няколко секунда с надпис (waitin for activation) и в следващият момент се появи хоумскрийна и светна логото на М-тел. Бях регистрирал моят - IMEI и нейният веднага като се появи темата, но тогава нищо не стана след рестор на моя телефон (3G закупен обаче от щатите и заключен към AT&T). Сега ще пробвам и с моя и ще пиша отново. Факт е обаче че половинката ми си има вече ФО телефон :biggrin:

Edit: Моя остава ФЗ...

Редактирано от lyubo_lvl
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Някой превеждал ли си е всичко което пише на този сайт :) и най вече това

Ако искате вашият телефон да използва безжична карта от друг доставчик, трябва първо да я отблокирате SIM. Кода за отключване можете да получите 24 месеца безплатно след покупката.

Ако искате да отключите телефона си преди края на 24 месеца, можете да поръчате кода за отключване на линия за € 99.50

2).Преждевременно отключване един iPhone не е възможно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Снощи пуснах заявка в сайта на т-mobile. Някой има ли идея дали все още работи това с отключването? 3g bb 5.15.04, 4.2.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

При мен току-що сработи, защото телефона ми беше заключен към T-Mobile и явно е изтекъл 2 годишният договор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...