Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Отключване по IMEI за някои модели


Recommended Posts

При мен 21.10.2011г. като дата... ще се види тогава какво ще кажат немците..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,

Пробвах го на 22.06.2011 г. какво ще ми каже сайта - каза ми на 27.06.2011 г. ще може да се отключи моя 3GS заключен към провайдер в Ирландия.

На 27.06.2011 попълних надлежно нещата в сайта и ми даде зелена светлинка през Тюнса.

Изчаках до днес и опитах рестор с оригиналния 4.3.3. Ресторна се без грижа, но не стана активацията на М-телски СИМ.

Явно не съм от щастливците.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Да споделя и аз имам 3GS на 11.06.11 ми изтече договорът с AT&T само дето от тогава се опитвам да го отключа и не става. Наскоро разбрах, че Apple е преустановила отключванията :( ако някой успее да си го отключи нека пише.

Мерси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Zlatt: здрасти, не искам да те разочаровам ама няма да стане, защото телефона не ти е заключен към T-Mobile.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,ако може някой да помогне.Така и не можах да разбера как става регистрацията в T-mobile( а и съм много зле с немския).С 3G 16Gb черен съм ,заключен към тях но нямам тяхна сим карта.Като вкарам imei от падащото меню ми дава да избера само 16GB бял или два 8GB черни 2.0 и 3.0,като за белият и черният 2.0 ми изписва че могат да бъдат отключени.Въобще възможно ли е да има три телефона с еднакви имея ,и при регистрацията какъв техен тел. номер се вкарва?Надявам се някой да помогне.Няма ли някой по запознат ,да обясни какво точно се прави с тоя сайт? :)

Редактирано от miroslavm
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Това да не е някаква "игра" да намерят къде са всички крадени техни айфони :D или статистика колко от тях са заминали за чужбина?

Заслужава ли си да пробвам с 3gs, който е с 05.16.02 baseband?

  • Не харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой от вас ли не разбра, че това работи само на T-mobile.de телефони???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...