Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Грешка при отваряне на iTunes Store


SMITH

Recommended Posts

Момчета имам приблем с iTunes Store когато го цъкна ми излиза следното съобщение: iTunes culd not connect to the iTunes Store.The network connection timed out. Make sure your network settings are correct and your network connection is active, then try again. Благодаря предварително за отделеното време. :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ако си в някой офис админа със сигурност е резнал домейна ;)

защитните корпоративни стени по подразбиране забраняват домейна на туньо :Wink:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте,

Рових из сайта, но никъде не го намерих този проблем, та да попитам...Може ли да ми кажете защо при инсталация на iTunes 8.2 след като се опитам да отворя iTunes Store ми изкача съобщение We could not complete your iTunes Store request. It's temporaly unavailable, please try agail later. Мислех, че е защото съм имала по-нова версия инсталирана преди и затова преинсталирах ЦЕЛИЯ windows, за да е всичко чисто и пак този проблем :(

Моля помогнете :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sign out -> Sign in от AppStore. Понякога се бъгва. Не е гаранция, че това е проблемът и при теб, но не боли да опиташ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Ами пробвах го и аз това и сега даже не желае да се кънектне, поради същата причина. Моля помогнете с последната версия на iTunes съм. До онзи ден всичко беше ок, днес отварям и........ :angry::wacko:

Edit: Някой?

Edit2: Моля помогнете, какво ли не пробвах и подивявам вече.

Редактирано от cichlidi
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Здравейте BG IPhone,

Tелефона ми e I Phone 3GS 32 GB,имам го от 2 години и е закупен от Глобул.Имам проблем от вчера използвайки "Аpp Store".При изписване на паролата ми,ме връща и изписва,че адреса ми е невалиден "invalid Address"и продължава с прозорче "Tab Continue to sigh in".Така продължавам следвайки стъпките,които иска,и пак ми отваря първоначалният прозорец с моят изписан e-mail,а отдолу"Password".Изписвам пак паролата,която не съм сменяла нито e-mail адреса си,и така отначало.

Какво е неоходимо да направя за да мога отново да ползвам "App Store"?

Благодаря ви предварително за съдействието !

Поздрави !

Цена Милчева

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...