Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Viber


neol23

Recommended Posts

Никъде не открих какви са им тарифите за звънене... Искат 1, 5, 10$, но по колко цента е минутата за различните страни? Нито на сайта им, нито на фейсбук има инфо. Шантава работа, като правиш нещо, прави го като хората е*аси. Дори не са пипнали дизайна спрямо iOS7, а са добавили някакви тъпи фонове за чата и глупави картинки, някои от които дори се плащат...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:)

Отиваш на въпросния номер, на който искаш да се обадиш, цъкаш на Viber Out и излиза поп-ъп, на който има Get Rates. Току що разгледах цените и ми се струват приемливи, но незнам как са спрямо конкуренцията.

sezuvu8e.jpg

2yde9ese.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че за момента може да се говори за конкуренция или поне аз не знам.

IMG_0070.PNG

За 10 стотинки на минута с мобилен в Англия - на мен ми е перфектно.

Ще споделя като пробвам как е връзката, защото мен качеството и повече ме притеснява. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има и по-евтини тарифи през виртуални мобилни оператори.

Sent from my SM-N9005

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В случая цените на мен ми харесват също. Особено като ползвам gift cards направени от събиране на точки с freemyapps. На практика - безплатни разговори :) Наскоро ми се налагаше да звъня на Fedex UK и за 5 мин ми глътна 6-7 лв.. С viber щеше да е стотинки..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как мога да проверя тарифите за различните държави?

Когато отида на Settings/ Viber Out ми дава това

aguryrab.jpg

Кликам на learn more... И ми дава това

dy9any2e.jpg

И съм до там

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И все пак, опцията е много "каширана". :) А и аз сега като съм си платил вече кредит, не мога да я достъпя, става само ако нямаш баланс..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Таз версия на вайбър е супер скапана , снимки между айос и андроид ниц , андроид андроид ниц, че и ресетва на жена ми и андроидския телефон. А в диагностиг анд юсидж гъмжи от вайбър крашове на айос 7 айфон 5!

Sent from my iPhone 5 Black(64gb), iOS 7.0.3, using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично нямам проблеми. Забелязвам нещо интересно. Дори програмата да е затворена, пак получавам обаждания и съобщения. А приложението го няма в background app refresh. Може и да се спре badge icon-a без да оказва влияние, а преди на iOS 6 не искаше да работи ако ти е спряно нещо в notification center.

Sent from my iBrain using iFingers

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги си е работило на бекграунд при мен, дори и да е затворено.

Sent from my iPhone 5 Black(64gb), iOS 7.0.3, using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък от iPhone 5 пращам звуково съобщение на 3GS-а на малкия и му изписва че форматът не бил поддържан...

Той като ми праща, няма грижи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мх и при мен е така!

Sent from my iPhone 5 Black(64gb), iOS 7.0.3, using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://account.viber.com - тук може да се видят цените. Екипът на Viber потвърди, че има проблем с iOS приложението и излизането на цените. По принцип трябва да бъде от more-viber out-learn more-падащо меню. Но за момента такова меню няма. Както писах по-горе, веднъж след като е закупен кредит, няма начин да се видят тарифите, понеже като се избере контакт, направо го набира, а не изкарва менюто с опциите.

Да добавя, че сега пробвах да звънна на домашен номер и свързването е моментално. Като дам да набере, след около 2 секунди почва да звъни и най-интересното е, че се изписва моя номер, а не някакъв измислен! Още не съм тествал как е като качество на разговора и дали има забавяне, но ще пиша като имам случай.

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При обаждане към стационарен телефон в същия град пак го има досадното забавяне от няколко секунди. И това на WiFi... Ако беше безплатно, щеше да е ОК. Но при положение, че си плащаш за това, не е много добре за момента поне за разговори в България. За чужбина си заслужава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

след около 2 секунди почва да звъни и най-интересното е, че се изписва моя номер, а не някакъв измислен! Още не съм тествал как е като качество на разговора и дали има забавяне, но ще пиша като имам случай.

Как твоя номер? Значи разговора пак минава през мобилния оператор ? :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При регистрация на Вибер ти иска код, който се получава на смс. След като е поръчал кода и го е получил на неговия си номер е нормално да е обвързано с него и да изписва него при звънене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Background app refresh няма нищо общо с push нотификациите. Тва за тези чудещите се по-горе

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Да хванат да сложат новата клавиатура за iOS 7, че е много грозно със старата ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте и весели празници!

Инсталирах си десктоп версията и тя ми свали всички контакти.

Може ли сега от десктоп версията да си върна контактите на телефона, защото стария телефон вече го няма и имам нов.

Не искам от бекъп, а от десктоп версията на вайбър, щото там са ми последните.

Моля помагайте.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм го правил, но един познат пробва нещо подобно и когато си закачи Mac & iPhone контактите от последния се ъпнаха в Mac -а. Бъди предпазлив и огледай много внимателно настройките и това от къде и кой дивайс да вземе мастройки и инфо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Viber с ъпдейт до 4.1.1 и оправени бъгове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече втори ден не мога да стартирам приложението през Mac :unsure:

Отговориха ми, че не могат да кажат, какъв е проблема. Дръпнах наново приложението, но се наложи първо да се регистрирам във "Viber Out" и чак тогава се случи чудото :huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...