Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Viber


neol23

Recommended Posts

Извинете, но никъде не мога да намеря как мога да сменя рингтона и смс-тона на Viber? С iphone5 съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А какво е това джейл? как да го инсталирам или от къде? съжалявам за незнанието си :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още един въпрос, някога имах Нокия на която можех да правя настройки на хендсфрито кога на коя секунда да се включи автоматично отговор и директно да говоря, но тук в iphone5 не мога да намеря такива настройки и когато съм в колата трябва да взема телефона и да го отворя за да говоря, а това ме отвлича. няма ли настройки за автоматично включване за разговор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Примерно hands free ?

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

разгледах всичко в айфона и няма настройки за hands free. тук ми се струва слаба работа в сравнение с нокия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не те разбирам, когато си в колата и телефона ти е включен към hands free било чрез кабел или блутуут и получиш входящо обаждане единственото, което трябва да направиш е да натиснеш бутона на hads free-то за вдигане. За какво ти е всеки път да си вадиш телефона и да го отключваш, за да приемеш обаждане? Отделно с това автоматично вдигане, което искаш ако примерно не си чуеш телефона, че ти звъни, а той сам вдигне без да знаеш аз лично не бих искал да ме слушат какво си говоря без да знам или ако получиш входящо обаждане, което не искаш да приемеш какво правиш, щеш не щеш трябва да говориш, защото така си си настроил телефона ли? :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слави, все ще научиш израза PickUp или answer. Сийка за к'ъв ти е в тая петица? Та, к'во за нокията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

na3uqa7y.jpg

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Има ли как да се спре звука на Вибера? Другите звуци на телефона да си бъдат пуснати. Става въпрос за телефон без джейл.

Има ли и блек лист или начин за блокиране на номера от Вибера?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжеление няма начин да блокираш някой да ти пише или звъни, звуците може да спреш от нотификейшън сетингс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой подкара ли го на Маверика?

п.п. Изтрих го и изтеглих отново. Всичко е ток.

Редактирано от baronbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Имам много странен проблем.

Днес си купих още един iPhone 5, фърм 7.0.3

Инсталирах си Viber и когато стигна до полето с Activation code ми излиза прозорец и пише Invalid number. Интересното е, че когато си въведа другият номер, с него няма проблеми.

Ето и скрийншот на екрана:

6713641b.png

Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем?

Благодаря Ви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, всякак пробвах.

Писах и на екипа на Viber, но ми казаха, че номера е бил активиран и трябва да работи на устройството, но проблема е все още на лице :(

П.П. Сега пробвах и на другото устройство /пак iPhone 5/ и там същият проблем :(

Редактирано от papalin4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирай Viber от друг акаунт и ще се оправят нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преинсталирах го сигурно 50 пъти.

Как да го инсталирам от друг акаунт?

Когато въведа другият си номер, работи без проблем, но аз искам да ми е с Глобулският номер Viber-а.

На жената на телефона, моят номер също не го приема, а с нейният няма проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преинсталация с изключване на бакъп от icloud и е ок;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А да попитам, да не се опитваш да напишеш номер на който има Viber на друг телефон? Акаунта с този номер може да работи само на едно устройство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря @gogi6. Всичко е шест!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
А да попитам, да не се опитваш да напишеш номер на който има Viber на друг телефон? Акаунта с този номер може да работи само на едно устройство.

От днес вече има версия за таблет за андроид която активираш с номера от телефона и така ползваш 1 вайбър на 2 у-ва

Не знам дали е излязла и за иос, че айпада не е в мен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...