Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Viber


neol23

Recommended Posts

При мен няма проблеми. iPhone 4, iOS 5.0 без JailBreak.

Опитай от "more" да деактивираш акаунта и после го активирай, ще те пита дали да ползва инфо от адресбука ти, разреши му и трябва да е ОК.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен на 4-ката с iOS 5 няма проблем, но пък има проблем на 4-ка с 4.3.3, така че може би, е оптимизирана за 5.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да е оптимизирана, не вярвам с толкова лека ръка да отсвирят 4.3.3. Днес приятел си я качи на 3G 4.2.1 и работи перфектно, а предната версия от вчера го изхвърляше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това значи, че трябва да има кода на държавата. Не е само за България.

---

I am here: http://maps.google.com/maps?ll=42.618107,25.384011

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой разполага ли с версия, която е съвместима с 3.1.3 и може ли да ми я прати?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел е с 3.1.3 и му иска 4+ . Та затова питам. По описание наистина е "препоръчително", но явно е задължително...

Редактирано от ViolinRa
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2.1 и 2.1.1 са несъвместими с фърм под 4.х.х.

И още – дори и да сложиш съвместима (както каза Гогата под 2.0.4), няма да можеш да ползваш Viber пълноценно – гласови разговори ще можеш да провеждаш само с хора на същата или по–ниска версия. С тези над инсталираната – само чат.... :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно е вярно! Ела ми на гости, или ми звънни – да видиш...

Повикващ Viber абонат v.2.1.0350:

post-137-0-61698800-1318884104_thumb.png

Търсения абонат v.2.0.2:

post-137-0-16935600-1318884117_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха, дам, в случая и двамата сме в ролята на въпросния страничен наблюдател... :smile:

Ама ти май трябва повечко да вярваш на кака, все пак :

post-137-0-77950900-1318972910_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някой може ли да качи някъде 2.0.4.deb, защото не мога да намеря толкова стара версия.

Редактирано от kojona
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, айде сега да се излагаме... deb за апсторско приложение....

2.0.4 също няма да ти свърши работа, трябва ти под нея. При мен беше перфектна 2.0.4 преди да кача 2.1, но след нея, като върнах, крашваше точно както 2.1. За съжаление имам версиите до 2.0.2 само. Ето ти , ако решиш да я ползваш (за чат с по–нови версии, както казах по–горе):<br />

Viber 2.0.2.4187.ipa (5,2 MB)

http://www.multiupload.com/V8BL4H7EB4

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли все пак deb файл, щото ipa не ще да се инсталира от айтюнса.

За 2.0.2 става въпрос, за 2G.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Requirements: Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad. Requires iOS 4.0 or later.

Е как да стане ми кажи :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз четох за това, ама тука хора твърдят, че са го пуснали на 2G. То е ясно че максимума е 3.1.3 2G.

Цитат: Прав си, последната версия на 2G-то ми е 2.0.4! - gorgior

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен беше качена до предпоследната версия, ама не съм я подкарвал. Сега ще пробвам и ще пиша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уж Viber не точела батерия..

Да, ама не..:

804ec33caf69252c.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

E, най– сетне...

Обещаха, и наистина фикснаха бързо проблема, за който говорихме по–горе. Гласовата телефония вече работи с всички версии.

PS. Обаче – има проблем с приемането на снимки на по–ниски от fw 4.х.х версии... :( Сега пък снимките уж се приемат, ама при опит да се отворят, Viber крашва. Същата история и при опит да се влезе в settings на Viber и да изпратиш покана чрез СМС....

Е, ще чакаме следващия фикс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така да давате приложението закупено с вашия акаунт няма как да се качи от друг потребител с неговия акаунт, независимо че приложението е безплатно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много странно. На жена ми на телефона Viber спря да работи. Излиза съобщение"Could not connect to the Viber service. Please check your connection and try again" А има интернет на телефона, всички други приложения изизкващи нет работят. Изтрих и го изтеглих отново, неще и неще. Сега немога и да го регистрирам с номера.

Някой да е имал подобен проблем?

iPhone4 - 5.0, без джейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...