Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Supreme Preferences 3.0


Adamov

Recommended Posts

Инсталира се от Cydia, сорса на xSellize, след което се активира от Winterboard. За сега пише, че е бета версия. Тествам я от снощи и на 2G и на 3G и не ми е дала никакъв дефект до сега. Снимките, които ще видите са от 2G.

1. Променя иконката на Settings. Благодарение на опциите, можете да избирате колко икони да имате на дока. Мин. 4, макс. 8.

IMG_0016.PNG

2. Ето и менюто в Settings, което се появя след активирането му в Winterboard.

IMG_0001.PNG

3. Основните категории, които можете да настройвате.

IMG_0002.PNG

4. От първия раздел Applications, може да настройвате следните неща

IMG_0003.PNG

5. Не съм правил снимка на абсолютно всичко. Ето обаче една от опциите на Safari. Търсене в страницата.

IMG_0004.PNG

6. Настройка за MMS

IMG_0005.PNG

7. От настройките на Photos можете да избирате вече от доста повече преливки, ако разглеждате снимките на SlideShow

IMG_0007.PNG

8. iTunes Store

IMG_0008.PNG

9. Основни настройки.

IMG_0009.PNG

10. iPod.

IMG_0011.PNGIMG_0012.PNG

11. Mobile Substrate

IMG_0013.PNG

12. Системни

IMG_0014.PNGIMG_0015.PNG

Настройките са изключително много и доста от тях интересни и полезни (според мен).

п.п. Искам обаче пак да ви кажа, че доълнението е бета, отнася се за фирмуер 3.0 и да допълня, че тази тема е само информативна, което значи, че при евентуални проблеми причинени от Supreme Preferences 3.0, нито създателят й, нито BGiPhone могат да бъдат държани под отговорност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този Supreme Preference да не е като предния?Защото имах проблеми със стария.След като го изтрих Supreme-а и телефона ми бъгна (трябваше да правя рестор)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди да го деинсталирате от Cydia го деактивирайте от WinterBoard, иначе ще ви изчезне иконата на Settings.app!

П.П. В сора на ModMyi има пакет под името Supreme Preferences Three, но не зная дали е същия.

Edit: Мисля е същия пакет, а и май не е бета. :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мупко, същото е. Но пишеше, че е бета за това е 1.8б. Що се отнася до деинсталацията довечера ще тествам и ще ви кажа дали има проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като го инсталирах тоя боклук, Winterboarda спря да функционира!!!! Веднага го деинсталирах, за щастие Settings.app си е ОК. Някой идея как да си върна Winterboarda без restore?!?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преинсталирах Winterboarda... никакъв резултат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах въпросния Supreme Preferences 3.0 но се оказа че не мога да вляза в настройки и в WinterBoard. Махнах Supreme Preferences 3.0 и сега иконата на настройки я няма :cry: :cry: има ли вариант да си върна иконата моля кажете :rolleyes:

Iphone 2G Firm 2.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах въпросния Supreme Preferences 3.0 но се оказа че не мога да вляза в настройки и в WinterBoard. Махнах Supreme Preferences 3.0 и сега иконата на настройки я няма :cry: :cry: има ли вариант да си върна иконата моля кажете :rolleyes:

Iphone 2G Firm 2.2

Има да. Да се научиш да четеш. Писал съм, че става за фирмуер 3.0. Ти с тоя 2.2 къде си тръгнал да го слагаш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах въпросния Supreme Preferences 3.0 но се оказа че не мога да вляза в настройки и в WinterBoard. Махнах Supreme Preferences 3.0 и сега иконата на настройки я няма :cry: :cry: има ли вариант да си върна иконата моля кажете :rolleyes:

Iphone 2G Firm 2.2

Има да. Да се научиш да четеш. Писал съм, че става за фирмуер 3.0. Ти с тоя 2.2 къде си тръгнал да го слагаш?

Не съм чел поста ти за да знам че е само за 3.0

След като стана проблема видях ок ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А това Touch, в System какво трябва да е? Защото не ми се ще да изпробвам след ""...or the result may be restoring your device!"" :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм чел поста ти за да знам че е само за 3.0

След като стана проблема видях ок ?

Ами крайно време е да се зачетете малко, не може само на тепсия. Сигурен съм си го качил и без да знаеш за какво служи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

абе и на мен ми бъгна Winterboard-a след като изтрих бета версията ама след 2-3 рестарта се оправи за радост :D.

сега си сложих другия този дето Миро спомена и си работи ОК :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

абе и на мен ми бъгна Winterboard-a след като изтрих бета версията ама след 2-3 рестарта се оправи за радост :D.

сега си сложих другия този дето Миро спомена и си работи ОК :)

И двата са едни и същи ;) Просто са сложени на различни сорсове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sorry за тъпия въпрос ама това е по добро от BossPrefs или ?

Не могат да се сравняват, защото правят различни неща.

И при мен работи без проблем :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен на 2G работи перфектно.Единствено dock иконите не работят при повече от 5 броя. Благодаря Ви г-н Адамов :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм чел поста ти за да знам че е само за 3.0

След като стана проблема видях ок ?

Ами крайно време е да се зачетете малко, не може само на тепсия. Сигурен съм си го качил и без да знаеш за какво служи.

Трябва ли да разнищваме темата дали съм чел или не ? ? ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен на 2G работи перфектно.Единствено dock иконите не работят при повече от 5 броя. Благодаря Ви г-н Адамов :)

оправих го като изтрих Five icon dock от Cydia.Вече става и с повече от 5 иконки в дока.Явно си пречат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

пробвах го ...но, то с повече от 5 икони май няма смисъл, застъпват се и наистина си пречат.

Вариант може би е едно старо предложение на mupo за иконки

с по малки размери на дока .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...