Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Supreme Preferences 3.0


Adamov

Recommended Posts

те се застъпват, но можеш да си ги нареждаш как да се застъпват и коя да е най-отпред.Мен лично ме устройва перфектно.

538A.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми пробвай и ще разбереш :lol:

И аз пробвах ама неразбрах... безсмислен коментар пишеш!

освен опциите "Animate Apple Logo" и "Black Screen I/O Black", искам да попитам и в "Mobile Substrate" => "Supreme Substrate" .. закакво слушат опциите: "Supreme App Reveal", "Supreme Home Screen" ?!?!? Но нейскам буквален превод на надписа под тях ами искам някой компетентен човек да се изрази а не изцепки като узъра над мен! Благодаря ви предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте след деинсталацията на supremepreference батерията ми пада жестоко бързо на разговор от по 2, 3 минути 0,5 от батерията УЖАС бихте ли дали съвет как да си върна телефона в предишното добро работещо състояние.

Със FW 3.0 съм джейл по описания метод във форума до преди си работеше перфектно.

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми пробвай и ще разбереш :lol:

И аз пробвах ама неразбрах... безсмислен коментар пишеш!

освен опциите "Animate Apple Logo" и "Black Screen I/O Black", искам да попитам и в "Mobile Substrate" => "Supreme Substrate" .. закакво слушат опциите: "Supreme App Reveal", "Supreme Home Screen" ?!?!? Но нейскам буквален превод на надписа под тях ами искам някой компетентен човек да се изрази а не изцепки като узъра над мен! Благодаря ви предварително

Animate Apple Logo - вероятно е свързано с boot логото. Анимира се?

Black Screen I/O Black - нямам идея.

Supreme App Reveal - дава възможност да скриваш иконите като натиснеш два пъти върху тях.

Supreme Home Screen - Home Screen-a става с 3х3 икони, а не 4х4 както е оригиналния

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Supreme S (това е новото му име) е пуснато за удобрение в Cydia Store чрез сорса на ModMyi.

Центата му ще бъде $2 и ще има над 100 нови "щракалки" за iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPod touch и iPod touch second generation.

Хората които са направили дарение в предишните версии ще получат безплатно копие от Supreme S.

П.П. Знам знам, double posting. :shhh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Офтопик:

Относно емоджи, не знам защо всички се хвърлят да го инсталват като отделно приложение, като си го има в японската клавиатура по подразбиране, само дето е заключено...

Което обаче не е особен проблем, ако си качите SupremePreferences 3.0.1b8 (не последната вресия, тази е по–добра), и оттам отключите функцията , а между другото–и ред още други екстеншъни, като например меню за управление на cellular data (каквото напр.няма при глобулски СИМ), и сума други неща, вместо за всяко от тях да се качва отделно приложение....

Я да видим ще ви зариби ли Кака и за това....:D

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пробвах всевъзможни Emoji, но на 3.1.3 не сработват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На никой не бих препоръчал SupremePreferences. Както каза alxx прави проблеми макар и не винаги и има риск да се стигне до рестор.Най-лесни начин за активиране на Emoji е чрез многобройните приложения в AppStore за тази цел. Едно от тях е iEmoji, което е платено, но има и други безплатни, като след това приложението се трие, а Emoji си остават активирани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честно да ви кажа, със Suprme Preferences съм още от 2.0.....(дали не беше и по–рано, не помня), и никога не ми е създавала проблеми при коректни настройки, не знам от какво сте патили с него....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато го пробвах на 3.0 - телефона се сговняса още веднага, рестора беше единствен изход. Оттогава съм си взел бележка - преди да кача нещо от сидиа, гледам какво и къде ще инсталира, за да знам какво да трия с фънбокс ако забие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи коя версия си качил.. Аз говоря за тази от сорса на xsellize – в Cydia я пише като 3.0, в базови приложения съм я дала, версията е SupremePreferences 3.0.1b8.

С другите има проблеми...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имали същия проблем както при 2.2.1, навремето като си го сложих на 2г-то и после го деинсталнах трябваше да правя рестор и не ми вдъхва доверие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както вече казах, аз нямам и не съм имала въобще проблем с приложението.

Може би защото не ползвам Winterboard за нищо друго (макар, че вчeра от любопитство качих това прехваленото – новото Xtreme Preferences, което също ползва Winterboard, но не може да стъпи на малкия прест нa Supreme..Така, че сега и двете са в зимната дъска ли е, скейт ли е, но няма проблем.. )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Здравейте.

Малко тъп въпрос, но да попитам.

На фърмуер 3.1.3 не може да се инсталира.Дали случайно няма някакъв лек за това?

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е вярно, че не може. Бъркаш някъде, вероятно не си качил първо depends, и Winterboard.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Winterboard-а го имам, но другото го нямам. От кой сорс да го дръпна?

Значи когато го намеря във Cydia (SupremePreference), липсва горе вдясно прозорчето където пише Install.

Със 3GS съм, ако това е от значение.

Редактирано от Sladichuk®
Цитат
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Под depends, разбирай нещата от които зависи работата на приложението - сидиа ги дърпа автоматично ако го инсталираш оттам. Щом е замъглено прозорчето, значи че: сървърът е временно недостъпен или повече не се поддържа в сидиа. Опитай пак след ден-два.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пък ако не ти се чака, пусни най–накрая търсачката на форума. Много ще се изненандаш, ако си направиш труда да погледнеш в "Базовите"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търсих тук във форумът, чрез търсачката, но явно не съм задал правилно търсенето.

Не е замъглено прозорчето, а изобщо липсва!

Редактирано от Sladichuk®
Цитат
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Версия 2.0, която е налична в Cydia не е добра, а и не работи на всички устройства и фърмове. Затова в Базовите съм качила тази, която е най–добра до момента, ведно с всичко необходимо. Естествено, може да се наложи ъпдейт на някои depends, но не ъпдейтвай и самите Supreme Preferences.

ПС. Крайно време е да се запознаеш с правилата и да престанеш да ги нарушаваш, а пък най–вече – да приемеш сериозно наказанията, които получаваш за тях, иначе така няма да я бъде!

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Доста полезно приложение :), днес го инсталирах на iPhone 4 4.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...