Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

X-Mini II


Ради Аврамов

Recommended Posts

Аз лично преди няколко дни разбрах за това невероятно "изобретение" на име X-Mini. Мога да се похваля, че вече имам такова. За тези от вас, които още не са видяли за какво става дума ще ви посъветвам да го направите. Няма да правя ревю, защото има много в интернет както и клипчета, но общото между тях е впечатлението, което оставя X-Mini у хората. Изречението, което го описва най-добре е: "Не е възможно този звук да излиза от такова малко нещо!". И все пак да обиясня с две думи за мързеливите:

-това е миниатюрен високоговорител с вграден 3,5 мм мъжки и женски жак, който се връзва към всякакъв тип аудио плеари (iPod, iPhone, notebook и т.н.).

-звука е преди всичко силен, но също така плътен, както и с истински бас.

-зарежда се с mini USB.

-има вградена батерия, която издържа до 11 часа възпроизвеждане. Може да свири и да се зарежда едновременно.

-и може би едно от най-големите му предимства е, че могат да се навръзват едно за друго като на хорце X-minita, колкото пари имате.Понеже купих 2, досега ги пробвах заедно и ефекта е невероятен. Второто усилва звука адски много!

-формата е сферична с диаметър 6см, като се разгъва за да се усили баса.Става и за ключодържател.

Предполагам някои от вас вече имат и знаят за какво става дума, но за останалите е задължително.... поне да го чуят. Купих го за 49лв, но поне според мен си заслужава всеки лев. Единственият недостатък е, че човек толкова мн се впечатлява от тази играчка, че започва да я сравнява с говорители с по-големи размери и забравя колко малко е всъщност то. За дизайна няма да говоря.

[youtube:2umtosjw]

[/youtube:2umtosjw]

Ето снимки :

Ipod+Touch+X-mini+II.JPGxmini2_500x375a.jpgXmini2_mainsmall.jpg

и една за сравнение с големината на ябълка http://mobility.bg/wp-content/uploads/2 ... -apple.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Ради Аврамов

    14

  • Anthony

    7

  • Toni-

    3

  • goce kostadinov

    3

Топ автори в тази тема

Има и други подобни. Например Chill Pill.

[youtube:6q8o58md]

[/youtube:6q8o58md]
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, гледах други, но впечатленията на хората са, че x-mini убива конкуренцията с цената и силата си, а и с размерите си.И то X-Mini II, защото има и първа версия, която е доста по-слаба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама на Мупо примера е 40 долара за 2 говорителя, което прави 60 лева срещу 100 за Екс Мини-2 за два броя :exclaim:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който иска X-Mini, да ми пише на ЛС. Цена 49 лв. Наистина е прекрасен продукт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При X-Mini II всеки говорител може да работи самостоятелно и е много по-малък. При тези тока е в единия и другия не може да работи сам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже не съм от София и не мога да го видя на живо според вас дали става за озвучаване на открито тихо място .. бюджета е ограничен така,че ще е само едно .. другия вариант е батерии от UPS-и и тежката артилерия :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре съм на практика на открито шумно място и ще ти кажа какво е положението :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво разбираш под озвучаване, но аз го ползвам на ноутбука си (само едно) и свири доста силно, без изкривявания. Ако смяташ да озвучаваш сватба или шумен купон, няма да стане. Продукта е с много качествена изработка, солиден и здрав. Рядко нещо в техниката може да ме впечатли особено (все пак с това си вадя хляба), но тази тутурутка наистина е чудесна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Резултата от практиката днес беше, че след нея трябваше да купя още 1 кашон с X-Minita (говоря сериозно).

Ето и една снимка от днес:

dsc1640.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хахаха браво браво...направи сега едно клипче да видим как е звука с 4 :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да е аудио устройство няма как да се пресъздаде с видео клип, по простата причина, че микрофона на записващото устройство има определение параметри, както и обхват и свири повече това, което е по-близо до микрофона на камерата. Ето все пак едно видео, макар че изобщо не личи за какво става дума. Няма нищо със звука на живо.Разликата е мноого по-голяма:

[vbox7:7s1i5jcf]c3c6ab3f[/vbox7:7s1i5jcf]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено...то оставаше и да се запиши с такова качество с каквото реално го чуваш...

Казах го така информативно да пуснеш клипчето..

Иначе от клипа съм впечатлен...какво остава на живо. :eek:

Преди около месец, ходих да си търся някакви такива портативни колонки, но нищо не намерих.

В Apple Store в Бургас - iStore...имаха един модел, който не беше с батерии за съжаление, JBL http://www.jbl.com/home/products/product_detail.aspx?prod=JBLRADIALBLK/230&Language=ENG&Country=BG&Region=EUROPE&cat=MME&ser=HMM&featureid=12362, който вадеше уникален звук.

Аз съм вкъщи с 5.1 Creative, този JBL изкара много по-добър звук.

Цената му беше някъде около 450-500 лв., не си спомням точно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

тук говорим за колонки, които си ги завираш .... където искаш и излизаш с тях :biggrin: . Кеф ти на планина, кеф ти в някой парк, кеф ти на някоя вила :) Още в първия пост казах, че хората започват да ги сравняват с по-големи говорители :) Някак`си е естествено :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не ги сравнявах с тях, нито по звук, нито по размери, нито по нищо.

Просто констатирах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много се надъхах да си купя 2-3 , та въпроса ми е Антъни дали още доставяш " незнам всъшност, дали си имаш налични, или ги поръчваш , но няма значение " , та това ми е въпроса. :razz:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам налични колкото искаш. Пуснал съм тема в продажби. Пиши ми на ЛС или на мейла в темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ааааааа - не ...... тая джаджа е просто невероятна ......

днес не можах да я пробвам пълноценно, но сега седя и буквално се блещя, като индианец в пишеща машина ! :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз снощи не се сдържах и поръчах 2 от АМАЗОН.

Да видим като дойдат, на второ четене още колко ще поръчам...

:rolleyes::lol::Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хахах голяма зарибявка е. Всички ей така гледат :eek: и до ден-два си имат свое :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Простата икономическа логика сочи, че колкото е по-голямо търсенето, толкова е по-висока цената. Няма търсене, цената пада. Това значи, че няма как да поевтинее при голямо търсене. Прост пример ти е Iphone. Ако чакаш да стане 20 лв. за да си го купиш, рискуваш да се превърнеш в Аслан/Воден дух. Той още чака Iphone да стане 40 лв., ама мръсните кожодери не му угаждат :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако има търсене все повече търговци ще го продават (а вече има доста и всички го продават на цена 49), оттам конкуренцията ще е по-голяма и всеки ще гледа да продава повече от другия като съответно намаля цената.

Не съм виждал тази джаджа досега на живо, но като чета коментарите мисля и аз да се 'обзаведа' с 1-2 броя. Трябва да почнат да продават лаптопите с по 2 такива..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, а накрая ще почнат да го подаряват и даже да дават по някой лев с него или каса бира. Колко мислиш, че е печалбата от подобно нещо? Бензина колкото повече се търси, толкова по-евтин ли става? Или сигурно много малко търговци го продават? Икономиката си има правила. Цената ще падне само ако производителя я намали, а той трябва да е с тежки психични отклонения за да го направи, при положение, че има огромен интерес към продукта му. Я ми кажи Iphone колко пъти поевтиня до сега, въпреки че търсеното му нараства главоломно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...