Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iProtect


Grievous

Recommended Posts

Моля за помощ. Купих на втора употреба iPhone 3GS. Предишния собственик го е намерил от интернет някъде от Гърция. Но на програма iProtect има сложена парола - иам ли някакъв начин да я нулирам - опитах се да изтрия iProtect и да го инсталирам наново но той си помни паролата - търсих в интернет но не намерих нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не мога да ползвам тази програма - само това е проблемът - иначе телефона си работи безупречно. - ако има подобна ще си я инсталирам нея - но не знам ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А защо не си направиш труда да почетеш малко из форума, ползвайки търсачката, как точно да почистиш остатъчни файлове от програмата след деинсталацията й?

Ей, не се научихте преди да пълните темите с безброй постове и да ги правите нечетими поради обема им за всеки следващ, първо да четете и да се обучите на основни действия с машинката, ей....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как ще купиш телефон втора ръка и ще го ползваш така? Аз досега да бях го ресторнал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

А някой знае ли как мога да заключа приложенията качени от cydia, защото iProtect вижда само тези които са качени през iTunes

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж това - AppLocket

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги, сега ще ги тествам. До днес използвах LockDown, но мн често ми дава грешка при отключване на някое приложение и ми влиза в safe mode а това ми е голям проблем защото ползвам five icon и five dock и ми размества подредбата на иконите тотално. Дано някое от тези приложения да ми свърши работа без да крашва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако спазвате точно инструкциите за кракване няма да имате проблеми.

За Мак ползвах MacOS X + iFile в телефона.

И едно тъпо пояснение, на което не намирах отговор - за права 755. Те са както следва:

1. User - Read, Write, Execute

2. Group - Read, Execute

3. World - Read, Execute

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Здравейте някой да знае дали тази програмка е съвместима с FW 4.0 защото при мене нещо не тръгва къде бъркам незнам или дали има някаква подобна програмка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Кофтито беше, че бях сложил парола за съобщенията, контактите и още няколко приложения и изведнъж телефона стана напълно неизползваем, оправих го като през Сидия изтрих програмата и повече не мисля да я слагам. Това Locktopus добро ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма опция за получаване на смс при смяна на сим карта и зададен друг номер.Но иначе програмата се държи супер и е доста лека за ползване.Ето и линк към програмата http://bgiphone.com/topic/6018-locktopus/page__p__67047__hl__locktopus__fromsearch__1#entry67047

Редактирано от R32
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Здравейте на всички,

току що си инсталирах програмата понеже ми потрябва днес за да не ми четат смс-ите и ето как го направих:

през Сидия добавих сорса http://cydia.xsellize.com/

от там намерих приложението iprotect версията е 2.4 и е кракната, инсталирах и я директно заработи без проблем :mellow:

аз съм с iphone4 version 4.2.1

Ползвал съм програмата и преди на старият ми тел. (iphone 3G) и съм доста доволен от нея.

Дано да съм бил полезен.

П.С. това ми е първия пост, простете ако нещо съм объркал ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с версия 2.4 на иПротект, не съм я активирал, но работи, не ми дава че е триал или нещо подобно. За какво всъщност служи тази активация.

Теглил съм я от sinful, пише че е кракната, но в инфото и пише и за активация. Благодаря предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтеглих 2.5 от Сидия. Пише, че е кракната. В инфото не пише нищо за активация. Предполагам, че така няма да има проблеми ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

а как може да го инсталираме на чиста операционна система ? без да е jailbreak (няма cydia) IOS 5

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И кой каза, че няма Cydia за iOS5? Аз например до вчера бях с нея. Джейл има от доста време, но е тетърд.

Заболяха ме пръстите да пиша едно и също нещо. Време е четивото да стане приоритет.

Виж датата!

http://bgiphone.com/...post__p__110372

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коле, юнакът е просто много извън час, явно за него целият форум е междучасие... Затова не му и дреме изобщо ни за предупреждения, ни за покани с бъклица и дрян да стане каил малко да се попросвети...Пита не дали има Cydia за iOS5, ами как да сложи нещо от Cydia,без да е джейлвал... (явно за него джейла съставлява само качването и наличието на Cydia):crushed:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За последно е да цитираш предходен пост!!!!!

искам да си ПЛАТЯ приложение което да ми върши работа през AppStora приложението iProtect го имаше за старите верси но за новата не го виждам както и iFile търсил съм с търсачката и не съм намерил затова си правя труда да ви пиша всеки се надува и никой необяснява !!! ИСКАМ БЕЗ ДА ХАКВАМ ТЕЛЕФОНА СИ ДА СИ ПЛАТЯ ЗА ПРИЛОЖЕНИЯ КОЙТО ЩЕ МИ ВЪРШАТ РАБОТА! но май няма такива в наличност!

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...