Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да гледаме клипове от Vbox7


huri

Recommended Posts

Вече можете да гледате клиповете от Vbox7 все едно разглеждате самият сайт и да търсите клипове директно в него.

За хора без Jailbreak: Сваляте безплатното приложението OPlayer Lite от AppStore.

1.PNG

2.PNG

3.PNG

4.PNG

Отваряте Safari и въвеждате адреса http://vbox7.huri-bg.com

Можете да търсите клипове, да преглеждате Топ40 или просто да изберете някой от препоръчаните клипове от началната страница.

5.PNG

След избор на клип, ще зареди страничка която ще ви накара да отворите клипа с OPlayer Lite.

6.PNG

Единственият проблем на програмата OPlayer Lite, е че има реклами, иначе всичко си върви без грижа ;)

За по-бързо зареждане, отворете самият OPlayer Lite и изберете Web Browser, от там въведете страницата http://vbox7.huri-bg.com и изберете клип за гледане.

Можете да добавите като букмарк самата страница, за по-бързото и отваряне :)

За хора с Jailbreak: Сваляте от Installous приложението OPlayer.

Отваряте Safari и въвеждате адреса http://vbox7.huri-bg.com

Можете да търсите клипове, да преглеждате Топ40 или просто да изберете някой от препоръчаните клипове от началната страница.

След избор на клип, ще зареди страничка която ще ви накара да отворите клипа с OPlayer.

За по-бързо зареждане, отворете самият OPlayer и изберете Web Browser, от там въведете страницата http://vbox7.huri-bg.com и изберете клип за гледане.

Можете да добавите като букмарк самата страница, за по-бързото и отваряне :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А дали не е възможно да се направи и нещо подобно за youtube? :) И браво за добрата работа!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тубата си я има като приложение :blink:

В случая се разрешава проблема с гледането на флаш на iPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А дали не е възможно да се направи и нещо подобно за youtube? :) И браво за добрата работа!

За Youtube не мисля, че е нужно... Имаш YouTube Player на самият iPhone...

@pe6o666: изпревари ме :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можете ли да намерите това видео и да го гледате?

Редактирано от dizza
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се какво се опитваш да докажеш??? Че не може да се гледа през Тубата ли??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш някакъв проблем с тубата....

Аз намирам доста неща и си ги гледам!

Обясни!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А все пак точно това видео намери/пробва ли? През уеб като го търсиш излиза първо, а на телефона и през самия youtube app или mxtube въобще не го изкарва. Това е проблема :) Има много такива видеота, а дори ми се е случвало с някои клипове, като им цъкна линка от фб, плейъра на телефона ми изкарва алърт, че формата на видеото бла-бла!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има клипчета, които им е забранено да се гледат от iPhone .. ако някое не тръгне с приложението YouTube ползвайте Safari и http://m.youtube.com...

Браво за vbox-a, липсваше ми доста! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

dizza, разбрах какво имаш предвид.

drinchev е дал решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ех тоя OPlayer май само не може да готви/не се знае дали няма да има и ъпдейт и за тази опция/.:biggrin:

Този плейър просто ми пълни душата.

Благодаря за ръководството!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер!!!

Ако Oplayer е затворен и пусна клип няма проблем веднага се зарежда и тръгва картина и звук, но ако се върна на страницата на vbox7 и отново си избера клип с плейъра той се отваря , но стои на страничката с директориите а звук се чува.

Винаги ли трябва да е спрян процеса на OPlayer за да може да се пуска клип без проблем или има решение за това.?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като ползвам Safari download plugin-a ми дава да сваля клипа. Може ли да ми кажете как директно да го зареди без да се налага това сваляне?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ме интересува самото сваляне. Активно ли е и къде отиват свалените клипове, защото по никакъв начин не ми индикира такова сваляне.

d06990250851d31c.PNG

П.П. Намерих го. В папката Documents на OPlayer е. Сваляйте си ги и ще ги гледате без лагване и закъснения. Чрез Edit може да си го именувате както пожелаете. ;)

32b583285b975d8b.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер!!!

Ако Oplayer е затворен и пусна клип няма проблем веднага се зарежда и тръгва картина и звук, но ако се върна на страницата на vbox7 и отново си избера клип с плейъра той се отваря , но стои на страничката с директориите а звук се чува.

Винаги ли трябва да е спрян процеса на OPlayer за да може да се пуска клип без проблем или има решение за това.?

Кликаш на Playlist и после отново на File, при мен така работи... бъгче на OPlayer-а :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

huri благодаря още веднъж за труда ти.

Oткрих най лесният и удобен начин за гледане на клипове в vbox7 без да се налага да се чака чак толкова много.

Значи отварятe OPlayer/Web Browser и в about:blank слагате адреса http://vbox7.huri-bg.com и натискате Done.

Изчаквате да зареди напълно страницата и долу от книжката създавате Bookmark.

И така директно от сайта можете така да гледате клиповете директно без да чакате да се свалят в flv.

Всичко става за секунда.

Клипчета от по 40 мин тръгват за 2 сек. а не да чакате около 5 мин.да се свалят и чак тогава да ви се заредят в плейъра.

И най хубавото е че докато гледате клипа или след като свърши просто натискате Done и директно отново сте в Vbox и може да пуснете следващият клип без да се получават бъгове.

img0099.png

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като ползвам Safari download plugin-a ми дава да сваля клипа. Може ли да ми кажете как директно да го зареди без да се налага това сваляне?

Отвори линка направо от OPlayer / Web Browser.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.....

За по-бързо зареждане, отворете самият OPlayer Lite и изберете Web Browser, от там въведете страницата http://vbox7.huri-bg.com и изберете клип за гледане.

Можете да добавите като букмарк самата страница, за по-бързото и отваряне :)

....

Написал съм го по-горе :) :) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Евала, доста хора ревяха за това.:bravo:

П.П. - Предлагам темата да се направи "Важна".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой, има ли представа защо ми върви доста забавено картината, а звука изпреварва и свършва доста преди бавното клипче да свърши...

ПС да поясня, че някои от клипчетата го правят, а други не

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочети цялата тема и ще намериш решението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пробвах всякакви начини и звука хвърчи със светлинна скорост пред картината. Разкарах го.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...