Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да гледаме клипове от Vbox7


huri

Recommended Posts

Като пробвах за първи път сайта, имаше леко забавяне на звука (1-2 сек.). Днес е доста повече и се увеличава постепенно. И то самото видео е леко насечено, мисля, че от това идва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забавянето зависи от качеството на клипа, ако е с по-голяма резолюция се усеща... но за това нищо не мога да направя по въпроса... трябва OPlayer да направят по-читав плейър за .flv

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не се разбрах с oPlayer, но пък с VLC ми ги отваря брез грешка. Евала на момчетата от сайта за добрата работа.

п.п. предполагам, че по същия начин може да се гледа от всякъде, само трябва да се направи сайта да ти дава самия FLV файл, а не ембеднат флаш плейър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не тръгват нито с oPlayer, нито с Buzz player. Не ми отваря клиповете чрез browser-a нa player-ите, не става и чрез Safari.

Явно поддържа само 3gs и 4, защото не виждам никой в темата с по-стара машинка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен на 3GS 32GB всичко е наред,доволен съм :goodpost: , с изключение на батерията :biggrin: ,пада доста бързо - може и на мен така да ми се струва :rolleyes: . При вас останалите как е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като ползвам Safari download plugin-a ми дава да сваля клипа. Може ли да ми кажете как директно да го зареди без да се налага това сваляне?

Отиваш в Settings>Safari Download Manager > Use file Extensions на ON

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Токущо се измъчих с едно 3г...стигам до плей и ме изхвърля.Това в самия плеър.А иначе през ссафари сваля..сваля и накрая се показва екранчето с размера на файла и нищо.Цъкам нищо....Iphone 3g 4.0.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мене работи супер. копирах линка на плеера и направо ги отваря. браво. можеш и да го записваш можеш и да го гледаш...!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 месеца по-късно...

От днес гледам, че ми излиза това img0032zl.th.png

Вчера всичко си беше наред

:geek02:

Редактирано от ViolinRa
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз успях да гледам само едно клипче и след това като заредя саита ми вади екран като на @ ViolinRa

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И как ?

Трябва ли всички след теб, попаднали в тази ситуация да доразвиват темата ?!?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно huri си е дал зор и е оправил нещата със сайта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И как ?

Трябва ли всички след теб, попаднали в тази ситуация да доразвиват темата ?!?!

Написах го информативно!!!

Писано е за проблем в темата-защо да не се напише,че е оправен вече?!?!?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както каза @Alxx®... малко зор в повечко и се нагласиха нещата, но не се знае до кога. Не се знае дали хората от vbox7 няма да решат да резнат и този начин на гледане на клипове за нашите iOS устройства. Писах писмо на team-а и ми върнаха отговор, че директното стриймване на файлове е било нарушение на общите правила на сайта. Най-любезно ги попитах дали да спра сайта, но те все още не са ми отговорили. Дано не пуснат някое дело срещу мен :) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...