Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Safari Download Manager


Grievous

Recommended Posts

Да, но горе в дясно седи Purchase, а на Changes седи че има ъпдейт а и май не ми е лицензирано. И вчера и днес го правя по един и същ начин, тегля от тук и качвам през iFunBox.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пишеш в Терминал за да изтриеш старата версия:

dpkg -r net.howett.safaridownloader
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, с терминал никога не съм се занимавал

Моля ако искаш да си малко по конкретен

днес видях , че като качвам 1.3.1-1 в папката стария файл го нямяше

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отваряш MobileTerminal на телефона (ако го нямаш си го инсталирай от Cydia), пишеш:

su

и натискаш Return.

За парола пишеш alpine (не се притеснявай, че на екрана не излиза нищо като я пишеш) и натискаш Return.

Пишеш:

dpkg -r net.howett.safaridownloader

След като си свърши нещата пишеш:

killall SpringBoard

След като зареди телефона инсталираш deb файла, който е дал последно Grievous или си добавяш соурса (пак даден от него) и инсталираш от него приложението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или по по-мързеливия начин -> като избереш апликацията, преди да ти покаже Purchase на бутона за секунда-две се врътка епълската анджъклама за зареждане. Та... докато се врътка просто натисни бутона (преди да се е показал Purchase) и ще ти излязат опции Update, Remove, Cancel. Мисля че знаеш кое да избереш, за да я махнеш. ;)

п.п.

И все пак е добре да се знаят елементарни конзолни команди. Да оставим Unix настрана, ама Dos не сте ли учили в училище поне? :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много мерси на Sisq0 аз по прицип съм работлив човек, но си падам по мързеливите работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте ,колеги,имам нужда от помощ относно Сафарито.

Даунлоуда си работи супер-обаче:В Сидия ми излиза съобщение ,че сървъра на Биг Бос

е забранен и това ми излиза когато искам да кача каквото и да е.Излиза ми и когато искам да махна Даунлоуд мениджъра, а пък на него ми излиза горе в дясно Purchase-

пробвах по мързеливия начин описан 2 поста над моя но не става-явно цялата галимация е от даунлоуд мениджъра-какво да направя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз влязох през Icy и го разкарах от телефона. Иначе просто си стои на Queue в Cydia и нито можеш да триеш, нито да инсталираш нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махнете го по "не мързеливия" начин и ще се махне без проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На терминала ми изписа съобщение,че не може да го изтрие,защото не е инсталирано Сафари-Даунлоадер-Явно голяма стана бозата с тая програмка.А в Сидия ми пише ,че е забранено влизането в сървъра на Биг бос №1.403 и

не ми дава нито да ъпгрейдна,нито да инсталирам,нито да деинсталирам,каквото и да е.

след като ми поиска потвърждение започва да Runing и спира и започват да искачат 2 съобщения,че сървъра е забранен и всичко свършва.Може ли малко помощ още!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при ме е така- по мързеливия начин продължава да ми дава ерори, а по на mupo начина пише, че не е инсталирана. За това влязох в Cydia-> Packages-> Safari Download Manager долу на ID пишеше "com.beyoip.safaridownloader". За това реших да пробвам по немързеливия начин, само че вместо "net.howett.safaridownloader" написах онова от Id-то. Ефект този път имаше- изписа, че програмата е премахната и някакъв warning, който не благоволих да запомня(нещо че някои файлове още не са изтрити). Както и да е -> killall Springboard, след което в сафари вече нямям копчето за даунлоуд, а в сидия пакетът го няма, но проблемът остава- не мога да инсталирам нищо. :neutral: Ако някой по-компетентен от мен има идея, моля, да я сподели

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитай да преинсталираш соурса на бигбос, като след деинсталацията му почисти, и тогава го сложи наново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всякакви маневри в сидия са безрезултатни. Не мога да махна сорса, защото се мъчи да инсталира даунлоуд мениджъра...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така!Непрекъснато иска да инсталира мениджъра а той е инсталиран.В същото време терминала ми изписва ,че такава програма не е инсталирана.Пълна каша стана.Сидия нищо не иска да деинсталира и инсталира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи опитах да изтрия сорса на bigboss, като в същност не знам какво точно се е случило, а само, че при мен вече няма проблем. От терминала, след като мениджърът е изтрит по гореописания метод, изтрих и sbsettings- копчето, като въведох "dpkg -r net.howett.safaridownloadersbs". После написах "dpkg -r bigboss", като си мислех че по този начин ще изтрия сорса. Терминалът се напълни с ерори, които аз игнорирах, -> killall SpringBoard и проблемът вече го нямаше, а сорсът още мога да го ползвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитай да преинсталираш соурса на бигбос, като след деинсталацията му почисти (ВИЖ ТУК), и тогава го сложи наново.

Колеги всичко се оправи,като почистих ръчно с iFile файловете от Биг Бос по начина описан от цитирания от мен пост на Sladichuk" ВИЖ ТУК

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...
  • 7 месеца по-късно...

Здравейте, исках да попитам дали само при мен ли не работа Safari Download Manager 1.4.0-1 , на iPhone 3GS с OS 4.0 ,или просто трябва да излезе нова версия която да е съвместима с 4.0 .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да излезне. Използвай Safari Download Plugin, който върши същата работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

В репото на BigBoss излезе нова версия с подръжкa на iOS4 и iPhone 4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...