Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Game Center хакнат.


John Digweed

Recommended Posts

game_center_hacked_0.jpg

Както стана известно, Game Center на Apple беше хакнат.

Хака се казва HackCenter и скоро ще се появи Cydia. С помоща на HackCenter всеки потребител който ползва социалната мрежа за геймърите (Game Center) ще има възможноста да добави неограничен брой точки в профила си. Хака ще работи на всички игри, които поддържат Game Center.

http://www.youtube.com/watch?v=CBvfa4JX3Tw&feature=player_embedded

http://bgiphone.com/topic/7011-gamecenter/page__view__findpost__p__88598

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май не си прочел описанието на видеото и последния коментар в неговия twitter акаунт. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Акерчета винаги е имало и винаги ще има:) Аз затова играя само в мои си сървари:) Аз да държа власта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми да го пусне и и без това безполезния GameCenter да се напълни с лидърборди - 9999999999.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е кажи какво е то ?

Бях писал в другата тема, където ти беше постнал линка.

Прекалено много плуене получи пича с това видео. Казвам "евала" за това, че успял да хакне gamecenter, обаче още по-голямо "евала" за това, че няма да публикува този хак в Cydia.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За добро или лошо не всички са като него - доказателствата всички ги виждате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да правиш разлика между това някой да ти даде свобода и това, някой да преебе удоволствието от играта на хиляди хора. Второто може да го разбере само един истински ГЕЙМЪР( макар и тази дума да започва с тая сричка:))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха грубо е да.. Но понякога удоволствието да хакнеш играта е по-полезно от нервите, които ще строшиш да минеш рекорда. Аз така след известно време трошене на нерви на Doodle Jump-a седнах и за няколко часа го хакнах и си постнах някакъв резултат от 8,6млн точки :yikes: ...после ми го изтриха де

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За първи път ми става кофти,че са хакнали нещо :wacko:

Предпочитам да си играя на Tap Tap и да си се кефя на всяка крачка която ме води нагоре :guitarred:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...