Премини към съдържанието

iPhone от A1, Telenor и Vivacom

Kaloyan
 Сподели

Recommended Posts

Не съм на А1, но мернах във фейса вчера, че имали проблем с VoLTE, обади се да ти го деактивират, за да не изпускаш обаждания. Не е от телефона, не си играй с рестор.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това го дава на всички. А като провеждаш разговор остава ли на 4/5g

Sent from my iPhone XII Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

демек,от А1 VoLTE за iPhone = курац! 😂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Веско то и 5g-то им е същото има го но от време на време.

Sent from my iPhone 12 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така ,снощи ресторнах през DFU, днес от над 40 разговора входящи и изходящи само един мина от 4g на 3g но бях в сграда с каменни стени и го отдавам на по слабото покритие на мрежата. Всички разговори до един бяха с перфектно качество и през VoLTE. Няма логика , да са останали от старите мрежови настройки от Теленор ,но факт ,че след чист рестор всичко работи. Дано и така да е занапред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам проблем с Волтето. През май имаше наистина проблем когато набираш абонат без Волте,но сега нямам пропаднал разговор.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах доста изпуснати повиквания на А1 покрай новата година на волте. Телефона включен, не звъни и получава СМС че някой е звънял. Изключих го и от тогава не се е случвало. Не знам дали защото го изключих или не, ама факт.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Около Нова година имах проблем с набирането на един номер от групата ми в А1. От някой телефони в А1 се набираше, от други не. След позвъняване на *88 ми казаха, че са наясно с проблема и се появявал при включено VOLTE. Изключих го на този телефон и проблемите се решиха. След това исключих VOLTE на всичките си телефони (IPhone).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Разглеждащи в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...