Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Untethered Jailbreak чрез Greenpois0n Absinthe за iOS 5.1.1[Мac&Win]


Grievous

Recommended Posts

Аз пак ще ресторвам и джейлвам

Нещо много започна да ми цеди батерията...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо се чудех защо в сидиа ми излиза shsh 5.1.1 и shsh 5.1.1r1 а то заради нов софт.Предполагам новия 5.1.1 ще се качи само ако дам през itunes рестор , в смисъл без да му показвам 5,1,1 Restore.ipsw изтеглен например миналата седмица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитвах се да си обесня къде е разликата между 9B206 и 9B208 и доколкото прочетох apple нещо са закърпили в b208 и се отнася за 4 GSM.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от mimeto83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На всички онези на които тепърва им предстои джейл:

Теглете от шапката последната Absinthe 2.0.2 и праскайте с него. Без значение е с кой build сте (9B206 или 9B208)!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да споделя моя опит и изводите до които стигнах. Дано да бъда полезен. Успях да джейлна без особени проблеми iPad 3 и iPhone 4 , 5.1.1 с Absinthe 2.0.1.След това както повечето от вас и аз имах затруднения при добавянето на репота и инсталирането на .deb фаелове от тях. Както кракнати , така и платени приложения. Постоянно ми даваше някакви грешки при инсталацията. Понеже съм упорит (инат) пробвах отново и отново едно и също приложение и забелязах, че след няколко опита се инсталира без никакъв проблем. Така ставаше с всички. Дори с Anyattach пробвах над 10 пъти, но го преборих :tooth: . Така , че искам да ви кажа да имате търпение и, че може би проблема не е в джейла или в телефона ви.

Успех

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес направих един джейл и всичко беше ОК, обаче не можах да върна бекъп от компютъра и направих рестор, за да върна бекъп от iCloud, върнах бекъп (само на контактите) и пробвах пак да направя джейл, но заби на Sending final jailbreak data... и стои вече 15 минути без нищо да се случва. Някой може ли да помогне?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В инструкциите ясно пише - бекъп на компютъра! И да не е криптиран.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, отзивите за бек от облака са горе-долу 50/50. Не става при всички или поне до първия синк с компа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, има разнородни мнения и затова пробвах. При мен обаче се получи :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да си обоснова горното мнение, все пак: абсентът "работи" бекъпа в компа и после "набива" в телефона модифицираната версия(оригиналът остава недокоснат). За това е добре да направите бек на компа от чист, неджейлван(пожелателно, но не задължително прясно ресторнат) телефон/пад.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз и на 3-те ми устроиства( iPhone 4/4s и iPad 2) върнах всичко през iCloud, без никакви проблеми!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиша тук,защото мисля,че това е проблем свързан с джейла!Могат ли да се върнат снимките по този начин,или не?post-2354-13381901133348_thumb.jpg

Не пише ли,че връща снимки,контакти и т.н при заключен телефон,включен в захранването и wi-fi мрежа?При положение,че му задаваш camera roll-on?А photo stream смятам да ползвам вече,защото има опция за изтриване на снимките една по една:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

gogi6, аз върнах снимки на един телефон, така че едва ли е от джейла. Ще помоля занапред да се пишат само неща свързани с темата, защото затрудняваме много хора, които не са толкова напред с материала като вас. Това се отнася и за Hell...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам , харесва Ви джейла, а това ;

4827177.jpg

Хората са много сериозни, мисля че заслужават !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само за статистиката- на моята 4-ка се качи 9В206 през тюнса. Иначе всичко мина ОК. Стори ми се, че на 3GS, джейла стана по-бързо отколкото на 4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм днес като си пуснах сидиа-та ми пакза че има ъпдейт на рокиракун и иска ъпдейта на рокито, а аз съм джейнал 4-та още с първия абсинт 2.0

дали да му дам ъпдейт или да го игнорирам

благодаря предварително за съвета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте,не искам да изнервям допълнително но имам едно въпросче на което не намирам отговор. направих всичко УЖ стъпка по стъпка с iphone 4s,ФЗ към Глобул съм ,беше 5.1 , 2.0.10 ъпдейтнах на 5.1.1, jeilbreak всичко ОК - cydia i installous инсталирани и работещи,веднъж ми направи номера с бели и объркани икони но разбрах вече че това не е опасно , ТА въпроса ми е в обяснението в началото на темата как да jeilbreak-нем,точка 5 не съм я изпълнила–

5. След като това стане, ще имате инсталирана Cydia и автоматично запазени SHSH за 5.1.1.

* Важно! Не забравяйте да ги запазите на компютъра!

не мога да разбера как да ги запазя на компа.....

надявам се че всичко др съм направила както трябва и няма да имам проблеми

Предварително благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...