Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

"Бихме искали да Ви кажем повече..." - специално събитие от Apple 09.09.2014


Alxx®

Recommended Posts

Здравейте,искам да помоля за помощ от запознати.Ако се закупи телефон от US "contract free" ще може ли да работи с БГ карти или няма да може?В магазина на Apple казват,че няма да може.Звъня на оператор и той ми казва няма проблем ще работи.На кого да вярвам?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 700
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    60

  • Alxx®

    53

  • algor

    51

  • dedil

    26

Извинявай,пропуснал съм я.Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очаквах да не ми хареса новия iPhone, но се влюбих, пасна ми перфектно в ръката, въпреки че е малка. Единственото, което не ми хареса е копчето за изключване. 6 е за мен е по- добре, 6+ ще ми е голям .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди час си поиграх с 6+... Е направо се разочаровах... Направо си беше неудобно голям (за мен). И менюто му беше някак си неестествено. Телефонът беше все едно съм хванал дистанционно... Явно трябва още няколко пъти да си поиграя с него за да свикна преди окончателно да се реша за 6.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така, след малко ползване да си кажа и аз мнението за телефона. Като изключим вече споменатите неща досега как добре пасва в ръката, удобен е на пипане и т.н. камерата се справя добре, но повече подобрения има във видеото. Няма опция за смяна на 30/60фпс от самата камера, а това става само през settings, което е меко казано тъпо, защото може да се сменя 120-240 фпс за slow-mo. Подобренията по камерата са по-скоро софтуерни (отново). Фокусът е бърз, да. Но не забелязвам да е толкова по-бърз от на 5 и 5s. На тъмно е абсолютно същия. Стабилизацията при видео е страхотна.

6-цата е удобна за работа с 1 ръка. Много рядко ми се налага леко да я измествам/сменя захвата, за да стигна нещо най-горе. Тук ОС-а много спомага, защото почти навсякъде се ползва swipe to go back. Reachability е ок, но ще трябва време да се свикне да се активира.

Странно защо, но това е първият айфон, който адски много ми лагва във Photos. Може би тоталната промяна на приложението е причината и в последващи ъпдейти ще се поизгладят нещата, но факт. Лагва повече от андроид. Не постоянно и навсякъде - най-вече в collections при скролиране и при смяна от една снимка на друга.

TouchID е коренно подобрен. Всеки път ми разпознава пръстите от раз. Дразнещото е, че все още има доста места, където трябва ръчно да се пише паролата (писане на ревюта за приложения, настройки на apple id, след рестарт на телефона...) - не знам защо Епъл не искат да го внедрят навсякъде в ОС-а. Защо например няма и опция за заключване на отделни приложения или снимки.

Изместването на power бутона отдясно е практично. След ползване на галакси няколко месеца тотално свикнах с това разположение и така да се каже сега ми идва отръки.

Телефонът е гладък, но и доста хлъзгав. Да внимават тези с кашкавалени пръсти, а и не само. Чувството при боравене се доближава до някои iPod-и.

Като изключим Photos, телефонът е много бърз във всяко едно отношение. Игри не съм играл още, но при всичко останало се справя перфектно.

От гледна точка на дизайн не ме дразнят нито издадената камера, нито лентите отзад. На тежина е по-масивен от 5-цата, но по-лек от 4, което според мен е перфектното съотношение. Копчетата за звука и power доста силно кликат, но не е много дразнещо. Сглобката е много добра, няма никакви луфтове или каквото и да било. Проблеми с дисплея имах (а и още имам) на 5 и затова го споменавам.

Добро впечатление ми направи силата на високоговорителя. Супер силен е! Стряскам се като съм в затворено помещение и почне да звъни.

Батерията също ме изненада. Поне откъм стендбай. С нормално ползване от всичко по малко изкара 32 часа с 6 часа и половина ползване. Зарежда се от 5 до 100% с док за около 2 ч. и половина.

Телефонията е на добро ниво, както винаги. Не съм го пробвал още само със слушалки и блутуут аудиото как е, но не вярвам да има проблеми или различия спрямо предишните поколения.

Като цяло страхотен телефон, заслужава си покупката ако се ползва 2 г. и повече. Цената на мен лично ми е малко завишена, но винаги е било така. Епъл добре направиха, че увеличиха ГБ-ите, та поне сега 64 идва на цената на 32.

Ако сега по форумите 64-ка върви за 1800, то мисля, че след месец-два-три ще паднат цените с поне 400 лв. Който не е на зор, да не бърза с покупката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изключително доволен. Със същото използване 5 издържаше точно един ден.

314t8oz.jpg

Редактирано от carrot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кажи ми мале как се дават 2 бона за телефон,! Ще се продават органи май?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гоце, живи здрави на нова година си с 6+ в джоба и не за 2000 лева + ;)

Мани я тука реалността, ден година храни. Те тока вдигнаха с 10% за старт на зимата, ти се косиш, че МТел поискали 2000 лева за iPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега съм в дилема, дали пианото, казана за ракия или кравата да продам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А часовника дали ще е водоустойчив? Някакви екстри за плувци? Много малко инфо има относно характеристиките... Ако някъде има повече инфо от сайта на Apple бихте ли споделили линка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой беше питал дали са отключени щатските телефони,ако са contract free към T-mobile.

Отговора е Да.

Днес ми пристигна и го активирах с картата на t- mobile,след което поставих моята и работи нормално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От една седмица, че може би и повече, се знае, че закупен ли е от Apple Store на свобода цена... риск няма. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Риска се обуславя в това

Днес ми пристигна и го активирах с картата на t- mobile,след което поставих моята и работи нормално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би си прав, но може и да не си. Все пак телефона не се води ФО, а без договор и идва с карта на T-Mobile в него. Аз се сещам, че по едно време когато се купуваха телефоните от магазин на ATT, те биваха активиране на място в магазините. Защо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като вържа моя телефон към Туньо ми казва, че трябва да ми свали някакви мрежови настройки.Аз се съгласих и ги свалих и инсталирах.Накрая ми даде ,че ъпдейта е инсталиран успешно.

Проблема е, че това се повтаря всеки път като се вържа към Туньо.Иначе телефона е iPhone 6, купил съм го от епъл стор в Мадрид и си работи без проблеми.Другото,което ми направи впечатление е, че в Network Settings всички полета са празни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От една седмица, че може би и повече, се знае, че закупен ли е от Apple Store на свобода цена... риск няма. :)

Кой "Apple Store" ?!

Редактирано от cezare
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би си прав, но може и да не си. Все пак телефона не се води ФО, а без договор и идва с карта на T-Mobile в него. Аз се сещам, че по едно време когато се купуваха телефоните от магазин на ATT, те биваха активиране на място в магазините. Защо?

Това което спестяват в магазина е, че активираш ли с предплатената т-мобайл на територията на щатите, се съгласяваш с условията които не са ти казали а, именно, че активирането с такава карта те прави потребител предплатени услуги на т-мобайл и сървърът ти бодва simstatus&activation policy - t-mobile.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой "Apple Store" ?!

Този на Puerto del Sol, ако това има някакво значение по темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса не беше към теб?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие четете какво пише на сайта и приемате всичко като чиста монета.

С цел привличане на клиенти и привличане на вниманието на желаещите iPhone 6 и 6+, повечето сайтове и търговци в продавалника пишат "На склад" или "Налични", а като поръчате изведнъж се оказва, че са продали огромните си складови наличности и точно вие трябва да изчакате 2, 4 или 10 дни.

Стар номер е това и докато не хванете апарата в ръка не разчитайте оссобено на написаното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля да ограничите линковете към търговски сайтове до нула!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако се появят пак фз ментел или глобул, не е така. Всичко зависи какво е договорено с Епъл. Важно е на initial activation policy и сим статус какво е зададено при тях. Ако е боднато simstatus locked to mobilkom_bg си остава фз.

Т-мобайл още преди време обявиха, че ще продават само ФО, но уловката по - горе не я споменаха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То имаше нещо, че тези телефони нямат да могат да се ползват с другите американски оператори. За останалите са отключени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...