Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

"Бихме искали да Ви кажем повече..." - специално събитие от Apple 09.09.2014


Alxx®

Recommended Posts

Накратко: 6+ е уникален телефон!

И въобще не ме притеснява големината и тежестта.

Сега започва чуденето кой да ползвам...

пп. Теди, благодаря за жеста :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 700
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    60

  • Alxx®

    53

  • algor

    51

  • dedil

    26

И не, че не сте гледали дузина-две клипове и съпоставки, ама и от извора да покажа:

IMG_0208.JPG

Интересно е усещането при първото хващане на 6+.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая шестица що ти малее толко?? ц-ц-ц

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе то и кадъра е от страната на 6+, та това допълнително го прави още по-голям да изглежда. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Големи телевизори бре :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като свикнем със шестицата друга песен може да запеем ;) кой знае. Предполагам усещането от 5 на 6 ще е като от 6 на 6+ :)

Редактирано от trader
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 5 на 6, на първо четене почти няма разлика. Наистина не е твърде голяма. Обаче 6+ си е бая лопата. Май ще прекрояваме вица "къде си тръгнал с тая врата?" :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си поръчах 6+! Като гледам стои перфектно в ръката на Сашо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Догодина ще е един модел и със сигурност ще е по-малкия. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За размера ще се съглася, че ще бъде намален, но за бройката не съм. Мисля, че отново ще бъдат 2 модела. Въпреки привидно по-слабите продажби на втория модел, той все пак завзема друга ниша от пазара, която не биха искали да пропускат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Противоречиш си. Уж слаби продажби, а за друга ниша говориш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Написах привидно по-слабите продажби. Сравнено между двата телефона разликата в продажбите е в пъти, но пазара при тези размери е доста по-стеснен. Като пример миналата година са продадени 16 милиона броя iPhone 5c за шест месеца, сравнено с повече от два пъти повече продадени iPhone 5s, само че тези продажби за така наречения " бюджетен телефон " както се нарича не са никак малки и не са пренебрегване. Това имах в предвид с привидно слабите продажби. А и при Apple няма така наречено бюджетно устройство. Просто малко по-ниската му цена го праща в честа бюджетно, без всъщност да е такова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се вярва да направят крачка назад, но пък кой съм аз, може и да греша ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Концептуално много преебаха портфолиото 5S, 5c, 6, 6+. Това са 4-ри различни телефона и никой не е предишна версия на другия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе стои добре в ръката, няма разлика в усещането и т.н. сигурно отговаря на истината, както и това, че ще се свиква, но когато става въпрос за чантичка, в която да се носи, са важни сантиметрите, а не усещането (за разлика от оная работа където е важно усещането (според мъжете, защото според нежния пол сантиметрите са си от значение) ;)). За съжаление пак ще трябва да търся усилено преди покупката. Предишния път заради чантичката за колан купих 5-цата февруари чак, сега ще е същото. Лошото е, че производителите на качествени аксесоари са 5 години назад и съобразяват размерите с iPhone 1 и HTC Diamond.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има един тънък момент, който към момента никой не го споменава, а именно най-големия плюс от факта, че човек е избрал 6+, а не 6-ца.

Всеки говори за минуса от големина, тежест и подобни неудобства, а никой не споменава факта, че с покупката на този апарат човек се облекчава откъм носене на устройства, пести от бюджета си и т.н.

Тоест абсолютно става излишна покупката на таблет, защото човек има 2 в 1.

Махайки таблета (или некупувайки го), човек сваля 400-700 грама като тежест и спестява 150-700 евро.

Е, кажете ми сега не е ли изгодна покупката на 6+?!?!

Перфектен апарат с перфектен дисплей, перфектна бързина, перфектна оптимизация и перфектен таблет!

За мен лично си струва и дали ще сменя 6-цата с 6+ е без значение, защото разсъждението ми няма да се промени.

Не на последно място основния таргет на 6+ са тези, които търсят продукт не само за забавление, а и предимно и даже им е по-важно за работа да го ползват.

Който си върши работа с телефона като уърд, ексел, презентации, редактиране и писане на договори, следене на доставки и получаване заявки от клиенти и т.н. ще ме разбере за какво говоря.

:smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доскоро много хора пееха друга песен, за фаблетите... Вече са супер удобни, практични пък и спестяват пари. Не визирам теб Алгор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз, като дърта кифла ще дам и разумно обяснение защо кълвеш(м) на големи неща: защото окьоравяваме :smile: Неудобен ми е голям, и не ми трябва, но оценявам екрана и четливостта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем да визираш и мен, разбира се. :cool:

Аз за себе си признавам - мнението ми за фаблетите беше не особено положително и изградено на 2-3 допира с апарати 6 инча и нагоре.

За мен лично 5,5 инча не е фаблет, защото по тази логика и LG G3 е такъв, Oneplus One също и т.н.

Тях съм ползвал по седмица-месец.

Виж 6-инчовите определено няма да се прежаля да ги ползвам и дори Apple да пуснат някога такъв размер ще го пропусна.

Та мнението за тази големина ми се промени вчера и си го признавам.

В същото време и на мен (ако реша да мина на 6+) ще ми трябва време, за да свикна.

Едит: Адаш, пред теб и пред други хора съм си признал, че чаках iPhone с по-голям дисплей, като едната от причините е точно кьоравостта ми.

И си прав, но забравих да го спомена. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за 6+ по горе посочените причини ама пак искам първо да го пипна за окончателното ми решение! Ако някой го има да мине през кръчмето!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що, това проблем ли е? Дори да е така, по-добре лопати от колкото коне с капаци. И да, ако беше друго, различно от iPhone, нямаше да го погледна. Не заради бранда а заради OС-ма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе ако Епъл не бяха пуснали 6+ пак щяхте да си говорите как фаблетите и телефоните с по-голям екран са телевизори ама айде.. колегата по-горе много правилно го каза,казвате че е ОК,само защото си е наше иначе ако беше друго пак щяхте да го плюете ;) Живи и здрави бъдете тези,които имате 6+ и това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само ще кажа, че батерията на 6+ е невероятна, с всичкото човъркане изкара с фабричния заряд (около 70%) от петък сутринта допреди малко, когато беше на 3% и го включих да се зареди.

Това беше и основната причина, която ме накара да взема plus - батерията на 5-цата ме държеше един ден, което безумно ме дразнеше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...