Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

"Бихме искали да Ви кажем повече..." - специално събитие от Apple 09.09.2014


Alxx®

Recommended Posts

Из нета започна да се говори за хардуерен проблем, свързан с камерата и с появяването на черен и розов екран!

Това ще го преживеем и надживеем, както всеки път с новите модели.

Всъщност аз лично чакам да се започне изкарването на тези проблеми един по един, поне да са наясно хората, които ще купуват след месец-два.

Тоест бих се притеснил сериозно, ако няма проблеми от този род хаха. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 700
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    60

  • Alxx®

    53

  • algor

    51

  • dedil

    26

Винаги ме е боляло сърцето като гледам дроп тест, за всички е ясно какво става при съприкосновението на телефон, какъвто и да е той и твърдата земя...не знам кому е нужно такава публичност, жалко за телефончетата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За избора на купувачите устойчивостта също е важен определящ фактор. Всичко е маркетингова стратегия, включително клипчетата от "любители" в YouTube.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бях обещал преди няколко дни да ви кажа цена на доставка от Англия с DHL.

Между 60 и 80 лева ще е, но утре преди 12 като взема моя ще кажа с абсолютна точност.

С нормална експресна пратка от днес за утре Рединг - София официалната цена е 47 - 60 паунда.

Няма да могат да ми смачкат цената и да е такава, на каквато пращам от тук за Европа (между 30 и 40 лева) документи, телефони, лекарства и т.н.

Не мога да им се сърдя на момчетата, защото правят каквото могат, а и сега с инвазията с телефоните и те гледат да изкарат някой лев, че взе им извиват ръцете да дават евтина цена.

Винаги ме е боляло сърцето като гледам дроп тест, за всички е ясно какво става при съприкосновението на телефон, какъвто и да е той и твърдата земя...не знам кому е нужно такава публичност, жалко за телефончетата!

Деси, извинявам се за офтопика, но Вие не бяхте ли един от модераторите/собствениците на андроид форума?

Не е важно, просто питам. :smile:

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, 4 години модератор/администратор на най-големия андроид форум в България :-) честно казано ми омръзна и реших да видя как е при конкуренцията ;-) Да не продължавам с офтопика - доволна съм от първите впечатления, имам още доста да уча обаче...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно никой няма изгода да прави подсилени стъкла, който не се чупят толкова лесно.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple продал 10 милиона iPhone 6 за уикенда

17:07 | 22 септември 2014 | | / Редактор Десислава Димитрова

5e_bm6srd.jpg

Американският технологичен гигант Apple е продал рекордните 10 милиона телефона през първия уикенд след излизането на пазара на най-новото поколение - iPhone 6.

Това обявиха в комюнике от компанията, предадоха ДПА и БТА.

"Можехме да продадем много повече айфони, ако имаше по-голямо снабдяване и работим усилено, за да изпълним възможно най-бързо заявките", обяви главният изпълнителен директор на Епъл Тим Кук.

Новите модели iPhone 6 и iPhone 6 Plus бяха пуснати в продажба в петък в няколко държави. За изпълнението на поръчките онлайн ще бъдат необходими няколко седмици.

През 2013 година Apple е продал над 9 милиона от моделите iPhone 5s и iPhone 5c през първия уикенд след пускането им на пазара, припомня ДПА.

http://it.dir.bg/news.php?id=17437419

Когато фактите говорят, няма какво да се каже повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно им е време да се подготвят по-добре за старт на продажби следващия път ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета,

приказките за новия iPhone са едно, гледането на ревюта е друго, рязането на шаблони е трето, споровете по форуми и паланки е четвърто...

Но нито едно от тези действия не може да се измери с уникалното усещане, когато хванеш в ръка апарата!

Аз нямам какво друго да кажа, освен, че това е апарата, който чаках толкова месеци.

Термини като "страхотен", "уникален", "невероятен" и подобни са направо блед опит за отразяване на душевния кеф и удовлетворение при досега с номер 6...

Аз нямам какво повече да кажа.

И вие като се сдобиете с бройките ще ми е интересно да прочета първите ви впечатления не като разбор на апарат и софтуер, не снимките му, а усещането ви.

:smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple says iOS 8 already on 46% of devices, nears iOS 7 distribution levels

Не помян в коя тема беше изразено притеснение, че iOS8 не се приема от потребителите. Притесняващите се вече могат да спят спокойно. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.macrumors.com/2014/09/23/iphone-6-plus-bending-pockets/

Some iPhone 6 Plus Owners Accidentally Bending Their iPhones in Pockets

bent_iphone_6_plus.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете за новата "опция" в iOS8 за безжично зареждане в микровълновата, със звучното име iOS8 Wave :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И край с удобството при носене на малкото телефонче в джобчето... А това за микровълновата е върха на идиотизма, не знам как могат да се връзват хората на такова нещо, толкова неграмотни технически ли са...прилича ми на случаите на сушене на домашни любимци в микровълнова, добре че поне телефона не е жив...

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на "водоустойчивостта" дошла с iOS7 , както и ще да е :D Честито, algor ! Да си го ползваш със здраве :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

algor, честито телефонче, много ми се иска да го видя на живо! Не съм видяла поста ти, затова така със закъснение реагирам.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си че хората , които мрънкат в момента и най много недоволстват от новия Айфон .......... ще са от първите ,които ще си го купят. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...