Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

"Бихме искали да Ви кажем повече..." - специално събитие от Apple 09.09.2014


Alxx®

Recommended Posts

Ех Гинза колко пъти съм ждрапал по тая улица ...... познахте ли къде е :)

Bx5q7kDIQAA89-C.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 700
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    60

  • Alxx®

    53

  • algor

    51

  • dedil

    26

Токио :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой друг освен мен ли не е поръчал от Англия?

Втори път ми дърпат напред доставката и от 23.09 в имейла, получен току що се казва, че утре преди обяд ще ми го доставят. (на адреса в Англия, не тук)

Друг някой има ли с поръчка от първата вълна там за да видя само при мен ли е късмета или при всички е така?

Сега щях поръчам още един, но вече дават доставка 3-4 седмици. :o

В другите европейски магазини имате ли идея как ке движат поръчки и доставки?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам, не си единствен. Първоначално за 29, променена за 22, в крайна сметка утре пристига (Лондон).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Moят днес е пристигнал на адреса в Англия, чакам го на 29-ти в София да си го взема. Да, по-бавно е, но за 2 лв. доставка - толкова :p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, момчета!

Аз чакам моите хора от DHL да видя дали в понеделник ще работят за да знам утре ако се прати от Рединг дали в понеделник ще е тук.

пп. Не мога да помогна на целия форум, но при желание на няколко души мога да съдействам с удоволствие за по-ниска цена на доставка с DHL.

Последните месеци пращам и получавам на цена 30 и няколко лева, но за тази доставка ще кажа със сигурност като ми я кажат и на мен.

Все пак искам да съм максимално коректен, а не само да разтягам локуми. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя човек със синята блузка пред магазина в Арлингтън. :)

buzebeje.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят е в куриер и в момента пътува към България, евентуално към сряда ще дойде.

Редактирано от carrot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, момчета!

Аз чакам моите хора от DHL да видя дали в понеделник ще работят за да знам утре ако се прати от Рединг дали в понеделник ще е тук.

пп. Не мога да помогна на целия форум, но при желание на няколко души мога да съдействам с удоволствие за по-ниска цена на доставка с DHL.

Последните месеци пращам и получавам на цена 30 и няколко лева, но за тази доставка ще кажа със сигурност като ми я кажат и на мен.

Все пак искам да съм максимално коректен, а не само да разтягам локуми. :smile:

На 99% съм сигурен, че DHL няма да имат полет в понеделник към България. Ще работят дежурни в офиса, но мисля че ще е само за получаване на пратки. Във вторник ще си работят с нормално работно време, така че живот и здраве го чакай вторник. Работя с тях и мен ме интересуват доставките тогава, затова го знам като факти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, потвърдиха ми да го чакам вторник.

Чакам цена, но най-вероятно утре сутрин ще ми каже.

Идвам си вторник, кацам в Бургас, взимам £50! :biggrin:

От Плевен кацаш в Бургас?

За тоя полет си струва да дам 50 кинта да го видя. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове...

Преди малко си поиграх с една черна 6-ца.... е много е яко.

Видно е доста по-голяма от 5S, но е доста удобна в ръката (стърчащата камера дразни малко, ама сигурно се свиква). Някои надписи са по-големи (и странни за мен), в camera app, примерно, където пише photo, video...

Черните полета в камерата вече са огромни (не ги разбирам тия хора) - направили са го, все едно си на някоя Лумия... (сега като споменах лумия... телефона в ръка доста ми напомня на някоя лумия).

И да не забравя - т'ва мнооо тънко бе...

6+ само мога да си представя колко огромно ще е (не е за мене май...).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих помолил някой, който има желание и му пристигне 6+ да се обади или да драсне едно ЛС, за да мина да го видя как е като размер в ръката ми.

Не е необходимо да е само от София, а и разумни близки дестинации също стават, защото не ми е проблем да бична 100-150 км, за да си направя сметката дали да поръчам един такъв да ми донесат другия петък.

Благодаря предварително!

пп. Аз след вторник връщам жеста с чистата 6-ца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз взех компромисно решение - поръчах 6 и като видя е усетя на живо 6+ ще преценя дали да го сменя.

Но имам усещането, че ще е таман с тия характеристики.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Неоля, мислиш ли, че пипането на илиенска пластмаса ще ми даде представа за iPhone 6 Plus? Не мисля, по - скоро ще се отвратя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-нетърпеливите да си увият тухла във фолио, за да усетят как би стоял 6+ в ръката им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отивате в мтел и грабвате един ноут 3 - ако ви е екстра - 6+, ако не, само 6...

Ноут 3 ми е отврат - ползвах го преди време 35 минути и замина към новия си собственик и сравнението е меко казано просташко и несериозно.

Нито един апарат като усещане в ръката ми (предполагам и във вашите също) не си прилича с друг, бил той Самсунг, LG G3, Oneplus One и т.н.

Поради тази причина 6+ ще има абсолютно уникално свое излъчване и присъствие във всяка ръка.

Някои ще им допадне, на други не, но всеки знак + или - е въпрос на лично възприятие и изградена поносимост към модела.

Поради тази причина всички сравнения на този с онзи модел или изрязването на картончета и шперплатени шаблончета, показва липса на реална връзка с този свят и нормален разум.

Аз лично моя усет и това дали 6+ ще е моя апарат, ще изградя и ще имам увереност чак сред като докосна iPhone с ръцете и го попия с останалите сетива.

Вие щом искате режете и пъхайте картони по джобовете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Из нета започна да се говори за хардуерен проблем, свързан с камерата и с появяването на черен и розов екран!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знаете, че първата партида винаги има бъгове за отстраняване, като един от тях е завишената им цена :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...