Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

"Бихме искали да Ви кажем повече..." - специално събитие от Apple 09.09.2014


Alxx®

Recommended Posts

Потърси teodorteo във форума. Той ще може да ти даде най-точна и коректна информация по въпроса. Разбира се той ще я обяви официално когато има нещо сигурно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 700
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    60

  • Alxx®

    53

  • algor

    51

  • dedil

    26

Онлайн поръчките трябваше да започнат днес в 10 сутринта наше време (12.01 А.М PT), но още се бавят нещо (We'll be back)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, но топ сайтовете като Гизмодо, ДъВърдж и др. твърдят, че вече се поръчва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стора е още на Will be back

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все още имам колебания за размера... :)

70341fe9dc763ec8.jpg

238e718fa1ffa779.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес, пътувайки към работа с трамвая, реших да седна и да съзерцавам джоба си с iPhone 5 в него. В процеса на съзерцание установих, че 4.7 инчовия iPhone 6 ще седи доста добре в джоба и дори ще мога да го извадя докато съм седнал. При 5.5 инчовия обаче ще има проблем със сядането, а за ваденето да не говорим.

Поради това, че батерията на 6+ и другите 3-4 дребни екстри над 6-цата, много ме привличат може да се наложи да си купя нова чанта за през рамо заради iPhone-a.

Все още не съм решил. Колебанието ме е завладяло. :get-crazy:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги виждам две заявки за 6+ и калъф и отделно за 6-ца. Честито ако е така :)

Антоне, спираш с транвая и си купуваш стойка за колата. Като седнеш вътре го слагаш на стойката и си 6+ :)

П.П. Щях да напиша, че си 6 но асоциацията щеше да е грешна, затова го написах 6+. Добре се получи ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все още имам колебания за размера... :smile:

70341fe9dc763ec8.jpg

238e718fa1ffa779.jpg

Аз също поръчах черна шестица 64GB :) В момента гледам една анкета на 9to5mac - значителна част са направили точно този избор :))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже не намерих HTC Desire 816 да се предлага от някой оператор в България, т.е. да мога да го пробвам на живо, Nokia Lumia 1520 също е с приблизително еднакви размери с iPhone 6 plus.

Severus от Англия с Еконт ли поръча?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Германия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 6 - 129 гр

iPhone 6 Plus - 172 гр

Вече клоня към малкия. Е*ал съм ти екстрите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И двата поръчах, но ще откажа единия. Калъфът също беше импулсен избор, сега като се замисля 100 лв хич не си заслужават. Просто исках да си резервирам опции. Най-бързо заминаха 6+ 64gb и 128gb. След това 6 64gb silver.

Бях се навил на 6+, но след като си го разпечатах и изрязах в реален размер с този шаблон леко се поотказах. Мамка им на Епъл, толкова ли не можаха като с iPad-ите да предложат един и същи продукт, но с различен размер на дисплея?! Резолюцията и батерията са основните предимства на 6+, таз стабилизация не е от особено значение.. Повече време ще трябва и да го чакам, така че най-вероятно него ще откажа...

Ето шаблон и за 6, ако някой иска да си разпечата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще чакам щатски. Пък и още не съм решил кой да бъде... Не е лесно да имаш избор ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се мтел да имат 64 гибабайтовата шестица...

Почвам да притискам акаунт мениджъра :)

Съвсем скоро реших да местя фирмените карти при тях в края на септември ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Големият туч ще носи радост 1-2 седмици. После ще е досадно носенето му и ежедневната употреба. Това си е по-скоро фаблет. За работа с една ръка не е удобен, а и ще къса джобове :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След не много дълъг размисъл, относно размера и удобството при ползване , а и за да успея да хвана първата вълна с изпращане на 19.09. се спрях на iPhone 6 128 GB сив . Поръчах го от Германия от онлайн магазина на Apple.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не доставят до България! Аз поръчах на адрес в Германия и ще ми го донесат като пътуват към Бг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В резервацията да си вземеш телефон на 19 директно от магазина (в случая за Англия) пише:

r2_col1_ttl_2x.png

r2_col2_ttl_2x.png

r2_col3_ttl_2x.png You’ll need a valid UK bank card to verify your address and set up a direct debit. Make sure you bring along your UK driving licence or a valid UK or international passport. If you’re upgrading from another iPhone, remember to back up your data to your computer or iCloud. You’ll also want to take note of your Apple ID. We can even give you credit for your old iPhone towards the purchase of a new one.

Същото го има и за възможността да ти настроят телефона на място.

Някой знае ли дали трябва да си Английски гражданин специално за резервацията на 19-и?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото хора - толкова мнения за дизайна :D

Часовника мен с нищо не ме впечатлява, имах първия SmartWatch на Sony и да, телефона ти е в джоба, ти си четеш съобщенията на ръката :) Относно това с музиката, по-скоро само ще я управляваш от часовника като play/pause/stop а самата музика ти е на лаптопа или в телефона.

Нещо друго на мен ми е много интересно, представиха Apple Pay. Когато чуеш онлайн разплащания първото нещо, което ти изскача в главата е сигурност. Само преди седмица някой показа колко е несигурен iCloud... Много странно ми се вижда това съвпадение и ако има някаква конспирация то е, че някой е знаел за Apple Play и предварително беше нанесен сериозен удар срещу сигурността и доколо изобщо я има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...