Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

"Бихме искали да Ви кажем повече..." - специално събитие от Apple 09.09.2014


Alxx®

Recommended Posts

Моя тел винаги е с екрана надолу!Пусната LED при нотификации в комбинация с Aloud и толкоз!Да съм спокоен значи за камерата;))))

Ползваш ли скриин протектор?

С този извития екран, протектора ще е като на Galaxy S3. Няма да покрива цялото стъкло. 3-4 мм. от края на стъклото ще остане непокрито. :rolleyes:

Редактирано от ruil4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 700
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    60

  • Alxx®

    53

  • algor

    51

  • dedil

    26

Абсолютно си прав kaizer. Даже мебели в къщата е нямал години наред понеже все не можел да си избери.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен от представянето, не мога да кажа същото за продуктите. Бях се нагласил да си взема нещо ама то няма какво, телефон с телескоп отзад и визия на някакво галакси няма как да ми привлече вниманието. И размерите андроидски, никакви съществени хардуерни промени, освен в камерата. Часовник, който в България ще можеш да му използваш минимална част от функциите и за това дадеш поне 350 $, тука ще струва колкото компютър. За мен се изложиха много, ама много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не схващам наистина крайните мнения за нещо толкова субективно като дизайна. За един е добър, за друг - не. Епъл просто го правят да се хареса на максимално много хора. Сигурен съм, че ако не ги бяха променили щяхте да оревете форума, че не са направили нищо ново.

Освен това наистина не помня да е излязъл нов модел и да не е имало приказки, че е разочарование или бягане от линията. За четворките пък познавам хора дето много дълго време отказваха да го приемат.

Пипнете го, усетете го пък тогава да слагаме такива крайни определения, които само Самсунг заслужават :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай "Харесва ми", ако мислиш, че iPhone 4 има най-добрия дизайн до сега! :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

=OFF Topic=

Честно казано, ако не беше стъклен отзад, щях наистина да ти дам "Харесва ми", защото определено с изключение на задното стъкло е един много красив телефон. На мен лично и 5S много ми харесва като дизайн, особено с подобренията като анодизация и цвят спрямо 5-цата.

=OFF Topic=

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Исках да кажа, че на мен лично 6 ми харесва. Камерата ме притеснява, но нали някой написа, че била здрава. Пък и ако е сапфир, няма да е проблем може би.

А 4.7 инчовия има ли жеста със смъкването на иконите, че още не съм гледал цялото представяне?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от newabv
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сапфира е вторият по твърдост кристал на земята, така че покритието на камерата няма да се надраска, като се оставя телефона по гръб върху маса. Стъклото на часовника също е сапфир, което според мен е много добро решене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля да пусна една голяма златна баница на преордер, за октомври да е при мен... Както и да го мисля, голямото си е голямо :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със и без стъкло, 4-ката си остава на първо място до сега,като дизайн,поне за мен. А 6-тицата, както се казва,"око да види,ръка да пипне "..,остана да я "пипна" и тогава ще кажа ;).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли кога почват преордърите за UK стора? Говори се, че в 12:01 АМ Pacific time ще започнат навсякъде, което ще рече 10 ч. сутринта в България, нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледах повторението на представянето и в един момент ти се струва, че Джобс пак е умрял и го жалеят. Липсва им човек да води подобни представяния, както и фирмата, но това друга тема.

Клипа в началото мъка, нещо като в корейско китайски стил и нито част от него не напомня за Apple.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли кога почват преордърите за UK стора? Говори се, че в 12:01 АМ Pacific time ще започнат навсякъде, което ще рече 10 ч. сутринта в България, нали?

Това пише в сайта:

hero_iphone6_before_preorder.png

Pre-order iPhone 6 and have it shipped to you for free, or reserve for pickup in store. You can also buy at the Apple Retail Store from 8:00 am on 19 September.*

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Т.е., не пише :smile:

Миналата година почнаха в 10 ч. сутринта наше време, сега се говори за същото. Много е важно да се направи поръчката секунди след пускането, иначе те забавят за втората вълна доставки. Знам от опит, защото щях да ползвам тъпото приложение на Епъл за пазаруване, когато излезе 5s, а то не ми даде да направя преордър и докато вляза през Сафари на айпада и направя поръчката, бяха минали няколко минути, което ми костваше 1-2 седмици по-късна доставка.

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз като един фен на часовници.....не разбрах как ще се свързва с iPhone часовника....пишеше че може да работи автономно...значи ли че има сим...или тези неща не са изтекли още?

По въпроса относно името на часовника.....скоро четох, че Swatch имат/ще имат модел който се казва iSwatch, и са имали някакви разногласия за името с Епъл.

Аз лично нямам мнение за новите телефони. В даден момент ще се наложи да харесам най-малкия модел за момента :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предположение или техническа информация?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Името е apple watch. А колкото до детайлите - много от тях са неизвестни. живот на батерията? Не се знае, днес излезе информация, че ще е един ден. А това, че постоянно ще има връзка с телефона чрез bluetooth означава, че и батерията на телефона ще заминава по-бързо.

Редактирано от carrot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предположение или техническа информация?

Казаха го на евънта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А дали името apple watch не ни води към нова тенденция за смяна на "i" с "apple"? Защо следващите модели да не се казват apple phone и apple pad например.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам гледам и все немога да повярвам, че това е истина...телефоните са OK, но като ги погледна отзад ?!?!?epic fail.?!...все едно гледам някаква китайска реплика...нещо недовършен ми се вижда...

Хубавото е че вече има размери за всеки вкус...

Някой попита за жеста при 4,7, отговорът е да.

Редактирано от Fakoni
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съдейки по iPod 5цата си - и тя е с изпъкнала камера отзад, оставям го по гръб, ту с кейс, ту без ... камерата, нито лайсната около нея не са мръднали, нито няквки следи имат ... така че да се диша ;)

друг е въпроса, че ако трябва да се сравнява едно и също по сила изтърване - между iphone 5ца и сегашните, които са като ipod 5ца ... последствията за сегашните, ще бъдат определено по-по-.... много грозна картинка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Името е apple watch. А колкото до детайлите - много от тях са неизвестни. живот на батерията? Не се знае, днес излезе информация, че ще е един ден. А това, че постоянно ще има връзка с телефона чрез bluetooth означава, че и батерията на телефона ще заминава по-бързо.

Няма да е през bluetooth - казаха няколко пъти,че са измислили нов начин за комуникация между часовника и телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да хвърля и "моите 20 стотинки".

Хич, ама хич не се съобразявайте с тях, просто да си помрънкам. :smile:

Гледах вчера представянето (на полуработещи стриймове, из нета и къде ли не) и честно казано не се почуствах, как да го кажа - въодушевен?

Досега при всяко ново представяне, спонтанно в мен изникваше мисълта "Искам този телефон!". Сега нямаше дори и бледи напъни.

Държа да отбележа, че това е на базата на личните ми критерии и няма да коментирам дизайн, кое колко е изпъкнало и защо. Не съм направил до днес нещо по-добро от тях, че да им бъда коректив все пак.

Причините, поради които не ме грабнаха новите апарати са няколко:

1. Големият екран е плюс при сериозна работа (цъкане на игрички тоже) през телефона, но аз лично не искам да говоря през таблет, фаблет, фафлет или както там го нарекат. Нося апаратите си в джоба на дънките, приех 5-цата с леки предубеждения, а сега съм сигурен, че е максималният размер телефон, който бих искал. Да, размерът има значение, но " тия 20-те сантиметра" на 5-цата са моят максимум, поне засега.

2. Винаги ме е радвал бутона отгоре на апарата и съм го намирал за удобен. Предполагам тънката идея на мениджмънта е новите апарати да бъдат по-френдли и привлекателни за андроид потребителите. Е, мен ме загубиха в това отношение. Приятното чувство да цъкнеш два пъти и да биеш "заето" още в джоба е загубено завинаги.

3. Споменах дизайна, който вероятно за някой е страхотен. Е, не е "моят тип" - онзи с изчистените форми, елегантните линии и силует, който не може да бъде сбъркан. Да, iPhone не е бижу за украшение (тук не броя кифлите и псевдобаровците), но пък аз съм на принципа, че за да си купя нещо, трябва да "ме кефи".

Засега съм твърдо убеден, че за хора като мен вариантите не са много. Или затваряме очите, преглъщаме и свикваме като с всяко ново нещо или си търкаляме "петиците", а за разкош бодваме по едно часовниче.

Като казах часовник - намирам го за велика "играчка", красива, елегантна, вероятно сериозно барната и... до тук. Подозирам, че в Българи са малцина тези, които ще използват пълния потенциал на iPhone+часовник, а за 99.9% това ще е просто новата "екстра" (веднага след климатика и гюрука). Вярно е, че съм дърт, но пък предпочитам да цъкам на разумен екран (разбирайте четворка, петица) - било документи, мейл кореспонденция, фейсбук и т.н. Да се дзверя на часовника, докато телефона ми е в джоба? Малко вероятно...

И за да не бъде всичко негативно - със сигурност 6-цата превъзхожда като технологии и поведени всички досегашни апарати на Apple. Адмирации за напредъка и искрени съжаления за безличността на "новото поколение iPhone". Преди всички копираха от Apple, а сега iPhone 6+ прилича на реплика на репликата (елате ми повече).

Весела вечер и успех на най-нетърпеливите в посока сдобиването им с новите апарати на Apple.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...