Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

"Бихме искали да Ви кажем повече..." - специално събитие от Apple 09.09.2014


Alxx®

Recommended Posts

Загубиха ме с тия размери. Оставам с 5s, докато не издъхне после ще му мисля :) Но пък часовникът е много красотен - страаашно бижу!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 700
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    60

  • Alxx®

    53

  • algor

    51

  • dedil

    26

Честити цени!

От 539 до 789 паунда, като най скъпата е за 6 плюс 128 гигабайта.

http://store.apple.com/uk/buy-iphone/iphone6

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

539 паунда едва догонва инфлацията. Мисля, не е за оплакване.

Каква ръка? arm11 със сигурност ще може с една, ама аз... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Определено няма да си закупя 6-цата,мисля че в 5S има адски много хляб :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Часовника наистина изглежда страхотно. Е, и цената му е малко страховита, но догодина ще мисля дали да си го купя. :)

iPhone 6 изглежда много по-добре отколкото изтеклите макети, въпреки, че е 1:1. Може би това е ефекта на презентацията. ;)

Засега смятам да си карам с 5s.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

e

Редактирано от wabbittPG
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Определено няма да си закупя 6-цата,мисля че в 5S има адски много хляб :smile:

Хляб има, салам няма...

Редактирано от baronbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тегля, но е мнооооооооооого бавно. Не искам да предполагам колко милиона са се закачили на клона.

P.S. Време е да се добави iOS 8 в настройките на профила. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ме светне накратко с какво 6 плюс е по-добър от 6 (не говоря за размера)?

Камерата е по-добра откъм резолюция, дисплея също е по-добър...батерията предполагам, но не виждам никъде параметри...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За всеки влак си има пътници . :) Аз смятам да си взема един iЧасовник .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В САЩ 64 за + е около 1300 лв... Не е зле а и за два часовникс ще се бръквам ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цената на 6-ца 64GB вече e с 10 лири по-малко, отколкото беше 5s 32GB.

От iPhone-ите и аз не съм много очарован. Големият топуз ме блазни с full hd дисплея, а и е единственият iPhone с оптична стабилизация. "Малкият" пък идва перфектен като размер - малко по-голям от 5s. Очаквах поне 4К видео или малко да вдигнат пикселите на камерата, ама явно ще ги видим в 6s и 6s+.. Нищо не се каза и за водоустойчивост, сапфирени стъкла и други подобни. Малко тъпичко ми се видя името iPhone 6 Plus. :)

По-интересната част на презентацията беше за часовника. Епъл ще направят фурор с това. Цената е доста, ама доста завишена, но съм сигурен, че ще е голям бум.

Стриймът беше под всякаква критика, точно в 9 ч. нещо ми запецна и по едно време гледам хората се разотиват от залата и помислих, че е свършила презентацията :D А то се бъгнало и показвало началото. Добре, че погледнах темата във форума, че да видя часовника :) След това 30-40 мин нямаше проблеми с гледането, но като цяло тотално се омазаха и всичко идваше (освен от огромния трафик) от глупавото play from pause/play live...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тегля, но е мнооооооооооого бавно. Не искам да предполагам колко милиона са се закачили на клона.

P.S. Време е да се добави iOS 8 в настройките на профила. ;)

От къде да я свалим?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ме светне накратко с какво 6 плюс е по-добър от 6 (не говоря за размера)?

Камерата е по-добра откъм резолюция, дисплея също е по-добър...батерията предполагам, но не виждам никъде параметри...

Саше и цената :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дилемата е голяма - 4.7 или 5.5 :)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хахахаха

Това с цената беше точно в десетката!

хахаха :tooth: :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От къде да я свалим?

С платена регистрация съм. До няколко часа ще я пуснат навсякъде. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо да поздравя за отличното представяне на събитието във форума. Изключителните ни съфорумци отново се погрижиха да останем осведомени във всеки миг от събитието, искрени благодарности за желанието, търпението и старанието. Всичко това доведе до най-доброто представяне, както винаги е било. Успех момчета !

А сега по темата, iPhone 6/+ мен лично не ме трогна толкова, че да го купя. Съдя по това, което видях, и няма да се учудя като го видя на живо, и се запали онова чувство за собственост, че няма да го купя :). Харесва ми, но не чак толкова.

С iOS7 ни научиха (или поне мен), че "тънкото" е красиво. А сега с тези широки "ленти" на гърба на телефона, които със сигурност имат някакво приложение (с обхвата примерно :) ), на мен въобще не ми допадат, дори ме дразнят. Изпъкналата камера също не я харесвам. И това за мен са двете основни причини, за да не купя телефона. Глупави или не, мен ме дразнят.

Часовника изглежда много красив и уникален, метода за скролиране ми харесва много. Всичко е измислено готино и съвременно. Аз никъде не успях да видя къде е готиното лого на Apple ?

Споменаха нещо за батерията, така и нищо не се каза за нея, или аз не съм видял никъде?

Подозирам, че тук ще има нещо иновативно (в батерията). Не видях нито грамове нито размери, нищо. Повече софт.

Аз ли изпускам нещо или не беше представено?

Технологията NFC за разплащане също е готина, андройд знам, че я има отдавна но не знам как работи, справя ли се успешно, изобщо приложима ли е специално в БГ (може отговор от запознатите и на ЛС)?

Как са защитени нашите карти ако някои вземе/открадне телефона, може ли пак само да го доближава до у-вото и да разплаща?

Като цяло събитието ми се стори много прибързано. Но пък я имаше тръпката и очакването след всяко ръкомахане на Кук, какво ли ще покаже :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дилемата е голяма - 4.7 или 5.5 :smile:))

7 месеца чакам по-големия екран и продължавам да казвам, че идеалния размер е 4,7 до 5 инча.

В същото време гледам по-добрите характеристики на 6 плюс и...

А бе огромен е, ебаси!

LG G3 ми е огромен, а плюса е по-голям като размери.

Уфффф...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6+ e по-добър с: дисплей - full HD и по-голяма гъстота - 401ppi, оптична стабилизация на камерата и по-добра батерия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...