Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

"Бихме искали да Ви кажем повече..." - специално събитие от Apple 09.09.2014


Alxx®

Recommended Posts

Вие както си решите.... но аз mmj и mihov ( и boss-a alxx ама то - отделно), ако ги срещна някога ,някъде, ще си ги почерпя с най-голямо удоволствие (щото ви говореха, има, няма две години за големи екрани - а вие.... си им предлагахте лекари, хапчета, напускане на форума....) и сега чета как време вече било за по-голям екран, че било по-удобно за работа (word, excel..., video...), 5.5 било голямо, ама като има батерия - ще се свикне.... come on... големи сте - не обяснявайте "ма т'ва голямо било различно, по-удобно"... хората си го казаха. (точка) Вие не го разбрахте - трябваше event-a да ви го обясни...

П.п. Аз чакам да се появи 4,7" + оферта за смяна и се мятам.

П.п. 2. Щръкналата камера я има отдавна - iPod Touch 5 - изглежда cool, не пречи и не се троши, както се очаква...

П.п. 3. Часовникът май не е за мен (young & lasy + €€€).

Никой не е длъжен да обмисля / се сърди на мнението ми...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 700
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    60

  • Alxx®

    53

  • algor

    51

  • dedil

    26

Цени за Германия на ФО:

iPhone 6: 16 GB - 699 Eur, 64 GB - 799 Eur, 128 GB - 899 Eur

iPhone 6+: 16 GB - 799 Eur, 64 GB - 899 Eur, 128 GB - 999 Eur

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Марианката, това, че не харесваме постоянното тролене, не означава, че не харесваме еди к'во си друго ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко над 1500 лв. за 64 GB iPhone 6 ми звучи съвсем нормално като цена.

Май няма да се продават много 16GB при тази разлика от 200 лв. Между 16-ката и 64-ката.

Честно казано плюса ми големее на мен,но все пак ръката ми е малка.

Относно часовника - ако е с достатъчно издръжлива батерия ще се купува.

Хареса ми дизайна,каишките са супер-остана да се види на живо след нова година.

Ще ми е доста интересно какви приложения ще пуснат за него.

Би трябвало да има определена памет,но никой нищо не каза...

Някой видя ли начин за връзване към компа и какъв е този нов и революционен начин за свързване на часовника с телефона?

П.П.

Apple много се изложиха с stream-a,но пък Веско се справи чудесно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И нещо друго ми прави впечатление. Мрънкат и псуват тези с андроид и тези, които са виждали шестицата само на картинка. Досега не съм прочел негативен отзив от човек пипнал го на живо. Всички, които са го разцъквали са единодушни, че много добре стои в ръката, много приятно закръглени ръбове, много стилен и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има. iPhone се казва.

LP- то на U2 е безплатно и налично за сваляне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продавам Галакси Ноут 3 или бартер за iPhone 6+ ........Адашче майтап, бре.......гле'й сега колко такива обяви ще цъфнат.....:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Часовника дори на снимка избива рибата! На живо, мисля ще е убийствен. Със сигурност ще си купя, но... следващото издание. Като нов продукт, сигурно ще има доста кусури за доизпипване. Определено е страхотен аксесоар, а връзката с телефона е положително допълнение към него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

+1

Стив никога нямаше да допусне тази издатина на камерата. Мен толкова ме дразни че чак мисля сбъркаха в дизайна и в 6S няма да я има.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Долният ръб на тази изпъкнала камера ще се надере много бързо, затова ще трябва задължително да се ползва заден гръб. Някой силиконов по-дебел и тънкия корпус заминава пак, колкото щеше да е ако бяха го направили със скрита/ прибрана камера!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как пък си толкова сигурен?

Всичко е до това как си служиш с телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко сравнение между 6 и 6 Plus.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно е как хората менят мнението си :) Една голяма част от хейта върху Samsung, HTC и еtc. беше върху основата на големите дисплеи, какви табли били, дъски за рязане и прочие. Сега Apple пуснаха 5.5 инча и голяма част от Вас се спират на 5.5 инчовия вариант.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз "хейт" срещу HTC не съм чел в този форум. Нито пък виждам някой да харесва 5,5 сега, а преди да е "хейтил". Харесват го хора, които и преди си искаха голям екран или неутралните потребители.

Преди да изказваш категорични мнения и да правиш генерализации за другите, поне се научи да говориш/пишеш на български.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе, ще ставаме сервитьори, то се е видяло :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много съм доволен от новите продукти, черния модел е убийствен, за разлика от сивия и златния, които според мен изглеждат супер грозно, а тъкмо бях решил следващият ми ипХОн да е бял, но уви...

Дори няма да се замислям за 5.5 инчовия, хора, прекалено е, голяма част от потребителите на iPhone са такива именно заради практичността на устройствата и не мисля, че имахме нужда чак от такива размери, но пък явно по този начин искат да достигнат до друга таргет група.

4,7 инчовия е добре, HTC One ползвах и си беше съвсем удобен и се работеше лесно.

Часовника също много ми хареса, но цената е висока.

Като цяло сега съм много по-доволен отколкото бях през 2012 при представянето на iPhone 5.

Започвам да спестявам от закуски и по Коледа ще гледам да се оборудвам с един черен, малък (спрямо големия :D ) красавец.

П.С - Продавам бъбрек, заинтересованите да пишат ЛС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видеото, което Apple иска да забравим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Долният ръб на тази изпъкнала камера ще се надере много бързо, затова ще трябва задължително да се ползва заден гръб. Някой силиконов по-дебел и тънкия корпус заминава пак, колкото щеше да е ако бяха го направили със скрита/ прибрана камера!

То и без това трябва кейс, за да се скрие ужасно грозния гръб. Тези линий все едно ги е правил някой студент по дизайн в първи курс. Аз съм тотално разочарован от дизайна на iPhone 6, както и от дизайна на apple watch... много грозна история. Лично за мен винаги дизайна е бил водещ пред това вътре... явно и сега ще трябва да си търся красив кейс. За 5s намерих, ще видим за 6, как стоят нещата :smile:

Всичко след iPhone 4/4s е единствено разраваляне на красивия телефон! Дори самсуншит пуснаха копие на iPhone 4, а Епъл тръгнаха по пътя на пошлостта и грозотията. Джонито му е време за пенсия. Лично мнение, не искам да ви ангажирам с него, но пак казвам, много съм разочарован.

Редактирано от kaizera
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво толкова не му харесвате на телефона. За мен и двата телефона са супер (типично за епъл)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е, че дизайна на новия iPhone е еволюционно обоснован, красив, изчистен, с плавни линии и като цялостен продукт е напълно хармоничен. Нищо не се натрапва (освен, може би леката изпъкналост на камерата). По-красив апарат, с качествени материали и прецизност на изработката няма на пазара. Пак казвам, това е мое мнение. Остава дилемата за мен, по-големия или по- малкия... Аз като голям любител на часовниците сигурно няма да пропусна и Apple Watch ;) Стоманения с бяла или черна каишка, или със стоманената верига ще стои убийствено добре. За мен Сър Айви продължава да се доказва като един от най-добрите индустриални дизайнери днес. Нямам идея какво сте очаквали, но това, което представиха вчера е напълно закономерно, добре премислено и изпълнено с нужния перфекционизъм - запазена марка на Епъл, която другите така и не могат да достигнат. Това продава продуктите им успешно толкова години вече, както и перфектно работещата симбиоза между хардуер и софтуер плюс богатата екосистема от приложения и армията от разработчици, подкрепящи продуктите им. Лично аз съм доволен от видяното вчера и не съм ни най-малко разочарован, даже напротив.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно е рано, но има ли някакви слухове кой ще го продава в БГ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...