Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

"Бихме искали да Ви кажем повече..." - специално събитие от Apple 09.09.2014


Alxx®

Recommended Posts

5.5 - реших.

Поздравления, Веско!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 700
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    60

  • Alxx®

    53

  • algor

    51

  • dedil

    26

Адаш, по-добрата батерия (като параметри) на по-големия екран е относително понятие.

Като капацитет е ясно, но в бойни условия ще се види как е, а това е истината, знаем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за отличното представяне на събитието във форума,чудесна работа момчета!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахах Представям си наша следваща сбирка след 2-3 месеци и всеки влачи огромен 5.5 туч и тук-таме някакви с по-малки андроид телефончета ни се подиграват на подносите :smile:)) Като изкривена реалност. Епъл залитнаха от единия в другия край. iPhone7 ще е с 4.5" и 4.9" екран :smile:

Адаш, гледах в gsmarena часове стендбай, разговори и т.н. Стига посочените данни да са верни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих казъл, че най-вероятно ще дадат крачка назад с екраните следващия път. Поне 5.5 със сигурност ще се намали. Леко се губи идеята от мини пада :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитаха се да няправят иновация с часовника , не е революционен а и му трябва айфон за да работи на макс. Трябваше да го забавят малко но да го направят да мери кръвно да има гсм функция да следи кръвни показате ли хаххаха е с последното се изхвърлих , но все пак трябваше да впечатлят , както с първия айфон- the best of the best.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1080x1920 зле ли ви е?

Хубавото на 4.7 е, че пада под 7 мм, което го прави най-тънкия.

Може би прибързах с коментара за избор по-горе. Най-добре ще е да се пипнат двата модела и тогава да се реши.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичът казва, че много добре стои в ръката му :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Веско ти си машина брат! В Епъл трябва да те вземат да им покажеш как се отразява събитие!

От толкова бързане, един стрийм като хората не пуснаха. По едно време и на китайски ми говориха, за малко да пожълтея.

Телефоните ми харесаха доста, остава да реша размера и да пиша на дядо коледа...дано чуе :)

Часовникът е наистина уникален и е това, което две години останалите не успяха да направят, нооо, 350 $ е бая пара, поне за мен де и бих се въздържал за момента. Вярно, че и толкова струва един обикновен часовник над средната класа.

Всичко си опира както винаги до вкус и възможности.

В момента само си представям как се гърчат от paypal :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Генерале, съгласен съм, че избора ще се определи в момента, в който хвана двата модела в ръката си, но ако само това е критерия от сега казвам, че 4,7 инча е перфектния избор.

Но...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един доста голям + за "плюса" е доста по-добрият живот на батерията. Сравнете сами:

d179a35dc9dab904.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само обърнете внимание, че плюса е по-голям от ноут 3, а той е 5,7 инча :tooth:

Ще е ненормална баница.

Не съм много съгласен.

Дължината е "в полза" на Плюс-а със 7 милиметра повече, но пък ширината е с 2 милиметра по-малка и дебелината е с милиметър по-малка.

Не мисля, че тези 7 милиметра са "ненормална баница" откъм дължината, защото за мен ширината е по-важна и как ще стои в ръката ми.

В едната ми ръка, а не в двете - това го подчертавам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който набляга на игрички и филмчета - да се мята на 6+. Другите на 6 :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мдам, ширината е доста по-важна, но все пак не е яко и да си носим дистанционни по джобовете..

Логиката ме кара да се насочвам към 4.7", а изкушението към 5.5" :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говори за себе си. Аз кейсове не ползвам вече. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който набляга на игрички и филмчета - да се мята на 6+. Другите на 6 :smile:

Тъпото е, че аз предимно работно си ползвам телефона и се сещаш колко по-добре стои един отворен ексел (и уърдовски договор, примерно) в 6 плюс...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Особенно Landscape-чето. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се включа.

Браво за отразяването.

Телефоните са страхотни. Честно казано за първи път от 2 поколения насам съм със смесени чувства. До сега винаги съм бил негативно настроен от самото начало.

По-големия телефон ще убие продажбите на ipad 7 инча.

Часовкника е прекалено голям кич.Тъча ми се струва малко функционален, да всички знаехме, че ще го има но на тези малки размери е неприложим, освен ако не си с детски пръсти. Това сири ще ни говори от всякъде. Не знам как ще се справят с микрофонията която ще се получава.

Редактирано от eek
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега вече размера 5.5 е перфектният за телефон, нали? :tooth:

Що пишеш глупости само да се заяждаш?!?!

Хардуера на 5,5 инча е перфектен и не виждам някой да е казал, че размера му е супер.

Като ще давам една шапка пари искам прецизност и перфекционизъм и затова водим дискусия, а перфектността на 6 Плюс може да ме накара да направя компромис с големината.

Това може да го направи само Apple, да ти го напомням ли?

Споровете за Андроид и инчове са в друга тема и в раздела 18+.

Научи се каква е разликата между дискусия и спор - ще ти е полезно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко месеца никой не знаеше как ще изглеждат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И к'во стана сега... нямаше да е над 4" ааа?

Леле колко бира има да ме черпавате :)

Вече говорих с един приятел в САЩ за 5.5" версия, най-вероятно ще е ФЗ, може ли да си платя за отключване и да го ползвам с българска сим карта?

ПП. Нито гледах представянето нито нищо, видях само едно... 5.5" това е важното, другото си е т@ш@к

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че не си прав. Много от това което показаха се знаеше отдавна. Явно от както Кук е на поста сигурността не е силната страна на апъл

Редактирано от eek
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...