Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

"Бихме искали да Ви кажем повече..." - специално събитие от Apple 09.09.2014


Alxx®

Recommended Posts

Не ми харесва издадената камера. Другото е супер. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 700
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    60

  • Alxx®

    53

  • algor

    51

  • dedil

    26

Между другото трябва да се отбележи нещо много важно: Когато ейпъл решът може да няма никаква информация за предстоящо устройство. Доказателството е apple watch. Как никъде никой не пусна снимка която да се доближава до реалния размер и вид. Просто може да има информация, а може и да няма. Въпрос на маркетинг ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И к'во стана сега... нямаше да е над 4" ааа?

Леле колко бира има да ме черпавате :smile:

Вече говорих с един приятел в САЩ за 5.5" версия, най-вероятно ще е ФЗ, може ли да си платя за отключване и да го ползвам с българска сим карта?

ПП. Нито гледах представянето нито нищо, видях само едно... 5.5" това е важното, другото си е т@ш@к

Тъкмо си мислех,че си емигрирал някъде без нет :tooth: ,айде сега давай.....в поредната тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

WULAS, изтрих ти видеото, защото тук е даден същия линк.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми харесва издадената камера. Другото е супер. :)

+1

Стив никога нямаше да допусне тази издатина на камерата. Мен толкова ме дразни че чак мисля сбъркаха в дизайна и в 6S няма да я има.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Верно ли няма да има вече iPod Classic ? След напускането на Джобс тази компания върви яко надолу.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

… Много от това което показаха се знаеше отдавна. Явно от както Кук е на поста сигурността не е силната страна на апъл

или търсен ефект. Аз мисля, че "подгряха" тълпата, че да свикне с това, което ще се предлага. Доста е "стресиращ" дизайна, помислете само, как ли щеше да реагира публиката на това, което показаха. Според мен именно дизайна е крачка настрани, не казвам назад… просто е различен от всичко, което имаме от Apple. Лично аз не мога да го приема… за сега! Когато го видя наживо и го почувствам в ръката си ще кажа мнението си отново. По повод размера мнението ми няма начин да се промени!

:crushed:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нарушена т.1.9

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щеше да ги има разбира се- пазара го изисква но може би една идея по малки и с друг дизайн. Може би 4.5 и 5.2 или 5.3

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Викторе, я, развий(развинти) се по темата?

Аз, няма да си променя мнението. За мен и 5 е компромис. Проблемът обаче е, че един ден ще трябва и аз да се ъпгрейдна и понеже е очевадно, че няма да е друга марка, сигурно ще се "радвам" на 4.7".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айфонмен, дай да ти сменя ника, моля ти се?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз за сефте останах със смесени и даже объркани чувства ... хем, като размер 4.7 е перфектен, хем обаче

батерията на 6+ ме блазни мноооооого много, а 5.5 ми се струват пък прекалени,

та чак и срам, мисля че може да ми докара, като го лепна на ухото си ....... Тези ленти отзад и изпълналата камера, която явно няма как да я 'приберат', само и само, да се похвалят, че телефона им е еди колко си мм, пфффт ... тези двете много дразнят. В крайна сметка, май докато не се усети в ръката и види на живо, отделно, дали може да се и ползва с една ръка, без да си чекна пръстите като желиран, не може да се реши... но тази батерия на 6+.....

Часовника е голяма издънка, всячески. Представянето и поведението на Кук и компания, броудкаста, дум-дум рекламата на новите телефони, прикриването и 'пропускането' на параметри (мощност на батериите на iPhone-ите и часовника им; Yosemite) и изобщо нивото, поне за мен, нещо са спаднали, и де да беше Стив тук, лека му пръст ://

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не беше разликата в батерията и резолюцията, никой нямаше да купува 5.5". Абсолютно безумие е това и не му схващам логиката. Ако бяха пуснали 4.7"-5.0" с 1920x1080 и добра батерия, нямаше да имат нужда от 2 модела и диверсификация на производството, а всички потребители щяха да са щастливи и да не се чудят какво да вземат. Изключителна маркетингова издънка, присъща за азиатска компания, а не за Епъл. Личи си, че го няма двигателя вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За изпъкналата камера и линиите отзад, ви предложиха решение!

Силиконов кейс с със различни цветове. ;)

Негатива е за Нас, не позващите кейсове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айфонмен, дай да ти сменя ника, моля ти се?

Да те попитам, ти от кога стана фен на Apple!? Ако желаеш не ми отговоряй. 4 години? 5-15 ? Още един въпрос, ако е възможно, как ти се струва един телефон да изравни цената на един компютър и говоря за Apple продукт. Мен лично не ми се струва нормално.

Ти използва ли iPod, радва ли се със всеки нов модел iPod? Според теб е нормално да премахнат iPod Classic? Водя се по думите на колегата и ако не е вярно се извинявам. И на въпросът ми, сега трябва ли да вади човек 1000€ от джоб, че да слуша 100GB музика?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не виждам проблем. В момента има 4", 4.7" и 5.5". Имаме разнообразие, а преди точно това липсваше. Много хора минаха на андроид, за да разполагат с по-голям екран.

Моят избор е направен. Черна 4.7" - 64ГБ, с черен кожен кейс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Времената се менят. Пазарът също. Ако не ти харесва нещо си свободен да си кажеш мнението.

Но изказвания от типа "тая компания потъва" без да даваш каквато и да било обосновка освен личните си проблеми, просто не е на място. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Моят избор е направен. Черна 4.7" - 64ГБ."

Взе ми думите от устата. След дълго четене и преценяване, това е! Иначе погледнато - 200 лв отгоре за по-добра батерия, оптична стабилизация и по-голям дисплей (изключвайки негативните му страни) е поносимо, но удобството преди всичко!

Що се касае до часовника. Първо, мисля си, че не е влязъл в масово производство и затова няма лийкове за него. Това сочи и очаквания релийз догодина. Едва ли Епъл подготвят тълпата за променения дизайн на iPhone. Просто вече е невъзможно да се опази тайнствеността около един продукт след като по него работят хиляди хора по фабриките в Китай, седмици (а може би и месеци) преди анонса.

За някои този часовник е глупост, но за повечето май не е... И Епъл много хитро изложиха нещата за кой се отнася този продукт. Сигурен съм, че почти всеки може да намери себе си в изложените образи. Спестиха нещата по батерията, което е доста съществена част, но има време. Мен лично цената ме спира за момента (щом е 350$ в САЩ, тук ще е 350 евро) и може да изчакам следващата генерация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple скоро ще го качат в YouTube канала си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами, да ти кажа, че на 12 съм ползвал Apple II(преди 28 години), ама чак фен...фен им станах като видях навремето първия "бюджетен" Macintosh LLC, такъв след години ми подари един пич и сега си го пазя. Работи. iPod съм имал само Nano и си го ползвах до скоро, ама както ти казаха в предния пост - времената се менят. И, не, няма да дам 1000 евро, а най - вероятно малко над 1000лв и няма да слушам само музика. Ти затова ли си купи 5S? Аз съм човек със скромни приходи, но ще цитирам англичаните: "не съм богат, да купувам евтини неща". Най - изгодно до момента ми излиза да ползвам Епъл.

П.П. iPod Classic си отиде най - вече заради цената на "прекрасния" 1,8" хард диск в него, както и факта, че добрата техника един ден става част от историята, защото концепцията й остарява. Влизаме мощно в ерата на музикалния стрийминг и iPod-ът няма място в нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво щастливец си бил да играеш на Apple II преди толкова време. Аз пипах правеца, но пък им четях всичките книги издадени на български разбира се, Pascal ли беше, после DOS, който го учихме доста етс. Мисля си, че ако си бил запален по компютри няма как да не си фен на Apple след запознанството си със Apple II на тази ранна възраст, само разсъждение и мое мнение. Както и да е, добра компания с добри продукти, но след Тигъра нещо много не ми харесват новите им ОС, в което има пръст и смотаната платформа на Intel, но е факт.

Купих си 5s щот харесах тотално хардуера(разбирай го до последният чип включително добрата изработка и материали) на iPhone 5, а 5s е доста подобрен. Разбира се и музиката ми е част от покупката, важна.

Мен ми харесва концепцията на iPod Classic, но щом е остаряла нека я заменят, която замяна, доколкото знам я няма.

Разгледах темата, но не разбрах това има ли го и ако да подобна опция ще има ли и за iPhone 5s

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма такава опция на 5s. Доколкото разбрах е само при 6+.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...