Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

"Бихме искали да Ви кажем повече..." - специално събитие от Apple 09.09.2014


Alxx®

Recommended Posts

Апарати от Верайзън USA, платени кеш и купени без договор, работят без грижи с нашите мреж и са отключени.

Имайте предвид, че в устройството има карта и нямам идея дали при стартиране на апарата с тази карта няма да се заключи.

Шефката на офиса не знаеше, че има карта вътре и ми се кълнеше, че няма никакви карти и прочие.

Пиша тази информация от собствен опит, а не защото съм чул нещо от някъде.

Купувайте спокойно :-)

Много глупаво наистина от моя страна, мисля, че проблема дойде оттам, че бекъпа е от ios 7. Дано сега се оправят нещата...

Онзи ден 6-цата с пускането и се направи бакъп от облака и работи без грижи, макар също да е от 7-ца направен.

Сега ще пробвам и другия да му шибна директно бакъпа тоже от 7-ца и ще пиша после дали има грижи.

Едит: таман се зарадвах, че най-после ще мога да хвана в ръка 6+ и видях, че си от Стара Загора.

Егаси и късмета имам с желанието да видя големия събрат...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 700
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    60

  • Alxx®

    53

  • algor

    51

  • dedil

    26

Ми организирайте сериозна среща. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все пак всичко вече е наред и телефонът работи перфектно. Като цяло мога да кажа, че нямам никакъв с използването на 6+ с една ръка, все пак съм с големи ръце :) Дисплеят е просто невероятен. Единственото, което мога да отчета като неудобство е носенето - апаратът наистина е голям и следва евентуално да се носи във вътрешен джоб на палто, в чанта или в ръка, в джоб на панталони трудно мога да си го представя, още повече след като ни промиха мозъците с огъване :)

Редактирано от carrot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се върнат на мода калъфите за колана :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се върнат на мода калъфите за колана :smile:

Да, бе… ако си само с колан, а не и с тиранти ще ти паднат гащите със сигурност!

:zany:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казвал ли съм ви скоро какъв прекрасен апарат е iPhone 6, а? :cool:

пп. Стига сте ревали и обсъждали нещо, което не сте виждали, пипали и слагали в джоба.

Колкото и да ви е странно, около мен много крехки създания (жени, тоест) поръчват точно 6+.

Не говоря за женища по 132 килограма с обувки 47-ми номер, а по-скоро дребни, слаби и с малки ръце.

А, да - и всички рипат на 64 и 128 гигабайта, като на 90% от тях мотива е, че 16-ките ги пълнят със снимки на втория месец, а искат не да ги точат на компа, а винаги да са им под ръка (разбирай в телефона).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Женската лакомия, край няма! ;) Нали знаете мотото: Да не е къс, а да е дебел… Хахахахахах

Редактирано от baronbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми организирайте сериозна среща. :smile:

Ако довлечеш колегата с 6+ (може и да не е в багажник :tooth: ), аз нямам против в неделя по обяд да хапнем и да пием по бира/кафе някъде в Пловдив.

И за да не се разбираме погрешно: предпочитам колежка с 6+, ама като няма риба и рака е риба. :p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Саше, ако се домъкнете, но не тая неделя а другата, да кажем, ще пием по нещо :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изборите са тогава. Иначе съм "за" за една среща у Филибето ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, аз всякак съм за, а и преди време в темите за срещите казах неведнъж, че идеалното място за срещи е някъде по-към средата и Пловдив и В. Търново са идеални за целта.

А относно другата неделя съм ок, още повече още някой може да се е обзавел с 6+ и да ги изнасилваме групово.

Аз чакам една пратка да мине през мен утре или в неделя и ако се случи и има 6+ без да ме интересува направо го отварям за да го видя и не ме интересува хаха.

И ако ми се скарат, че не е трябвало да го отварям им давам там 1000 и няколко лева и го взимам, пък после ще мисля кой ще си оставя. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пък може и аз да го взема :) Търново ми е любимия град(след моя) с любимата ми кръчма :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 и 6+ са готини и много удобни и двата. 6+ не ми изглежда чак толкова голям. Камерата още ме дразни, линиите не са чак толкова зле като на снимките. Бутона за заключване ми е странен, понякога неволно натискам копчето за звука от другата страна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега Монро, имаш ли 6+?

Ако да имаш ли нещо против утре или когато кажеш и където ти е удобно само да мина да го погледна за 4 минути.

Ще съм ти адски благодарен, ако осъществим това мероприятие. :smile:

пп. Не се притеснявай да ми откажеш - в това няма нищо лошо и няма да ти се разсърдя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако съм, ще откажа :D По-скоро ще ви дам да си играете с... :):):)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова не те моля теб - мразя да ми отказват, баси. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакай, че нещо му изтървах посоката… Сашо, още за телефони ли говорите или… и аз мога да се включа?

:cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе няма значение за какво говорим, щото е важно само да се докОпам до една 6+ да я видя, че не знам що имам настъпващото усещане, че ще ми пасне идеално.

пп. Егаси как оспамихме хубавата тема.

Да видим до кога ще ни търпят и ще я забършат със засилка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че ще те разочаровам. Нямам нито 6 нито 6+, в Англия съм, и ги гледах в един стор и двата. Ако педята ти е 22+см ще ти пасне добре. Мен може би повече ме привлича от 6, защото рядко нося телефона си в джоб, в 80% от времето си е или на маса/бюро или на поставка я в кола я другаде. Камерата му е много готина, дисплея също е много добър. Опитах да го напъна леко и не усетих да поддава...

Ако не го държиш често в панталоните, може би 6+ е идеален. Но това са мнения от стора, не знам навън ако го нося как ще е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искаш ли да усетиш веднага как стои 6+ В ръката? Изтичай до някой нонстоп и си вземи един шоколад милка, махни му опаковката и ето ти iphone 6+. Само внимателно с тъчскрийна, че се огъва много бързо в ръката :) :)

Редактирано от carrot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че ще те разочаровам. Нямам нито 6 нито 6+, в Англия съм, и ги гледах в един стор и двата. Ако педята ти е 22+см ще ти пасне добре. Мен може би повече ме привлича от 6, защото рядко нося телефона си в джоб, в 80% от времето си е или на маса/бюро или на поставка я в кола я другаде. Камерата му е много готина, дисплея също е много добър. Опитах да го напъна леко и не усетих да поддава...

Ако не го държиш често в панталоните, може би 6+ е идеален. Но това са мнения от стора, не знам навън ако го нося как ще е.

Няма проблем, разбира се, а разочарованието ще го преживея благодарение на прекрасната ми 6-ца, която ми е в ръката. :cool:

Честно казано над 90% от времето и аз нося апарата в ръка, стои на маса/бюро, в колата в поставката за чаши и прочие.

Кожена чанта за документи също нося, а и костюма има вътрешен джоб, та от тази гледна точка съм ок.

Ще видим, все някъде ще се появи и ще ми падне. :biggrin:

пп. Благодаря ти все пак и поздрави на добрата, стара Англия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някого го интересува, и двата телефона издържат 10 секунди във вода и са доста издържливи.

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...