Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какъв калъф и screen protector ползвате?


B_A_D

Recommended Posts

Мдам, няма да си усложнявам живота излишно...

Между другото супер изглежда и твоят джам:)

Какъв е?

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мейд ин Чайна, а марката...няк'ва марка(не помня), но изпитана :) Бая народ си изпускаха телефоните и нито един не е спукал дисплей.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За 6ца някакъв стъклен да препоръчате? С извития дисплей ще стои по-гадно ми се струва, защото няма да стига докрая.

via Tapatalk

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iLoome Screenmate iPhone 6 / 6 Plus

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще си карам с лепенките, като си спомня как исках да махна един такъв джам на една камера от дисплея и като го повдифнах се цъфна и одра камерата, щях да се изям.....

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Специално тези протектори нямат този проблем. Един го огъвах кривих, усуквах, но ръбчета от стъкло не се появиха. Имат много добра защита в това отношение.

Е, сега разбира се, като го махаш няма да сецаш все едно отваряш вратата на Москвич зимата...

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой ако е зимал от китайците (алиекспреса) такъв джам да даде линк :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм с него,докато не ми омръзне. :)

AhFOio.jpgNKcpzk.jpg2IAIHe.jpg

Редактирано от 1n50mn1ac
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Амии скрен протектор стъклен а кейс RealTree otter box http://www.otterbox.com/iPhone-4-/-4S-Defender-Series-with-Realtree%C2%AE-Camo/77-25934,default,pd.html?start=6&q=realtree

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

купих си Element Case Sector 5 Black Ops още преди да си взема 5-цата...

когато наскоро ми се наложи да сменя батерията и трябваше да махна кейса, машинката беше като извадена от фабричната кутия- чистак бърсак нова!

самата изработка на кейса е прецизна до милимундел и няма никакви луфтове или потраквания (то за тази цена оставаше и да има) ;)

на външен вид напомня футуристично оръжие, защото задната част е изработена от Hogue Inc ( фирма занимаваща се с изработване на дръжки за ножки и патлаци) и е идеална когато цъкате игрички и ръцете са ви запотени- гаранция че няма да ви се изплъзне.

единственият недостатък е, че си взех и olloclip (ленс за макро и широкоъгълни снимки) и не мога да го ползвам, защото не е направен за изполване през бъмпер...

post-24049-1418041620,6753_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези темперирани стъкла биха ли предпазили 6-ца от цъфване на екрана при изпускане или са по скоро за анти-издраскване?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По - скоро не. Няма пълноразмерни и е по - добре як кейс да си вземеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като стана дума за стъклата, искам да споделя един интересен случай с колега от андроид форума. На ноута той имаше марково предпазно стъкло и една сутрин, когато ми се обади да ме пита за координати на сервиза, който ние бяхме ползвали преди това за смяна ( при Самсунг и малко тегаво, защото стъклото е залепено за дисплея и принципно се сменя целия панел, чиято цена не е никак малка, но отлепянето на стъклото е рисковано и не навсякъде го правят) учудването ми беше наистина голямо. Оказа се, че стъклото е пукнато под предпазното, а то е здраво. Наистина интересен казус, при това телефонът не е бил подложен на натиск или усукване...та в този ред на мисли реших просто да споделя случая с вас. Изглежда невъзможно, но е факт, имам пълно доверие на колегата, а и няма защо да ме лъже, просто не знам как се е случило... В общи линии май всичко е въпрос на късмет, а ползата от подобни предпазни мерки е доста относителна.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е. На старите модели, където покрива 100% е ефективно. Виждал съм ефекта от изпускане със стъкло отгоре - панелът нагънат, джамът здрав. Е, всичко си има граници, де ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да а сега с тези заоблени краища не се покрива и вероятността да се удари там е голяма при падане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Именно. В тандем със застъпването с панела става чудесно при удар. За 5/S мислех(още) за метален бъмпър, ама при 6 май ще е задължителен ако човек води по-разчупен живот.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пристигнаха ми 2 от калъфите от алиекспреса, качеството е добро

DSC_0151.jpg

шарките са релефни

DSC_0153.jpg

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз сега си поръчах LifeProof™ - Waterproof iPhone 6 Case - frē. Вижда ми се доста надеждно за лодката.

Иначе в момента съм с този:

SPIGEN Air Skin Case for iPhone 6 - цвят Soft Clear

MkRzFY.jpgSc5MSj.jpgp2vsks.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джони, този спиген гумено-матиран ли се усеща?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро само матиран, пластмасата е твърда но не се пързаля в ръката. На мен ми е супер удобен и не се забелязва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някакво ТПУ кейсче, купено от Булса*ко*, прикрива лайсната и спира точно преди извивката на дисплея,12 лв :) Стои прекрасно на спейсгрей 6ца :

b1a584590fa4b269b184c22b8e1cc80f.jpg

65d53388da5b73efa1a9fdce732710f2.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от Максим Костадинов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди време поръчах Spigen Ultra Hybrid Case за iPhone 6

Сравнително съм доволен, една идея го прави по дебел. Лесно се натискат страничните копчета. Спрях се на него защото е с прозрачен гръб и не скрива целия апарат, страничните части са от гума и не се хлъзга при хващане.За сега ще съм с него пък по натам ще видим, по принцип съм фен на бъмперите, но все още не съм се спрял на нещо конкретно.

http://www.spigen.co...hybrid-4-7.html

Това е по подробно ревю

http://www.product-r...ands-on-review/

Spigen-Ultra-Hybrid-iPhone-6-Bumper-case-5.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го ползвам за 5S, не е лош, но много лесно се драска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

ИСКАМ ЗА 6+!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! От кой сайт мога да си го поръчам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...