Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 11


Asen_77

Recommended Posts

Отдавна не съм слагал рингтон различен от фабричните. Помня, че имаше тема за рингтонове би ли споделил в нея някоя папка да разцъкаме и колегите нещо свежо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    205

  • Asen_77

    91

  • penmark

    89

  • dessyteneva

    80

Слабичко откъм батерия, поне засега...

21907976_727877420745860_533637565_owYMS

Редактирано от peppu
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Грее си отзад, затова точи батерия. С 10.3.3 беше хладен винаги...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бая си точи, според мен е от приложенията, които трябва да се нагласят към новата система.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък нямам забележки относно батерията и работата на ОС-ма, но има някои неща в контролния център, които ме дразнят, като това да не може да се спре WiFi услугата. Много ме кефи, че има screen recorder, промяната по screenshot функцията, добавения "markup" при обработване на снимките и разни други нещица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да не може да се спре WiFi ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз за момента нямам никакви проблеми с 11, нито с живота на батерията, а направих ъпдейта ОТА. Лаг при 3д тъча не съм изпитал досега, само при излизане понякога от приложения има един нечовешки лаг от около 0.5-1 сек., но той съществуваше и на 10-ката. Единственото, което ми липсва, е 3д тъч жеста за сменяне на приложенията. Недоумявам защо са го махнали и няма заместител. Новите анимации ми допадат и най-вече при отваряне на нотификация от локскрийна - изглежда много по-бързо от преди. Има доста нови неща и ъпдейта според мен си заслужава (поне на 6с и 7). Освободи ми се и доста пространство. Веднага след ъпдейта имах 4 гб повече, а ден по-късно - още 7-8 гб, което не мога да си го обясня. Или новият формат за снимките в комбо с новата файлова система, или нещо облачно си е оптимизирало/изтрило я от снимките, я от музиката...


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, DreamcatcheR написа:

..... Освободи ми се и доста пространство. Веднага след ъпдейта имах 4 гб повече, а ден по-късно - още 7-8 гб, което не мога да си го обясня. Или новият формат за снимките в комбо с новата файлова система, или нещо облачно си е оптимизирало/изтрило я от снимките, я от музиката...


Sent from my iPad using Tapatalk

Някъде прочетох, че новия формат на снимките HEIC ще освободи място само на 7-цата, защото по старите телефони били с по-слаб хардуер, който няма да може да се възполза от новия формат на контейнера . Каквото и да значи това.......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще заема по-малко място в бъдеще, но не конвертира старите снимки в новия формат за да освободи място от тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@londongunner, WiFi и Bluetooth намиращи се в контролния център, не могат да се изключат, трябва да влезеш в Settings за да ги спреш.

Редактирано от mirror
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам такива проблеми. При мен се изключват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идеята на това според мен е да можеш бързо да се разкачиш от някой Wi-Fi или блутут устройство.
На мен често ми се е случвало да немога да си отворя имейла например и виждам че съм се закачил на някоя мрежа, която в момента няма нет по някаква причина, тогава плъзгам контрол центъра и разкачам. Сега вече няма да е нужно да го включвам когато се прибера в къщи, ще се закачи автоматично, въпреки че преди малко съм го “изключил”



Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@londongunner, заблуждаваш се :).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не се заблуждавам




Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@londongunner

Изключваш се от мрежата, но не изключваш WiFi. Изключи Wifi от контролния център и влез в Settings да видиш, че Wifi си е включен, но не е закачен към мрежа. Същото е и с Bluetooth-a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм да прав си извинявам се , сега го забелязах и аз .... Явно от епъл отново " знаят от какво имат нужда " потребителите :lol:

Още съм 50/50 с поръчката за Note8 , обадиха ми се, че е дошъл но се двуомя дали да ходя да го взимам или да си карам с 6S+ ...

Редактирано от londongunner
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като го “изключиш” от центъра влез в сетингс и провери сега дали е ОН или ОФФ уайфай....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, londongunner написа:

Хм да прав си извинявам се , сега го забелязах и аз .... Явно от епъл отново " знаят от какво имат нужда " потребителите :lol:

Още съм 50/50 с поръчката за Note8 , обадиха ми се, че е дошъл но се двуомя дали да ходя да го взимам или да си карам с 6S+ ...

И аз съм на тази дилема... Нота ми се струва малка батерията и си лагва тук-там, но не е като и ios да няма лаг де... Имам Нот4 и още върши чудеса, а е на 3 зими вече. B)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не забелязах лаг при нота ,играх си няколко часа с него, но пусти иос като съм свикнал и ми е криво с андроида, батерията му е много добре. Ще изчакам оше за да реша !

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оф стоя и го гледам тоя NOTE , а ма той само параметри, нищо друго. Малко е като нацепена батка, а всъщност не може да премести на баба си гардероба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има страхотна камера , снимах на тъмно с него направо ми падна ченето !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще заема по-малко място в бъдеще, но не конвертира старите снимки в новия формат за да освободи място от тях.

Ако смениш отметките обаче2e810b1584de0763a1e4e01afd8fe69b.png
Линк към коментара
Сподели в други сайтове


Ако смениш отметките обаче2e810b1584de0763a1e4e01afd8fe69b.png

На 6S+ няма в менюто такава опция


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...