Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 11


Asen_77

Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    205

  • Asen_77

    91

  • penmark

    89

  • dessyteneva

    80

Не ми дава ОТА, може би защото бях с бета профил и преди няколко дена го изтрих. Ъпдейтва се през iTunes 2,6 gb

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След изтриване на бета профила и рестарт,ъпдейта излиза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно е трябвало рестарт. Качих го през itunes

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като сложих 11.0.1 и връзката с блутута в колата си е** май****! Имам връзка, осъществявам разговор, но музика ЙОК!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Батерията как е на 11.0.1? На доста места вече прочетох, че има леко подобрение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен няма разлика от 11.0, което е по зле от 10.3.3

/iPhone 7 Plus/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Spotify има звук в колата при мен, за батерията не мога да кажа все още, но на повечето места казват че като цяло е малко по-бърз телефона с този ъпдейт.

 

 

Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ML16 написа:

За мен няма разлика от 11.0, което е по зле от 10.3.3

/iPhone 7 Plus/

Много се надявам скоро време да я фикснат, че положението не е хич добре. Няма начин да има чак толкова голяма разлика. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, peppu написа:

Батерията как е на 11.0.1? На доста места вече прочетох, че има леко подобрение.

Ъпдейта е пуснат преди 16 часа. Какъв отговор очакваш на въпроса ти - Как е батерията? Ако очакваш някой да ти каже - супер е, започна да кара повече! Смяташ ли, че подобен отговор е адекватен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Употребявам си телефона всеки ден почти по един и същи начин. Ако съм ъпдейтнал преди 16 часа вече горе-долу ще имам някаква макар и бегла представа дали има разлика в батерията (колкото и нереално да ти звучи, може би).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изчезването не часовника не е оправено. Чета по чуждите форуми, че не съм само аз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако да речем го ползваш по абсолютно идентичен начин всеки ден, съответно можеш да забележиш няколко % разлика в батерията. Приемам го. Но пък също така бих казъл, че днес е дъждовно и може покритието на мрежата да е различно спрямо онзи ден в който грееше слънце. Разбира се, днес или вчера са ти се обадили 6 човека повече и сте разговаряли ... или и това е точно по един и също начин всеки ден и разговорите са точно на брой и еднакви минути. Не се заяждам, но за 16 часа ( от който 8 са през нощта и се очаква да се прекарват в сън ) едва ли ще се хване точна разлика в консумацията. Извинявам се ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз обаче и на 11 (както и преди това на 10) гледам, че месинджъра на фейсбука си работи в бекграунд при условие, че въобще не държа приложения в такъв режим. В момента показва 1,6 часа в бекграунд, което е адски нереално. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С изключени анимации (reduce motion-on), е доста по-приятен за окото при 11, отколкото беше с ios 10. Ползвам го така от снощи и ми харесва доста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще го пуснат пак жеста за приложенията, но не се знае в кой ъпдейт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно като пуснат Х в продажба

 

 

Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще бъде екслузив за 8с..
Хората със 7ци - имате ли тактилна реакция при снимане (натискане на shutter-a)? Чудя се дали не е само на 8ците, макар че хардуерът на 7 го позволява.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма при снимане нищо....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само при мен ли батерията се оправи? От сутринта до сега съм на 75% 2часа и 15мин дисплей

Редактирано от penmark
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е само при теб и при мен от сутринта до сега е на 65% , а преди по това време съм почти на 20%

Редактирано от londongunner
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брех! Ще взема да го сложа пак. А лекият лаг на 3D Touch има ли го?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...