Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 11


Asen_77

Recommended Posts

След всеки ъпдейт го проверявам и винаги е бил спрян. След ъпдейт от 10 към 11 също си беше изключен, т.е. искам да кажа, че не се е включил автоматично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    205

  • Asen_77

    91

  • penmark

    89

  • dessyteneva

    80

Аз съм го разрешил единствено за Weather. По-рано по някаква причина беше пуснат за Messenger, но го спрях и батерията пак пада с поне 5% на час без почти никакво ползване. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да си губя backup-a. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много опции няма в твоята ситуация!Единствено преди рестора е reset all settings.Но ти знаеш де. При мен ресетване на настройките е задължителен след всеки OTA Update:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като на два пъти ми дава черен екран след край на разговор и връщане в лок скрийна, върнах на 10.3.3. Ще чакам да махнат тия бети и да пуснат стабилна 11-ка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iOS 10.3.3 е спрян и вече не се подписва.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Хаха 1
  • Тъжен 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз хубаво върнах десятката, но има страхотен лаг навсякъде, все едно съм с половинядрен процесор... Сетнат като нов... Някой знае ли къде може да е проблема? :unsure: Снощи сякаш беше добре, но днес е отвратително... Не е тротлинг, защото не грее и грам... :(

Редактирано от dedra1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iOS 10.3.3 е спрян и вече не се подписва.

Баси кефа, хванал съм последния влак :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е нормално, но преди малко оставих телефона да падне до 1% и да се самоизключи. След няколко минути го сложих на зарядно, но вместо да се появи батерията в червено и да се включи след 1-2 минути (както винаги), направо светна ябълката и след броени секунди телефона се включи, а батерията показваше 5%. 

И още нещо. За 30 минути на зарядното, батерията вече е почти 50% започвайки от 0. Не знам дали е ок и как е при вас, но на мен ми се струва адски бързо. Нямам спомен преди да е било така.

Редактирано от peppu
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз хубаво върнах десятката, но има страхотен лаг навсякъде, все едно съм с половинядрен процесор... Сетнат като нов... Някой знае ли къде може да е проблема? :unsure: Снощи сякаш беше добре, но днес е отвратително... Не е тротлинг, защото не грее и грам... 



Дай и два-три дни да завърши индексирането и ще тръгне гладко.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемите с батерията ми продължават. Снощи изтрих Facebook и Messenger, понеже ми даваше, че използват най-много батерия. Резултат: никакъв. За по-малко от 4 часа стендбай батерията вече е на 65%.

Довечера ще ресторна начисто. Дано поне това има ефект...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Батерията е ужасна на 6s, направо се срива за няколко часа!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиши да кажеш след това какво се е случило и дали има ефект наистина след рестора начисто. Може да си и за нова батерия, кой знае.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Батерията е подменена преди около година от Creative Center. Ще пиша утре какво е станало след рестора. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз само все още не мога да се справя с тъпия месинджър. Направих и рестор, но пак си трупа часове в бекграунд. Батерията ми е на 90%, а показва 1 час и 30 минути usage заради него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах да ресторна 6+ с 10.3.3 - не се подписва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приложението weather при мен вече работи правилно.При вас как е 

Сори,пак не работи заблудил съм се 

Редактирано от petkopetkov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, simba4 написа:

Пишеше за 6s, вероятно затова!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Предположих, че щом за 6s се подписва, ще се подписва и за по-стар модел, но не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подписва се още за 6S, защото при смяна на дисплей с неоригинален при този модел, последният спира да разпознава допир на екрана под iOS11. Предполага се, че в скоро време този проблем ще се разреши и ще спрат подписването на 10.3.3 за 6S. Дотогава - възползвайте се, докато можете

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така. Снощи направих чист рестор до 11.0.2 през DFU. После си играх няколко часа да си оправя всички настройки и да си изтегля приложенията, но имаше резултат. 

Махнах телефона от зарядното преди 2 часа и съм го ползвал около 20 минути, а батерията все още си е на 100%. Преди щеше да е паднала поне на 90. А, и даже не съм спирал background app refresh на никое приложение!

Благодаря на колегите, които предложиха чист рестор. Колкото и да не ми се искаше да го правя си заслужаваше. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...