Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 11


Asen_77

Recommended Posts

преди 8 часа, mirror написа:

Като сложих 11.0.1 и връзката с блутута в колата си е** май****! Имам връзка, осъществявам разговор, но музика ЙОК!!!

Реши ли проблема с музиката или все си е така?

Стереото с Car Play ли е или обикновен блутут?

Мен лично това ме спира все още да ъпдейтна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    205

  • Asen_77

    91

  • penmark

    89

  • dessyteneva

    80

Днес при мен го тествах и music.app и iMusic си стрийват нормално към колата, разговорите също са ок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@gosta, обикновен блутуут на alpine. За да зацепи трябва да спра блутута на телефона и да го пусна отново.

Редактирано от mirror
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работата май 50 на 50 .... или ще тръгне или не

Ще бодна една ОТА сега и ще видим китайския блутут ще свири ли или не.

 

 

П.п няма проблем с музиката при мен . Свързва се и свири . Разговорите също са 6.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стария работи също. На 6s не усещам разлика с първата бета. И батерията си пада все така бързо. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложих бета 11.1.

Държи се страхотно телефона, много е бърз.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Очаквам да споделяш повече подробности! Често си във форума,време имаш.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

С iPhone SE съм и след като сложих iOS 11 не намирам от къде да добавя нов акаунт в Mail app.

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой каза, че няма backup на съобщенията??? От кога ги няма? Преди 2 седмици връщах backup и съобщенията ми се върнаха.

Редактирано от mirror
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прз icloud ?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iTunes го ползвам само да си слагам музика на хайфона. Имам съобщения в телефона си от 2014 г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съобщенията ми от банката стоят от 2014 г. отделно имам iMessages от 2015 г., а от тогава съм сменил 2 айфона. Как се връщат нямам идея, но факт е че са ми в телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, винаги връщам backup, Set as new съм давал последно, когато си купих iPhone 6.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И пак не ми се рефрешва тъпия уиджет за времето, смених го с този на Weather HD и толкова, нямама нерви през ден да си ресетвам настройките. Този за батерита ми се появи мистериозно след като свързах часовника с телефона (свалям го напоследък, защото кученце има мераци да го хапне). Иначе абтерията се закрепи и си е както на десетката с моя начин на използване разбира се, друго ново няма при мен, след почти два дни позване на последната версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Victormihov, ако винаги слушаш старите кокали, как ще откриеш топлата вода? Set as new се дава, ако си бил с джейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси,да не си със спестяващия мод на батерията и да няма refresh когато е включен


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, mirror написа:

@Victormihov, ако винаги слушаш старите кокали, как ще откриеш топлата вода? Set as new се дава, ако си бил с джейл.

 

А ако върна бекъпа от джеил може ли да има някакви проблеми? Имал съм 2g, 3gs, 5 сега 6+, като чакам 8+. Винаги съм връщал от итюнския бектъп, джейлове съм имал много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има вероятност да имаш, зависи какво си свалял от Cydia. Не всички приложения от Cydia осират нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, dessyteneva написа:

И пак не ми се рефрешва тъпия уиджет за времето, смених го с този на Weather HD и толкова, нямама нерви през ден да си ресетвам настройките. Този за батерита ми се появи мистериозно след като свързах часовника с телефона (свалям го напоследък, защото кученце има мераци да го хапне). Иначе абтерията се закрепи и си е както на десетката с моя начин на използване разбира се, друго ново няма при мен, след почти два дни позване на последната версия.

Бекграунд рефреша да не ти е спрян?

11b3mdu.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@JmeLche, ползвам го режима, но и без него не се рефрешва, преди беше забило на 14 градуса, като ресетнах настройките се оправи и сега зацикли на 11.

 

[mention=17451]penmark[/mention], не би трябвало да ми е спрян, въпреки че въобще не го намирам в сетингс това дето си ми показал като екран

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно и при мен го няма в сетингс

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...