Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 11


Asen_77

Recommended Posts

Някой с турбосим може ли да потвърди информацията ,че последния ъпдейт не позволява ползването на този вид отключване ?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    205

  • Asen_77

    91

  • penmark

    89

  • dessyteneva

    80

Здравейте, с риск да се повтарям слагам тук всички бъгове, които са ми направили впечатление от новата iOS11.xx. Не съм се ангажирал да ровя из телефона за тест, просто това са първи впечатления от нормалното използване:

1. Не спира Bluetooth от бързото меню. Изключвам го и след определено време сам се включва.
Влизам в настройки - там е включен, а в бързото меню го показва изключен.
2. Не работят преференциално избраните езикови пакети за визуализация. При избран преференциален език БГ, преди показваше 
дните от седмицата например в различните прилоцения на български (времето, ТВ програма и т.н.) а сега не го прави
3. При слайдване на дисплея най в ляво и набиране на абонат от фаворитите там, след разговора отново остава 
на този таб с фаворитите. 
4. При слайдване на дисплея в ляво - фаворитите се опресняват бавно и в началото излизат като бели кръгчера на мястото на снимките.
5. Слайдването на дисплея е с накъсване и не е плавно както преди. 
6. Затварянето на приложение също се скрива с насичане и липса на плавност при минимизиране в иконата.
7. Ако е включено автоматичното изтегляне на ъпдейти на приложенията - зацикля на тях и показва че има ъпдейт, но не иска да се изтегли.
трябва да спреш автоматичното им изтегляне и вече сваленето му е възможно.
8. Изтегляйки дисплея от горе за да вляза в центъра за нотификации - дисплея остава като заключен телефон с тапета и всичко останало
и не може да се разбере всъщност в нотификейшън центъра ли си или просто не се е задействал и си в основният екран
9. При изправен телефон при отключване ми завърта дисплея на страни. Налага се да го разклатя леко за да се обърне в правилната посока
10. Батерията пада по бързо............. стига толкова - дано оправят тези по горе :(

 

Редактирано от dss
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1 и 8 не са бъгове, първото е така по дефолт, специално го потвърдиха, а това за нотификейшъна е при всички, може би просто са го сменили да е с тапета на заключения екран.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честно да ти кажа и аз наблюдавах рязък спад веднага след ъпдейтите, сега вече си е като преди


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен много взеха да ми прескачат процентите, а преди на 10-ката не беше така. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено уикенда изкарвам двата дни спокойно с едно зареждане, вчера (Неделя) без кой знае колко полззване батерията падна до 20%, което не се бе случвало

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък все си мисля, че прекалено много внимание им обръщате на тия пусти телефони! Жени нямате ли си бе хора?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаме, но телефоните ги сменяме през някоя друга година , а жените ........;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уиджетите на 11.0 работят кога си искат....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи се опитах да настроя новият телефон на леля ми Нокия с андроид. Точно след първите 5 мин. се изнервих от тъпото меню и настройки, ужасната работа с акаунта в google и като за капак - невероятният превод на български, с което се овъртоглавяш съвсем. Има неща над които размишлявах минути наред и не схванах смисълът на превода и по точно какво би следвало да прави тази функция. След всичко това бъговете в iOS11 направо ми избледняха от главата :)

п.с. Реших да спестя малко време и да синхронизирам контактите в android-а с акаунта в google и така да се появят на новият телефон, но ........ в профила показва, че синхронизацията е "изключена"! Когато я маркирам се извършва синхронизиране и казва, че току що е направено и е ОК. Контактите обаче ги НЯМА в профила, а в началото продължава да изписва, че синхронизирането е изключено, въпреки, че всички възможни избори са току що синхронизирани... Чудо направи, но за хора със железни нерви! Аз вече нямам такива :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, dss написа:

 


No stress! Relax! И ако може да се придържаме към темата. IOS 11 е тя:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iOS 11.1 beta 2 е налична за сваляне с dev профил!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

In the second beta of iOS 11.1, Apple has reintroduced the 3D Touch App Switcher gesture on devices that are equipped with 3D Touch.

The feature was "intentionally removed" during the iOS 11 beta testing process and was not reimplemented ahead of the official iOS 11 launch, but Apple software engineering chief Craig Federighi promised it would be re-added in a future iOS 11 update.
 

Редактирано от ElemenT (a.k.a. Chiko)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо не наред в новите ОСи (iOS, macOS). Първо, през последните няколко дни се боря с множество проблеми свързани с WiFi вкъщи (дропване на връзката, непостоянство и какво ли още не; НЕ е от оператора), преди малко пък при опит за слушане на музика с AirPods лявата слушалка яко накъсваше, даже като нотификейшън ми се появи червена удивителна (ама на дясната слушалка, която работеше наред). Правих re-pair, свързване, разкачване - не помогнаха. Само рестарт на телефона свърши работа. 

Много досадни са тия главоблъсканици защо пустите неща не работят както трябва и не е случайност, че се случват тия проблеми точно на новите ОС-и. "It just works" вече не важи... От толкова бети как не можаха да си доизкусурят софта направо не знам. Вече със всяка нова ОС се налага да чакаме трета-четвърта подверсия, докато си оправят бакиите. Цъкнал съм да им праща репорти телефона, ама нямам нерви за всеки бъг да им пиша фийдбек. 

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е. Това с wi-fi дропа и при мен го има на 11 - има връзка към рутера и сафари, туитъра(при тези апп пробвах) не зареждат.
Свиквай вече ще е така - just not work yet.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ElemenT (a.k.a. Chiko) написа:

In the second beta of iOS 11.1, Apple has reintroduced the 3D Touch App Switcher gesture on devices that are equipped with 3D Touch.

The feature was "intentionally removed" during the iOS 11 beta testing process and was not reimplemented ahead of the official iOS 11 launch, but Apple software engineering chief Craig Federighi promised it would be re-added in a future iOS 11 update.
 

Ей, най-накрая го върнаха! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поредният бъг в iOS11.

https://streamable.com/vjuyn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен страшно много бъгва приложението за камерата , направо откачам , дори и след затваряне от мултитаскинг не се оправя! Проблема се изразява в това , че се обръща на 180 градуса все едно снимам с тел надолу насочен!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, londongunner написа:

При мен страшно много бъгва приложението за камерата , направо откачам , дори и след затваряне от мултитаскинг не се оправя! Проблема се изразява в това , че се обръща на 180 градуса все едно снимам с тел надолу насочен!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Имаш решение и за тази болка - пускаш камерата и си обръщаш апарата обратно. :tooth:

Едит: човек, бъзикам се, а не се подигравам.
Казвам това, за да не се разсърдиш нещо, че напоследък хората станаха много обидчиви, егаси...

Редактирано от algor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мдам, нещо не ти виждам основните икони долу в бара...а при мен започна да парви трика с черния екран след обаждане, до колкото успях да го хвана - след входящо. Явно има още много за "пипване", което е куриозно след толкова на брой бета версии...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно са в бара да пийнат по бира :D

И доста други бъгчета забелязвам ама този ме утрепа днес.

Само рестарт помогна...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...